В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста


Гост

#351

2014-04-10 17:42

Ъъъъ..само да попитам: Освен да бие и да ебе децата ви с какво друго се занимаваше въпросната жертва?
Йорданова

#352

2014-04-10 19:00

Приканват се всички жалки хейтърчета, които имат наглостта да спамят тук, да си намерят друго развлечение.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-04-10 20:12



Гост

#354 Re:

2014-04-10 20:29

#351: -

Emi mogal e ebal e,mogal e bil e,ne vseki go umee.Naistina sme gadna naciq.Ne go poznavam mom4eto,Bog da go prosti.No prestanete da go hulite.V taq skapana darjava,pove4eto si go tarsqt sami.Jenite v diskotekite,kato vidat mlad,krasiv i bogat maj poludqvat.To sa stoiki,4alami......Taka,4e sami si go tarsqt.A vaprosnoto mom4e e bil izklu4itelno krasiv.


Гост

#355

2014-04-11 09:12

Преди доста години дъщерята на един мой колега беше убита звесрски. Трима млади мъже я бяха били до смърт. Той ми каза, че тялото и било разкъсано, черния и дроб се виждал. После я хвърлили през терасата - имитирали самоубийство. Той се опита да ги съди, но майката на единия от "героите" работеше в Гърция от доста време и имаше повече пари от него. В резултат той фалира - имаше камион и изкарваше прилични пари, но му се наложи да похарчи всичко. Само че не беше достатъчно. "Юнаците" бяха оправдани и сега се наслаждават на живота си. Надявам се правосъдието да не е същото вече. Казвам надявам се, не казвам вярвам.Да видим.

Гост

#356 Re:

2014-04-11 12:43

#355: -

Правосъдието е раздадено от убийците. Тук става въпрос за това, че братята ги няма вече в Дупница,но глутницата от млади и енергични мъже,които ги охраняваха и които не са научени друго да работят продължиха да се държат, като собственици на града и да раздават тяхното правосъдие. Трагичното в случая е тази петеция. Мислех си, че има повече хора на които да им е обръзнал годините терор налаган от мутрир рекетьори и сутеньори..., но уви. Излъгах се.

:(

#357 Re: Re:

2014-04-11 13:52

#356: - Re:

Стига сте се филмирали - какви мутри, какви собственици на градове, какъв терор. Престанете да създавате грешни впечатления у хората. Кой ви е виновен, че сте прости и завистливи. Един месец без Ники - почивай в мир, смело момче. Завинаги в сърцата ни, толкова те обичаме!


Гост

#358

2014-04-11 14:43

Айде поне младото поколение да прогледнеме-мутра е криминализираната държава. Всичко това, включително тия "филми", които са пълна реалност и съществуват само в българия произтичат от нея.

Гост

#359

2014-04-11 15:26

разписах , дано истината излезе на яве и душата на Ники , намери покой! ДАй Боже! Амин!!
katrin

#360

2014-04-11 16:52

ako bix imala pravo bix razpisala xilqdi pati.   Dano ima spravedlivost i du6ata my  nameri pokoi kolko zlobni xora ima dori sled smartta na tova dobro i krasivo mom4e zloslovqt .Po4ivai v mir  smelo sarce.


Гост

#361

2014-04-11 23:21

Zlobata i zavistta shte vi pogubqt vas ne "mutrite" jalki ste . Niki obichame te , mnogo sme ,  shte ima spravedlivost . Lipsvash na tolkova mnogo hora krasivo momchence . Jalko e i mnogo tajno , che te nqma veche .


Гост

#362

2014-04-12 07:58

Мястото им е зад решетките !
Tsveti

#363

2014-04-12 08:17

Подписала съм

Гост

#364

2014-04-12 09:09

Моля представителите на властта , така наречената Прокуратура, незабавно да върнат убийците на Николай Радев в ареста. Не желаем да се разхождат сред нас докато не приключи разследването. Мили хора, мили майки, мили бащи, братя,...
Веселина

