В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста


Гост

#451 Re:

2014-05-24 21:01

#447: Аделина Бойкова -

Първо се върни в първи клас и тогава пиши глупоси- вЪзтЪржествува

Anna Yordanova

#452 Re:

2014-05-25 11:35

#448: /// -

Nikolay moje da e bil vsyakakyv, no NE E UBIEC!!! Za razlika ot tezi tri myrshi!!! Ako nyakoi ima obvineniya kym Niki, podkrepeni s dokazatelstva-moje da si pozvoli da komentira po tozi nachin. Ako obichate, spestete si koi kakvo bil chul, zashtoto na tova inteligentnite hora mu kazvat kliuka I zloslovene!

Ta, posledno, kolko choveka e ubil Niki I koi sa tehnite samolichnosti?!


Гост

#453 Re: Re:

2014-05-25 21:18

#452: Anna Yordanova - Re:

Затова колко си интелигентна личи по писането ти. А за другото не питай защото има хора, които знаят повече от теб. :)

Човек

#454 Re: Re: Re:

2014-05-26 01:30

#453: - Re: Re:

Ники е чист и свободен!Той беше убит брутално и безжалостно!Нас ни обединява любовта към Ники, а не омразата към убийците му,но не можем да се примирим с това ,че те не желаят да се покаят и да понесат наказанието си ,а хитруват и по всякакъв начин се опитват да омаловажат тежестта на престъплението, което извършиха!Конфликтните ситуации не може да се разрешават с насилие!Нали Карастоянови са уж образовани и с дипломи, но като хора са тотално деградирали, защото с физическа разправа и то по един грозен и жесток начин отнеха живота на един млад човек!Честно ви казвам моето съзнание не може да понесе това нещо!

Anna Yordanova

#455 Re: Re: Re:

2014-05-27 21:16

#453: - Re: Re:

Tova, che v momenta nyamam vyzmojnost da izpolzvam kirilica, ne e kriteriy za inteligentnost. A Vie, vypreki che polzvate, ne lichi da vladeete pravopis I punktuaciya... I pak kazvam, shtom ima hora,koito imat informaciya, podkrepena s dokazatelstva- da izlyazat s neya. Yasno e na vsichki, obache, che takava prosto nyama!!!


Гост

#456

2014-05-28 13:41

.....................zatvor .................
Подписала съм петицията

#457 Re: Re: Re: Re:

2014-05-28 14:16

#455: Anna Yordanova - Re: Re: Re:

Не се познаваме.Аз бях №424 от стр.17.Влязох в страницата "В памет на Ники" и видях,че сте публикували стихотворения за него на български.Моето беше англоезично и не сте го публикували.Нямам ФБ,не съм писала нищо там,но би ме изненадало приятно ако публикувате и моето.Още не съм готова с българския му адаптиран превод,но приемам ако някой ме изпревари и направи такъв.

Завинаги

#458 Живот без теб.. или просто съществуване..

2014-05-28 17:04

Колкото пъти се опитвах да сложа край, толкова повече осъзнавах, че е невъзможно. Ти си част от мен, част от сърцето ми. Моето минало, настояще и бъдеще... И не мога просто ей така да те изтрия... може би ще ми трябват години, за да го осъзная. Толкова, колкото ми трябваха до сега, за да те открия... но пък и това не е сигурно... Предполагам, ти си като онези спомени, които остават в съзнанието ни завинаги, които търсиш през векове и измерения... Или като песните, които ти напомнят за онова място, за онзи човек, за онези чувства... все за нещо. Но знаеш ли - и да не успея, няма да съжалявам. Ще падам, ще ставам, ще търся, ще се връщам и все някъде там в далечината ще открия- лъч светлина, която води до теб... Ако трябва светът ще преобърна, вселени и галактики ще събера в едно- все някъде трябва да си... Където и да си, когато и да е това- то ще е все някога си...

Гост

#459

2014-05-29 20:10

Защо ли на това вярвам повече от всички изписано тук в подкрепа на един сутеньор..? http://zadupnitsa.com/d-r-n-karastoyanov-tormoza-t-sreshtu-semejstvoto-mi-proda-lzhava-men-me-sledyat-i-snimat-i-v-bolnitsata-da-shterya-mi-ne-smee-da-izliza-sama-obmislyam-da-j-naema-ohrana/
Анна Йорданова

#460 Re:

2014-05-29 20:53

#459: -

Защото толкова ти е мозъчният капацитет...


Гост

#461 Re: Re:

2014-05-29 21:00

#460: Анна Йорданова - Re:

Може и да нямам твоя мозъчен капацитет, но имам морал и ценности. ;)

Диана

#462 Re: Re: Re:

2014-05-30 04:45

#461: - Re: Re:

Морал и ценности, подкрепящи убийци?! Един толкова прост народ...


