Прочетете какво мисля и ако сте съгласни, подкрепете: НАРОДЕН РЕФ

Tsvetomira Pavlova
Гост

#1

2014-04-26 17:06

Napalno sam saglasna s tazi petitsiq.Jiveq v Ispaniq i napisanoto e mnogo vqrno.Podpisah se,za6toto znam s kakvi sredstva razpolagat priqtelite i blizkite mi v Bg.Iska mi se edin den da se zavarna v edna tsavtq6ta i prosperira6ta Rodina!!V momenta edni ot nai-vajnite investitori sme nie rabote6tite navan.Neka balgarskiq narod poiska referendum za,koito se govori v petitsiqta.Iskam da se izvinq za latinskite mi bukvi.V telefona si nqmam balgarski ezik.


Гост

#2

2014-05-07 07:25

Много се радвам,че младите хора започват да мислят и действат,вярно ,че са много малко на брой,но колкото повече се говори,че може да се промени животът в България,толкова повече ще повярват,че са голяма сила...

Гост

#3

2014-05-08 05:57

Правилно, ние също смятаме, че когато управляващите започнат да взимат минимална или около минималната заплата, тогава нещата ще се променят... Реално погледнато, базирано на качеството на работа, което дават, като управляващи, те не трябва да взимат и тази заплата....Референдум, нека изхвърлим паразитите, докопали се с лъжи, кражби и други престъпления до ръководните постове и разрушаващи/убиващи България и българите...

Гост

#4

2015-06-17 23:45

zashtoto vsichko e istina a ot istinata ne mojesh da izbqgash