В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Tvoeto malko momichence

#476 Za nikenceto mi

2014-06-06 23:30

Lipsvash mi Nikence... nqma den, nqma chas, v koito da ne mislq za teb i za vsichko koeto mi dade. Za taq sladka usmivka i kogato mi kazvashe "vij me kakyv sam angel, a zashto vsichki iskat da me izkarat dqvol, kakvo im napravih?" , s edni nejni ochi pylni s jivot i tyga... Tyga zashtoto te ne te razbiraha, zashtoto misleha, che jiveesh ot chernata strana na jivota, a ne vijdaha svetliq oreol okolo dushata ti. TOva mi lipsva, svetlinata okolo teb i spokoistvieto s koeo me darqvashe.. Beshe kato angel, vse znaeshe koga imam nujda ot teb i idvashe v jivota mi , okurajavashe me i me ucheshte.. Ponqkoga me ukorqvashe, karahme se, syrdehme se, no posle mi kazvashe "gushni me silno"...I lqgahme na mekiq divan gushnati i prosto stoqhme.. Obichashe mnogo da slushash kolko uskoreno mi bie syrceto, i vse mi kazvashe che ti si prichinata za tova. Nqma da zabravq poslednite ti dumi "ne mi se surdi che sam takyv, znaesh che vsichko shte byde nared" .. Vseki den s otvarqneto na ochite si, se seshtam nqkakva sluchka, imame si tolkova mnogo i oshte tolkova mnogo shtqhme da imame zaedno...Sega si spomnqm kak mi kazvashe "Moeto malko momichence, stana jena pred ochite mi.. do sega ne bqh vijdal takava lubov kato tvoqta kum men, tolkova luda i v syshtoto vreme iskrenna i otkrovenna. palish pojari i posle znaesh kak da gi gasish"...tolko iskam pak da sedneme i da si govorim s chasove, posle sladko da se gushneme v toplite ti zavivki i da zaspim... Iskam pak da se gledame dulgo vreme ochi v ochi kato deca i da si pravim stranni fizionomii za da se zasmee drugiq..iskam pak da mislime kak da napravime nqkoq belq po detski, a posle da se skarame i da se durjim kato vurzastni.. Iskam pak da govorim za bydeshteto ni zaedno i pootdelno .. I dvamata znaehme che dori i jivota da ni razdeli, nqkoi den pak shte se sreshtnem i shte sme zaedno. E jivota ne ni razdeli, no druggi hora se pogrijiha za tova. Sega chakam denq v koito shte te vidq hienko malka, a do togava shte te olicetvorqvam v pylniqt ti blqsyk! OBICHAM TE,
ot tvoeto malko momichence...
................

#477 MOLQ TE VYRNI SE

2014-06-11 16:32

Nikolaiche mnogoo mi lipsvash, syrceto mi se kysa... Kaji mi kolko oshte da se samozalygvam, che nqkoi den shte se poqvish, kolko oshte da se samozalygvam che si nqkade na ppochivka i skoro shte se vyrnesh da razkazvash.... MOlq ti se milichko, poqvi se ot nqkade , vij kolko mnogo stradam, vij kolko mnogo se nujdaq ot teb, zashto mi go prichinqvash..Kak da svikna s tova, ta na men syrceto mi e prazno , to si beshe v teb i si go vze... Molq se na Gospod vseki den da razbere kakvo mi prichinqva i da te vyrne ne znam kak shte stane i ne znam kakvo shte pravq, no molq se vyrni se .Usmihni mi se dqvolito , pregyrni me silno, pomylchi s men , pogledni me ..prosto bydi do men, pridai otnoso smisyl na jivotyt mi ;(((
ivo

#478 Re: Re:

2014-06-11 22:31

#2: Ив - Re:

Ti poznava6 li go 4e da mi kazva6 kakav 4ovek podkrepqm. Ami 6tot ne mojaha da sprat kurvata si nakraq go ubiha.

tttt

#479 Re:

2014-06-11 22:33

#5: -

Maika ti e super kurva. Za tova q ebahme vsi4ki

yyyg

#480 Re:

2014-06-11 22:35

#27: Ив -

I maika ti e kurva za6to ne q spre6 da pi6e .

_|_

#481 Za vsichki privurjenici na Krastoyanovi

2014-06-14 23:53

umrete vsichki kAto kucheta myrshiiiii i vie i decata vi i maikite vi, DANO VSICHKI SE GYRCHITE I KATO OTIDETE TAM DOLU POD ZEMQTA TOI SHTE VI CHAKA MRUSNI KOPELETA I SHTE VI IZQDEEE S DREHITE KUCHETA DOLNI PUKNETE!!!!!!!!!!!!