#365

2014-04-12 19:36

Нека Господ приеме в царството си този млад и зверски заклан Николай!Даже Исус на кръста е казал на разбойника,прикован на другия кръст "ИСТИНА ТИ КАЗВАМ:ОЩЕ ДНЕС ЩЕ БЪДЕШ С МЕН В РАЯ"(Евангелие от Лука,гл.23,ст.43).Страданието и мъченическата му смърт са измили греховете му.Това не се случва на всеки.Колячът на св.Мария Горети(заклана от отхвърлен ухажор) е живял 87години и никога не му е предоставен шанс да изкупи греха си.Денят на нейната смърт,6-ти юли,се счита за Международен ден на жертвите на насилие.Тя е символ и покровителка на зверски отишлите си от този свят...
Нека кажа няколко думи и за любовта!Четох,че Владимира му е пратила смс,че го обича и иска да са заедно.Дали не е имала в предвид,че го желае?!!Това не е обич да го остави да умре!Да гледа как родния й баща ръга любимия й?!!Нямаше да го позволя!
Владимира,преди 22години и аз бях полудяла по един рядко красив мъж.Беше висок,рус със сини очи,ангелско лице,грееше по улицата.Колко подигравки отнесох заради него,не сме били гаджета!..Сега след 22 години го гледам в нета,на 40+,и ми се струва страшно безличен.Не го желая,макар и да е свободен.Виж го и ти:писателя и иконописец Стен Леон(Кирил се казва).Това щеше да се случи и на Ники-да прехвърли 35-40 и да стане напълно обикновен.А и каква ти е гаранцията,че следващата ти любов ще бъде споделена?Ако не е пак ли ще викаш родата с ножовете,а?Поискай прошка от семейството на Ники!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-04-12 20:30



Гост

#367

2014-04-12 21:30

ЛИПСВАШ НИ, СМЕЛО СЪРЦЕ !!!!!!! Няма друг като теб ! ;(

Гост

#368 Re:

2014-04-13 16:42


Гост

#369

2014-04-15 15:48

Никой няма право да отнема 1овешки живот!

Гост

#370

2014-04-16 16:10

................................

Гост

#371

2014-04-16 17:27

Ne poznavah mnogo dobre Niki , no tova , koeto sam vidqla mi beshe dostatachno da razbera , kolko lachezarno , usmihnato , zabavno i izkluchitelno krasivo momche e toi . Vinagi mi beshe priqtno da si pogovorq s nego. Daje i nai kratkite i chisto obiknovenni razgovori vinagi predizvikvaha usmivka na liceto mi . Za men Niki beshe po razlichen ot horata , koito sam sreshtala imashe neshto v nego , koeto te grabva vednaga.Moje bi rqdko sreshtanata mu krasota ili angelskata usmivka , koqto pritejavashe , a moje bi savkupnostta ot vsichko tova. Prez celiq ni jivot preminavat mnogo hora ima nqkoi s koito si izjivql dosta neshta provel si bezbroi razgovori , no sled vreme nqkak si spomena izblednqva , no spomena za tova momche , koeto poznavah ne tolkova dobre shte ostane zavinagi  , tova koeto sam vidqla v nego i do tova , koeto sam imala vazmojnost da se dokosna nqma da zabravq , to ostava v sarceto mi ... Dano ima spravedlivost za Niki do kolkoto e vazmojno , zashtoto kakvato i da e tq nikoga nqma da e dostatachna za tova , koeto prichiniha na nego i na  vsichki , koito go obichame .

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-04-17 11:12


приятелка

#373

2014-04-17 12:09


Снощи сънувах Ники, дойде в съня ми и ми каза " Аз съм добре, виж ме-жив съм.Не се притеснявай за мен, и аз те обичам" Цял ден плача.....Дано убийците му изгният в затвора


Гост

#374

2014-04-17 14:22

Наказателният закон не се пише в интерес на гражданите, а на престъпниците. Така се създава атмосфера на несигурност и страх - всичко може да ти се случи и няма кой да те защити. Това е системно насилие и подтискане свободата на хората. Ние, гражданите трябва да си вземем праватото ДА ПОПРАВЯМЕ кривите им закони с РЕФЕРЕНДУМИ, свикани от нас с 50 000 /НЕ 500 000/ подписа! Освен това гражданите трябва да участват и в ПРИЛГАНЕТО на закона - чрез СЪДЕБНИ ЗАСЕДАТЕЛИ - 12-18 души - които се произнасят "виновен" или "невинен". И това го няма. КАК да си вземем свободата? www.edname4ta.dir.bg

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-04-17 15:55