ЗА НЕЗАВИСИМ ЛЕВ, РАБОТЕЩ ЗА БЪЛГАРСКАТА ИКОНОМИКА

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА НЕЗАВИСИМ ЛЕВ, РАБОТЕЩ ЗА БЪЛГАРСКАТА ИКОНОМИКА

Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#51 Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 06:41

#50: Български гражданин - НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

Аз пък съм сигурен, че ще стане точно обратното, а именно, ще предизвиакме икономически възход! И правителството ще бъде преизбрано с лекота на следващите избори.

Български гражданин

#52 Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 06:49

#51: Райчо Марков - Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

А дано, ама на дали. Не се заигравайте с мизерията на пенсионерите Марков.

Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#53 Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 06:54

#52: Български гражданин - Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

Аз работя за българските пенсионери, деца и всички останали от 99-те%!

Български гражданин

#54 Re: Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 07:46

#53: Райчо Марков - Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

Марков, ако искаш да помогнеш на България убеди американския си работодател да си аутсорсене бизнеса тук. Имаме евтина работна ръка, ниски данъци и валутен борд. Сигурен съм че американския ти работодател ще се заинтерисува от това. Така ще помогнеш на България. Върни се в България, започни да работиш за американския си работодател в българския му офис, като СТО например. Започни да плащаш данаци в България и тогава твърди че работиш за българските пенсионери. Аз така направих и така помагам.

Не се заигравай с единственото стабилно нещо в България, валутния борд имам предвид. Нямаме стабилно правителство, но имаме стабилен валутен борд. С падането на борда, хората само ще се откажат от стабилния лев и ще обърнат всичко в евро, долар или не знам какво си. Веднъж играта с хипер инфлация я играхме, хората останаха без пари. Филийка хляб=пенсия, не благодаря. Падането на борда е единствено в интерес на шепа олигарси с милиони левове заеми, кото искат да се обезценят с инфлацията която ще настъпи. И с всякакви усилия се опитват да направят точно това. Това което правиш с тази петиция не е в интерес на Бълагрия, това е в интерес на олигарсите, а ти се явяваш инструмент с който те искат да си свършат подмолната цел.

Махни я тази петиция, и започни да работиш за България.

доктора

#55 Re: Re: Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 14:23

Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#56 Re: Re: Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 15:19

#54: Български гражданин - Re: Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

"Падането на борда е единствено в интерес на шепа олигарси с милиони левове заеми, кото искат да се обезценят с инфлацията която ще настъпи."

Първо, днес олигарсите не са олигарси поради взети кредити. Сега кредитни милионери като тези от периода 1990-96 г. не съществуват. Олигарсите отдавна сториха това тогава, а сега ни изсмукват чрез монополни привелигировани позиции в икономиката ни благодарение на купените от тях български партии и медии.

Второ, хиперинфлация няма да бъде допусната НИКОГА повече. Имаме всичките знания, а ако народът ни избере в парламента и правителството, ще имаме и всичките нужни лостове да възвърнем икономическия растеж и общо производатво при пълна заетост и СТАБИЛНИ ЦЕНИ ЕДНОВРЕМЕННО.

 



Гост

#57 I nii sme dali neshto na sveta i shte davame oshte poveche:))

2013-08-14 16:45

"Върни се в България, започни да работиш за американския си работодател в българския му офис, като СТО например. Започни да плащаш данаци в България и тогава твърди че работиш за българските пенсионери. Аз така направих и така помагам."

A zashto tryabva da rabotim za amerikanzite, kato mojem da rabotim za sebe si??? Nie sashto planirame interantional business v Bulgaria, koito shte se rakovodi (i v koito shte rabotyat bulgari).. Nie imame podoben v North America, no v Bulgaria shte bade na mnogo po-visoko nivo:)))! Govorihme s nyakoi Us, European friends za proekta i te sa mnogo happy i shte vzemat ychastie v nego kato klienti:))) Da pomaga BOG sledvashtata 2014 da pochvame!!!!!!!!!

Гост

#58

2013-08-14 17:13

Що за простотия , зорлен да се навираме в спирала на инфлация и спекула, за да се иуздухат и спестяванията на хората в левове и да се вдигне курса на чуждите валути . ТОВА Е ПЪЛНА ГЛУПОСТ.
БЪЛГАРАН

#59

2013-08-14 18:55

Не подкрепям премахването на валутния борд. Автора на тази петиция - няма връзка с главния мозък. МОШЕННИК !!!

Гост

#60

2013-08-15 06:19

АЗ ПОДЪРЖАМ ВАЛУТНИЯ БОРТ И НЕ ИСКАМ ДА СЕ МАХА.КОЙТО НЕ РАЗБИРА ТОЙ НЕ РАЗСЪЖДАВА.
Венци

#61 Re: Re: До Г-н Марков

2013-08-15 10:59

#48: Райчо Марков - Re: До Г-н Марков

 

Охо... Значи за цели 13 години г-н Марков е успял да отдели 5% от доходите си??? Или ще ми кажете, че годишния Ви доход в САЩ е под 60,000... Може.. ако получавате недеклариран доход от майка Русия.