Гост

#482

2014-06-15 13:10

От всички коментари изводът е един- хората, които съчувстват най-искрено на семейството и са потресени от загубата на Ники, както и онези, които подкрепят въпросната фамилия Карастоянови, арогатно заявявайки, че са 'отървали' града от него, са на едно и също мнение, че въпросните трима господа са предизвикали неговата смърт. Единствено и само те, съвместно с техния адвокат са на мнение, че е злощастен инцидент. Не искам да навлизам в излишни полемики...
Няма по-велик от Господ. Нека той да отреди на секиму според делата и според милостта си.

По повод предаването на Люба Колезич, ще перефразирам само един коментар от Владимир Карастоянов, който е и доста красноречив. - Градът беше под страх 20 години от въпросната групировка. Ники щеше да навърши 28 този месец, ако не беше тази злощастна трагедия. Съответно, тази така наречена групировка, дори според В.К., съществува доста преди Ники да има каквото и да било с нея. Така че той не може да бъде олицетворение на всички евентуални нейни престъпни деяния, за да може по един или друг начин, някой да легитимира нападение над него.

Тъжното е,че няма как да разберем какво точно се е случило, защото Ники вече го няма.Няма как да изрече неговата гледна точка. Дано все пак истината излезе на яве...Болката е голяма...

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-06-16 21:24


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-06-16 21:43


Изберете псевдоним

#485 Re: Re:

2014-06-16 21:51

#451: - Re:

Както   и   да   напиша  думата  ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА   В   ПЪРВИ   КЛАС   НЯМА   ДА    СЕ   ВЪРНА   ,НО   ТИ   МОЖЕШ   ДА  СИ   ГО   ПОЗВОЛИШ   ЗА   ДА   СЕ   НАУЧИШ   ДА   ПИШЕШ   ДУМАТА  - ГЛУПОСТИ - НА   БЪЛГАРСКИ  ,А   НЕ   НА   НЕАНДЕРТАЛСКИ .   /  ОТГОВОР  НА   451/


Гост

#486

2014-06-19 09:07

Zatvor za tezi kaputi mrasni...........
Romeo and Juliet

#487 23.06

2014-06-24 16:52

Никенце, на 23.06.2012 год, в 00:00ч, за първи път си казахме че се обичаме.Един от най-хубавите дни, мигове , моменти в живота ми. Това стана традиция и ние го повторихме следващата година по същото време.... Нямам думи с които да опиша на хората с какво въодушевление и с какъв блясък в очите изразяваше толкова силно чувство като любовта. Никой никога няма да разбере колкото много любов имаше в сърцето ти, колко много живот в очите ти... тази година , вече 3та за нас, с още по-голяма любов аз ти казвам ОБИЧАМ ТЕ МИЛО МОЕ МОМЧЕ.
Сега вече няма съмнения в това, няма мнителност, сега ти ме гледаш където и да си и виждаш че чувствата ми към теб са искренни, аз също го усещам по-силно от всякога. Не спирам да си представям образът ти, милувките ти всичко което правеше... Усещам духовната ти поркрепа всеки един момент, и съм сигурна в едно, че някой ден пак ще ме прегърнеш силно и ще усетя и твоята физическа подкрепа към мен. Чувам ехото на думите ти : ОБИЧАМ ТЕ и не спирам да се усмихвам. Въпреки че те няма аз знам че си до мен, усещам те. <#
Хорейша

#488 За моята хиенка - Нико

2014-06-24 22:45

Това не беше просто една голяма любов, беше нещо много повече от нея...
Предтавете си го: всеки път щом помисля за моето момче изтръпвам цялата , обливат ме последователно топли и студени вълни. Щастие и тревога. Любов и разум. Приятелство и предателство...
Всичко това ме обсипваше за части от секундата само щом чуех името му.
Сърцето ми бе забравило що е нормален ритъм, разума ми шептеше, защото нямаше повече сили.. Не можеше да се опълчи на нещото, което кипеше вътре в
Мен. Не може да замени с нищо , дозата от емоции която получавах дори и при прекарани 5 минути с Ники.
Това не беше само любов, беше закрила , грижовност, сигурност ..беше нещо по-съкровенно и от майчината обич дори.
Просто ме хващаше и обръщаше животът ми на 180 градуса.. Дърпаше ме на дъното, а
После ме изтрелваше на върха с пълна сила.. Показваше ми цялата болка на света, а после ме заливаше със щастие..и всиЧко това се случваше за
Части от секундата
Това не беше нормална любов..беше магия черна или не, не зная но беше вълшебство. Приказка. Приключение, което ще продължи в друго измерение..
Някога, някъде...пак АЗ И ТИ!!!

Гост

#489

2014-06-25 05:42

Без думи....
тигърчето

#490 Re: За моята хиенка - Нико

2014-06-25 19:18

#488: Хорейша - За моята хиенка - Нико

Да Ники беше такъв.С него такива силни и хубави емоции съм изпитала, че чак изпадах в еуфория. ..Липсва ми тази тръпка, тази страст, тези неповторими емоции. .. завинаги в моето сърце.... никога няма да те забравя Никенце ...

