Да спасим журналистката Веселина Томова от полицейщината!


Гост

#1

2012-04-01 22:30

ТОВА ПЪРВОАПРИЛСКА ШЕГА ЛИ Е ???? ЗАЩОТО СТАТИЯТА НА ДАРИК ЗАВЪРШВА С ТЕКСТА:ЧЕСТИТ ПЪРВИ АПРИЛ.!

Гост

#2

2012-06-29 02:03

Не ви ли писна от тази диктатура.какво правите поне вие имате третата власт.3аЩо тЪрпите мафията.Не ви ли срам.Какво им се подЧинявате на тези боклуци.С петиции правосЪдие ,Ще искате.С петиции среЩу конспирациите на тези Ще вЪрвите.3наете ли колко им пука.Колко оЩе жертви журналисти искате.Не ви е срам СТРАХЛИВЦИ.Добре мен не ме е страх .Като няма мЪже и има само дупедавци .Нас жените Ще ни третират като престЪпници.Хайде дарик лансирайте ме като президент за президентска дЪржава и ви гарантирам .Че ,поне два месеца Ще оцелея да не ме убият няма да спя.Но, от тези диктатурЧици един няма да оставя на мен ми изЧистиха петицията.заЩото исках много неудобни неЩица.Хайде като няма ЛЕВСКИ-Ще има Левска.КАКВО СТАВА ИМА ЛИ МЪЖЕ.ИЛИ ОСТАНАХА САМО ПРЕДАТЕЛИ,СЛУШАЛКИ,НОВИ ДС.ТА.КОМУНИСТИ КОМУНИСТИ И ПАК КОМУНИСТИ.С РАЗЛИЧНИ ИМЕНА.КАКВО ЧАКАТЕ ДА ИМ МИНЕ МАНДАТА НА ТЕЗИ БОКЛУЦИ.ПРЕСТЪПНИЦИ.-ТЕ ВИЖДАТ НЯМА ДА СА ПОВЕЧЕ НА ВЛАСТ И КОМУНИСТ КОГАТО СИ ОТИВА ЩЕ ВИ ПОБЪРКАТ ОТ РЕПРЕСИИ.



Гост

#3

2014-02-04 07:22

DOLU RACETE OT VESELINA TOMOVA. TOVA E POLICEISKA
DARZAVA I VARNA DARZI 4ELNO MYASTO