 

Предложението Ви е една пълна простотия, тотално неаргументирана и целяща единствено дестабилизиране на страната. Същите тези пенсионери, която комунистическата система много добре използва всеки път за параван, ще бъдат още повече ощетени от падането на валутния борд, тъй като пенсийките им не само, че ще намалеят още повече, но и малкото им спестени левчета в банките ще изчезнат.

 

Може би точно тогава, Вие г-н Марков, като един рицар на бял кон, ще се появите и ще отделите още 5% от така скромния си доход за да избавите пенсионерите от мизерията като им изкупите и малко останалата земица.

 

Мерси много, но не сте избрали правилната агитационна стратегия... Съвета ми е да почнете да раздавате листовки по старческите домове, вместо да се опитвате да събирате подписи по Интернет.

 

ПП: Само от любопитство г-н Марков.. Като един виден български гражданин, живеещ от поне 13 години в САЩ... останахте ли си български гражданин или се погрижихте да си осигурите спокойствие с американско паспортче преди да почнете да подхвърляте деградивни предложения?


Гост

#62 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-15 11:51

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Подкрепям с две ръце! Борда трябва да го има!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-08-15 12:24



Гост

#64

2013-08-17 05:34

Почна се, след абсурдните назначения на това жалко правителство, като че се цели фискална дестабилизация на държавата. Повече от всякога ИМАМЕ нужда от валутен борд, и силно се надявам тая ваша "кампания"да не намери подкрепа! Не ви пожелавам успех!
Писна ми.

#65

2013-08-17 06:43

Толкова е прозрачно че този "г-н Марков" с лудата му идея е поредната манипулация на власт и пари имащи срещу БЪЛГАРИЯ и народа и. Няма да се успокоят докато не ни оставят без гащи, погребат или изгонят от страната!
Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#66 Re:

2013-08-17 07:06

#65: Писна ми. -

Всичко това ез гащи, погребат или изгонят от страната" е вече отдавна ФАКТ.


Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#67 Re:

2013-08-17 07:08

#64: -

Уважавам мнението Ви и не съм съгласен с него. Ще положа всички усилия, за да успеем с нашето искане!


Гост

#68 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-17 10:39


Гост

#69

2013-08-17 10:42

От лични впечатления – Гърция започна да запада от мига, когато прие еврото! Гърците с кървави сълзи плачат за драхмата! Твърдо "НЕ" на еврото, приятели! Това е поредната, този път - икономическа, завоевателна война на Германия!

Гост

#70 Re:

2013-08-17 20:29

#69: -

Absolutno Verno;(( Nie imame priyateli ot  Гърция i te kazvat sashtoto. Iskat da se varnat obratno kam tehnata nazionalna valyta, da izlyazat ot Evopeiskata obshtnost i da prodaljat nezavisim pat na razvitie..predi chyjdoto vmeshatelstvo sa jiveli mnogo po-dobar i dostoen jivot, a sega si prodavat ostrovite - zemyata...

Ako bade prodadeno parche ot Bulgaria, (ima mnogo jelaeshti da se namestyat v Bulgaria) tozi, koito go prodade znae kakvo go ochakva:((((

Pozdravi na vsichki chestni i pochteni Bulgari:)))


Гост

#71

2013-08-18 11:59

Посланието на петицията е ясно и конкретно точно, така че никакъв коментар не е нужен !
Петър Петров

#72 Re: Ама вие сериозно ли?

2013-08-20 15:14

#16: Божидар - Ама вие сериозно ли?

Напълно си прав Божидаре! Това е истината! Борда ни смазва, бавно но сигурно, но от друга страна на кой да се доверим за това което казва г-н Марков. Тези алчни политици , дето са сега на власт, ще ни ограбят за отрицателно време. Първо тях трябва да сменим, а после борда.


Гост

#73 Zarobvane

2013-08-20 15:45

"Тези алчни политици , дето са сега на власт, ще ни ограбят за отрицателно време. Първо тях трябва да сменим, а после борда.'

Koi shte plashta tozi ogromen zaem i lihvite ot 1 mlrd lv, koito Oreshkov i grypichkata my se gotvi da vzeme i okrade??? Kato se natrypa mnogo dalg, kakto e sega, i kato ne moje da se plashta, mafiata, koyato e dala $$$ shte iska zemya i drygi neshta vmesto $$$. Taka stava s garzia, ispania, chyva se i za portygalia, us, i derygi darjavi.. prodavat parcheta ot zemyata si na mafiata, za da platyat dalgove i lihvi...

Гост

#74

2013-08-20 16:26

с нищ0 валутния борд не е помогнал на България
некомед

#75 за или против валутния борд

2013-08-20 18:02

Господа застъпници на премахването на валутния борд--кажете ми какво стана в Аржентина след.премахването на валутния борд?????