За въвеждане на вегетарианско хранене в армията

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За въвеждане на вегетарианско хранене в армията

Войн на истината

#26 Жалка привързаност към греха!

2014-01-20 06:06

На фона на климатичните промени: + 25,8 градуса С на 19.01.2014 г. във Велико Търново, -30 градуса С месец преди това в САЩ, мощен тайфун преди два месеца във Филипините, при който хиляди хора намериха смъртта си, жалката привързаност на някои хора към кебапчето и пържолката, пораждаща смешни аргументи като “ Дяволът нито яде, нито пие, но това не го прави по-добър”, се откроява не просто като жестоко и нехуманно отношение към животните, но също и към хората и даже към цялата планета.


Гост

#27

2014-01-21 06:29

A sega , - 35 C v Canada, v iztochnata chast. Na sever dostiga i do - 50 C..

Гост

#28

2014-01-26 16:25

Правото на вегетарианска храна е необходимо и в армията.
СамиИзкуфяна

#29

2014-01-27 14:55

Яденето въобще е декадентска отживелица. Приемането на материална храна през устата, дъвченето и преглъщането й отнемат ценно време а пък меленето в стомаха и извърлянето на съдържимото е направо прахосване на сили. Моето предложение е въобще храненето да бъде забрането не само в армията но и всички държавни институции. Всеки средно грамотен нека изчисли какви колосални суми ще се спестят на държавата.

Гост

#30

2014-01-27 15:37

''Всеки средно грамотен нека изчисли какви колосални суми ще се спестят на държавата.'' Ако говорите за "Breatharians believe they can live only on the energy from sunlight, and do not need nourishmen.." това не може да стане. За сега не е установено някой да може да живее само на въздух и слънчева светлина. Има мошенници, които се оптват да се изкарат такива и на това правят доста пари, но това е Невъзможно поне на този етап на развитие на човечеството. След много години може и да може, сега не.. Аз говоря от личен опит, бях запалена и следвах това 'учение' за известно време:)

Гост

#31

2014-01-27 18:36

Забравих да пиша, че още съм жива, здрава и красива;)))) макар че стигнах до 38 кг. Нормално съм 52-53 кг, но не го препоръчвам на други хора....някои от тези, които опитваха не успяха да останат в живите...:((