В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста


Гост

#526

2014-12-16 09:49

ъгласна съм със всичко това което е записано в петицията.!Безкрайно съм възмутена от наглостта и безочието на убийците от "многоуважаваната фамилия" Карастоянови и искренно се надявам съда да си свърши работата така както трябва за да си получат заслуженото!!!!!

Гост

#527

2014-12-29 13:13

В България няма справедливост, няма какво друго да кажа.. Съболезнования за семейството на момчето.. :(
схса

#528 Re: №67

2015-01-11 13:40

#67: -  

 

ХАХАХАХ ГАРД НА МУТРИ Е НАЙ-ДОБЛЕСТНИЯТ БЪЛГАРИН ? МЕН ЗНАЧИ МЕ Е СРАМ ДА СЕ НАРЕЧА БЪЛГАРИН. КАКВОТО ЧОВЕК САМ СИ НАПРАВИ , ДРУГ НЕ МОЖЕ. КАТО СЕ ПРАВИШ НА БАНДИТ БИВАШ ОЧИСТЕН. ЗАТОВА АЗ СИ ЖИВЕЯ ПО НОРМАЛНИ ПРАВИЛА И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ , ЧЕ НЯКОИ ЩЕ МЕ УБИЕ НА НЯКОЙ ПАРКИНГ !!!!!!!
пешо

#529 Re: Re: Re:

2015-01-22 21:28

#503: Qni - Re: Re:  

 смърт за извършителите това е


Гост

#530

2015-01-27 19:15

"...свобода и справедливост за всички " !!!!

Гост

#531

2015-01-27 19:22

Решетки за гадовете....

Гост

#532 .

2015-02-05 15:40

Благодаря ти. Благодаря ти, че ми помогна в този наистина важен ден за мен. Но най-много ти благодаря за друго - че въпреки глупостите, които сътворих напоследък, явно не ми се сърдиш. Само ти виждаш чистотата на намеренията ми, само ти виждаш, че когато ранявам - съм ранена в пъти повече. Заради теб няма да се уморя да соча правилния път, макар и по мой си начин, понякога налудничав. Поздравявам те с песента, с която те запомних. Сълзите ми към теб текат, сълзите ми текат нагоре...
https://www.youtube.com/watch?v=HA9-354DM2E


Гост

#533

2015-02-25 20:20

Istinata trqbva da izleze na Svoboda I ubiicite da se nakajat.tozi mlad chovek NE zaslujavashe tova
н...

#534

2015-03-12 13:17

Боже господи чета всички коментари и просто немога да повярвам до къде се разпростира човешката лошотия злоба ненавист и какво ли още не!!!!Аз не познавам това момче и незная какъв е бил и каква е истината за него тази че е бил мутра звяр и тем подобни или тази че той е бил едно човешко същество като всички останали....!!Но и съм против отнемането на човешки живот никой няма право да отнема щом не е дал ,господ може да бъде наш съдник а не богати докторчета и всякакви други.Стигам също така и до извода че щом има толкова злобни хора които се осмеляват да говорят такива гнусотий за едно починало момче чесно малко им е бил боя който им е хвърлил това момче!!!!Излесте от мутренските години а влезте реално в скапаната ни държава и погледнете там какво става,убиийците на свобода изнасилвачи, обирджий, доктори всекидневно отнемали по нечий човешки живот ,чужденци които обиват наши деца врасници приятели и какви ли още не......!!!!Смело подкрепям приятелите и близките на Николай нека убийците му бъдат наказани по най-болезнения за тях начин!


Гост

#535

2015-04-03 17:37

Zahtoto ot licen opit znam i vijdam kak se gavriat i praviat vsicko da smajat momceta kato nego,policiata vinagi e na stranata na ubiicite/zahto li/.mladi i kadarni momceta sas silen i nepreklonen dux sa neudobni za nikoi-te ne mogat da badat manipulirani ot policia i vlast i sa neudobni.jalko za mladiat jivot otnet po takav brutalen nacin.nadiavam se iskreno da imam prinos za nakazanieto na ubiicite.taka Niki hte pociva v mir.
Силвия Ботева

#536

2015-08-27 07:15

Крайно време е всеки човек  в България да разбере, че когато извършиш нещо е редно да си понесе последиците от

своите действия. След като си отнел човешки живот и след като в България за съжаление няма смъртно наказание е редно поне да им дадат доживотен затвор.Но май това в нашата страна е само химера за близките на убитите!

 


Гост

#537 Re: Re: Нинн

2015-11-10 01:23

#480: yyyg - Re:  

 Нисък праг на самочуствие,чуство за малоценост,гарнирано с вътрешна и външна грозота! За капак и неграмотна! Мечта за всеки селски БЕК!