Vanio

#491 Re:

2014-06-26 19:36

#10: -

kazva se sledstveno zadarjane


Гост

#492

2014-06-27 08:39

Ние сме тук за да се борим убийците на Николай Радев да влезнат в затвора
Петя

#493 ....

2014-06-27 08:52

Здравейте, искрени съболезнования за семейството и приятелите на загиналото момче. Не живея в града повече от 10 години, не познавам Николай, но чесно казано нямах и хубаво мнение за него. Надявам се обаче извършителите на убийството му да си понесат последствията. Целта на поста ми е да се обърна към момичетата, които се изживяват в по-горните редове като най-големите му любови. Аз никога не съм имала връзка с обвързан или женен мъж и може би за това не ви разбирам и оправдавам, но съгласете се, че е твърде недостойно и отчаяно от ваша страна да пишете глупости на място, на което законната му съпруга ще прочете. Имайте поне капка самоуважение и запазете станалото между вас и покойният за себе си. Жал ми е, че аз съм тази, която трябва да ви го каже, но вие сте били използванни.. най-вероятно също като подстрекателката на убийството. Останете си със спомените и не ги навирайте в лицето на тая жена, която му се води законна, защото за разлика от вас на лицето на това момиче се четат и любов, и уважение, и адска болка. Адски симпатична ми е и бих й дала съвет, ако позволи, да си изживее мъката, колкото време е нужно, но да не загърбва личният си живот и да продължава да диша с пълни дробове. Сигурна съм, че ако Николай е бил човекът, който го описвате най-много би искал Вие и семейството му да продължите по пътя си. Искрено се надявам при следващото ми повесещение в Дупница да се размина с Милена по улицата и да я видя усмихната и поне малко щастлива. Успех и развитие по делото желая!!!

Гост

#494

2014-06-27 12:04

Zashto ste tolkova zlobni, jalki drebni dushici ? Kakva polza vie imate ot tova, che si suchinqvate i opisvate tuk sluchki i otnosheniq koito vsushtnost nikoga ne sa bili istina? Opitvate sse da naranite nqkoi li?-povqrvai te dostatuchno q boli i bez vashite gluposti. V takava tragediq, v takuv tejuk period vmesto da podkrepqte ...i suchuvstvate na blizkite vie opliuvate i se opitvate da ti ranqvate oshte ...JALKO E, nqmate gram choveshtinka v sebe si !! Poznavah Niki, prekrasen chovek...ne poznavam Milena, no znam che i e trudno...no sum sigurna, che Niki te gleda i iska da te vijda usmihnata, budi silna !!!!!
Antonio

#495 do Хорейшаi i тигърчето

2014-06-28 10:21

Abe na vi li e sram da si izmislqte takiva su4inenia be malki nedorasli pikli i to4no tuk trebva da gi postvate ili tova e edin i su6t 4ovek koito e totalno degradiral kato cqloto tova 6ibano dolno semeistvo pederastoqnovi....
"Красотата ще спаси света"

#496

2014-06-29 02:54

Ники вече не е собственост на никоя жена,затова всички които искат да го обичат нека го обичат!Той си отиде от този свят от коварна човешка ръка ,тотално разочарован и наранен предполагам и от отношението в болницата.Затова ние ,които сме все още от тази страна на света трябва да излъчваме любов към него.Това е едно топло сияние,което идва от сърцето и достига до нашите близки ,които се изживяват в душевно тяло на същото космично място като нас,но за тях физическият свят се превръща в "затворена градина"...Единствено в нашата душа и духовно тяло,което е всъщност нашият АЗ ,ние човеците имаме връзка с нашите починали близки.
...............................................................................................
Той е Тя и Тя е Той -две половинки на един човек.Точно Той и точно Тя ги раздели Земята ,но там на края на Пътя те ще се срещнат отново.Той е Тя и Тя е Той -в това се крие тайната...
Анна Йорданова

#497 Re: do Хорейшаi i тигърчето

2014-06-29 23:07

#495: Antonio - do Хорейшаi i тигърчето

Естествено, че тия измислици идват от едно и също място.  Поредната провокация.  Жалки сте!


Гост

#498

2014-07-05 17:35

Trqbva da ima spravedlivost.Ubiicite da si poluchat zaslujenoto
Maria

#499

2014-07-05 19:58

Dano izgniqt v zatvora ubiizite na Niki.Toi ne beshe angel no pqk beshe spravedliv ..koito kakvoto si beshe zaslujil .Nikoi nqma pravo da reshava koi da jivee i koi da umre.Postavete se na mqstoto na blizkite mu.Ako i na vash blizqk se beshe sluchilo sqshtoto kakvo bihte kazali ako chuete che taka e trqbvali da stane i si go zaslujil.No ima gospod koito vsichko vrqshta,za tova merete si dumite i ne bogohulstvaite.Niki trqbva da pochiva v mir a ubiizite da bqdat v zatvora.

Гост

#500

2014-07-08 20:49

Заслужават доживотна присъда без право на замяна!