В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста


Гост

#376

2014-04-17 17:29

Подкрепям Ви от все сърце заради справедливостта
Р.С

#377 Re re re

2014-04-17 19:58

От достоверен източник знам за педофилските страсти на тези тримата...как ви се вижда това-"13 годишно момиче с мъж на 30"???И до ден днешен тези добри душици се гаврят и докосват и какво ли още не толкова малки деца...толкова е гнусно!!!А те са тръгнали да наказват Ники затова че е задяваш онази малка лигава пачавра!Страшно съм възмутена за случилото се!Няма как това да е правилно!Всичко е платено и подновено...
Говорили сме си няколко пъти с Ники.Не го познавам толкова добре че да го коментирам но щом само няколко разговаря са ми оставили добро впечатление,има ли смисъл да говориме?Смяхме се.Той ме бъзикаше за минало време когато сме се виждали.Даже последния ни разговор беше във фейсбук преди около година...Изключително красив мъже беше.Доста забавен и усмихнат.Никога няма да го забравя!
Чудя се ако беше такъв изрод както го описват доста хора,защо мен не ме е тормозил бе?Защо мене не ме е насилвал или бил или квото и да е било?А е имал възможност и то много много пъти...Ще ви кажа защо!Защото той не беше такъв!Може да е бил други хора,не го изключвам а и не съм му светила на главата така ме не знам какво точно е вършил за работа,но не ме и вълнува!За мен е важно какъв е бил с мен!А с мен беше добър,забавен!Нищо лошо не мога да кажа за него.Мършите които е тормозил дами са му се бутали в ръцете,и след това са се правило на недостъпни!Познавам такива долни пачаври от Дупница...И Владимира я познавам!Тежката жена с лекото държание...Селянка мръсна!Кой я знае какви номера му в въртяла...Тя е една малка лигава,мислеща се за много нещо пикла...която не знае пика ли и се,ебе ли и се!!!
Да попита дядо си и чичо си и баща си също,да и дадат малко уроци по любов и наркотици...Боклуци долни!Убиха милото момче!Има Бог и той гледа!
Ще има и справедливост!
Почивай в мир НИКИ!
Н.Захариева

#378

2014-04-17 20:10

Съчиних този текст,който посвещавам на съпругата на Ники и на самия Ники! "1.Камбана тъжна биеше щом тя погреба любовта си,
далече всеки ще чуе че бе от НЕГО защитена..
сега във нейните очи ще виждат всички как тя страда.Няма,няма и мечти някой ги уби.
2.Не й остана и сърце,как да живее с болката?!И лъчезарното й лице се състари от мъката.
В радост и беди,той над нея бди."

Гост

#379

2014-04-18 07:52

ОКО ЗА ОКО, ЗЪБ ЗА ЗЪБ, КРЪВ ЗА КРЪВ .....

Гост

#380

2014-04-18 20:09

Mайки сме,коментара е излишен
Няма значение

#381 Re: Re:

2014-04-18 21:59

#11: Ив - Re:

Никой не яде бои без причина миличка!

Shenici

#382 Тема

2014-04-19 17:23

Ymrq 4ovek koito imashe zlatno bade6te. Moje she da diga 4yvali dalgi godini bez da se napragq. Zna4i tapak koito nz koga da spre da se bie za da si spasi jivota s pravo e martaf.... MEdali trqbva da se dadat na Karastoqnovi
You're my river

#383

2014-04-20 02:00

Всички ние,които обичаме Ники, усещаме вътре в сърцето си, че той е жив и че ние продължаваме да го обичаме.Това е нещо страхотно хубаво , въпреки голямото съжаление, което изпитваме,че не сме били в момента ,в който е бил нападнат близо до него,за да го защитим и да предотвратим това нелепо убийство.Ние изпитваме едно невероятно топло чувство в сърцето и сякаш той гледа с прекрасните си очи и се усмихва,когато ние се усмихваме и мислим за него с голяма любов.За любовта няма граници и тя преминава от един свят в друг и всички ние ,които носим любовта в сърцата си един към друг, нищо не е в състояние да ни раздели...Ники е по-близо от всякога до нашите сърца и ние един ден със сигурност ще се срещнем в света на Духа,защото за любовта няма време и пространство,тя е вечна и ни свързва завинаги...Вътре в душата ,в нашето духовно тяло ние продължаваме да бъдем свързани с хората преминали от другата страна на света и всяко чувство на любов се възприема от починалия,а и ние които сме все още от тази страна,дълбоко в себе си ги усещаме като ефирни мисли и чувства.
И сега обичта ми се моли за теб светла душа ,за тебе се моля преятелю вечен и тъй да намериш и ведро и леко своя път в светлината към съвършенство сияйно във вечния Дух,о ти който обичаме с цялата си любов и преди и сега!