Гост

#463 Re: Re: Re: Re:

2014-05-30 05:54

#462: Диана - Re: Re: Re:

Не защитавам никого. Вярвам му защото го познавам, като колега, докато за Радев....цитирам бивш негов колега:"Пълен боклук." И сте прави за едно законите трябва да се спазват. Ако се спазваха щеше да гние в затвора, а не в гробищата.

Анна Йорданова

#464 Re: Re: Re:

2014-05-31 05:48

#461: - Re: Re:

Силно се съмнявам ;)

Анна Йорданова

#465 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-31 06:13

#463: - Re: Re: Re: Re:

"Не защитавам никого. Вярвам му защото го познавам, като колега,.."

Не личи да е така. Това, че го познаваш, моментално доказва, че не е убил човек? Много силна логика! Предполагам и с такива жалки защити ще излязат в съда. Хайде, сега, като го познаваш, си го представи много добре как пребива човек и го ръга n-ти брой пъти по цялата горна част на тялото един след друг, без да спира, а после виждайки как кръвта на човека изтича със страшна сила, си събира оръжията на престъплението и си тръгва. ТОВА НЕ Е ЛИ УБИЕЦ? Ако са такива всичките ти приятели и колеги, наистина искрено те съжалявам, че си сред такава долна прослойка...

За пореден път ще кажа, а и вероятно още доста пъти ще ми се наложи да го повторя заради вас глупавите хора, които цял живот ще си останете манипулирани, че когато не знаеш нещо от първо лице, нямаш право да сочиш с пръст и да представляваш източник на информация! "Аз чух", "един ми каза", "така се говори" се нарича спекулация. Ако излезе човек с името си за да каже "аз бях там", "аз видях", "аз знам", това може да бъде факт и доказателство, прости ми народе!


Гост

#466 Диана

2014-05-31 06:58

До колегата на доктора с репутация на убиец:
Докторе, душо проста, толкова сте ми противни всички пияндета от болницата, в която работите, че дано никога не ми се налага да сте ми на помощ. Всички видяхме колко ценни кадри сте в областта, в която работите, за жалост и в живота не блестите с особени чисто човешки качества.
Елеонора

#467 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-31 12:15

#463: - Re: Re: Re: Re:

За едни боклук, за други съкровище.... то и за Вас някой може да каже,че сте боклук, трябва ли да вярваме като не Ви познаваме.... Интересно!

Анонимен

#468

2014-05-31 21:16

Умира един ИЗРОД и света става по-хубаво място. Такива като него много... За жалост...

Гост

#469 Пфф

2014-06-01 05:23

Анонимни мишки като теб - много, за жалост. СвеТЪТ би бил по-добър, прав си, ако в него нямаше дребни души, каквато е твоята. Никой нормален народ не приема убийството на човек, само в моята страна, от която се срамувам, все се намира някой, който да се радва на чуждото щастие. Не се ли замисляш, че коментарът ти може да достигне до очите на роднините на Николай? Или мъката им те радва?! Ето това е да си изрод. За теб никой нямаше да се бори, щеше да си отдавна забравен.

Гост

#470 Re: Пфф

2014-06-01 07:12

#469: - Пфф

*нещастие

Анна Йорданова

#471 Re:

2014-06-02 10:14

#468: Анонимен -

По- жалкото е, че има такива изроди като теб! Всеки, който се радва на едно убийство, е психично увредено същество. Каква майка те е раждала теб?!?


Гост

#472 Re: Диана

2014-06-02 10:19

#466: - Диана

Когато самият ти не можеш да се мобилизираш да работиш в такава ситуация, не ти остава нищо друго освен да защитаваш убиеца! Жалкото в случая е, че съдебната ни система е толкова тромава, че докато осъдят убийците, никой няма да има възможността да осъди и болницата...


Гост

#473

2014-06-04 14:54

Neka vsichki podkrepim Niki :)
Кристиян Йорданов (крооки)

#474 Re: Re: Re:

2014-06-05 18:34

#453: - Re: Re: Къде са тези хора?! Защо 1 от тях не излезе и да каже "Николай уби човек"?!?! Нали него вече го няма? Защо не излезе един от роднините на потърпевите и не каже Николай уби моя приятел или роднина?
Истината е че Ники беше неудобен на много хора, защото беше искрен до болка и казваше всичко в очите, точно както трябва да бъде, за разлика от жалките душици които плюят по него сега, когато той не може да опровергае всички лъжи и клюки по негов адрес!

Смешни сте бе мишки !!!


Гост

#475

2014-06-06 19:30