Гост

#384

2014-04-21 11:38

......................

Гост

#385 Мария

2014-04-21 16:57

Подкрепям тази инициатива, тъй като имам загубен близък приятел по същият нелеп начин, а хората, извършили ужасното деяние срещу него все още не са получили наказанието си. Подкрепям го и заради погубената млада душа, какъвто бе и моят приятел, само на 25. Подкрепям го и заради опечалените близки и приятели, който никога няма да бъдат същите и няма да намерят покой до края на дните си. Безкрайно съжалявам. Дано справедливостта възтържествува!!
В памет на Ники

#386 В памет на Ники

2014-04-22 10:36

Споделяйте петицията и нека на стените на всички 1800 души, които са се подписали-бъде публикувана! http://www.peticiq.com/80131
мадлен

#387 Re:

2014-04-22 11:27

Това е въпрос на принципи,никои не бог никои нчма право да отнема човешки живот!Какъв толко е бил Николай!Всеки прави грешки,хора сме!Дори и наистина да е бил хората и да ги е пребивал не им е отнел живота!Жалко е толкова младо в разцвета на силите си момче,тепърва е имал да вземе още мн. от живота !Наистина


Гост

#388

2014-04-22 12:34

Нека има справедливост!

Гост

#389

2014-04-22 14:06

neka da vaztarjestvuva istinata i nai posle da progledne tazi darjava i bezzakonieto v neja!
Почивай в мир, Николайчо

#390 време за справедливост

2014-04-22 17:39

Познавах Николай и мога да кажа, че беше най-точният човек. Никой не е Бог да отнема живот.Дано убийците бъдат на мястото си съвсем скоро..........в затвора!

Гост

#391

2014-04-22 20:18

tva e nelepo za poreden pat se obejdavam 4e nqmame zakoni

Гост

#392

2014-04-23 11:53

Хора, подписвайте ! Ако утре Вашият син бъде жертва, заради някоя разглезена пикла, пак ли ще стоите безучастни ?

Гост

#393

2014-04-23 21:46

Obicham te Niki - dano skoro si poluchat zaslujenoto dojivoten zatvor . Pochivai v mir milo momchence .

Гост

#394

2014-04-24 08:40

Наказание според престъплението,а не според други измислени критерии!!!
friend

#395

2014-04-24 09:38

Добър или лош мафиот или не никой не заслужава такава смърт,всеки трябва да плати за това което е сторил,жалко е защото тово нямя да върне никого.PS престанете да плюете зли езици

Гост

#396

2014-04-24 11:35

За някои лош, за някои добър той не заслужаваше такава съдба.

Гост

#397

2014-04-25 05:39

....

Гост

#398

2014-04-25 07:00

 Моля представителите на властта , така наречената Прокуратура, незабавно да върнат убийците на Николай Радев в ареста. Не желаем да се разхождат сред нас докато не приключи разследването. Мили хора, мили майки, мили бащи, братя,...

Гост

#399

2014-04-25 08:07

Nezabavna dojivotna prisada
!!!

#400

2014-04-25 08:40

Какъвто и да е бил Николай има кой да го съди и има място където би могъл да бъде, но това не е гроба . Още повече, че Карастоянови, не са по- свестни от него, не стария, не синовете му . А Владимира “горкото“,“скромно“ момиченце, сигурно Николай е ходил да я дърпа и задява в къщи, та са действали при неизбежна самоотбрана а ? Като не е искала да го среща, какво е търсила на място където има голяма вероятност да го види, от толкова заведения в Дупница точно там ли е трябвало да ходи тя ? Дано само парите и връзките на Карастоянови, не им помогнат да се измъкнат за пореден път !