Против дискриминацията над българските ученици!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против дискриминацията над българските ученици!


Гост

#76

2016-10-22 11:12

Абсурд измислен от някой малоумник. Ставаме дискриминирани в собствената си държава. Толерират и насърчават същества, които не плащат данъци, осигуровки, ток и т.н. А ние хорицата, които се трудим цял живот ги храним и им плащаме сметките! Как децата ни ще бъдат амбицирани сега да имат добри оценки и да учат в България?! Моите деца няма да учат и живеят в тази ЦИГАНСКА държава да свобофия и дискриминация!

Гост

#77

2016-10-22 11:23

Абсолютна дискриминация към българските ученици... Те са бъдещето на нацията ни...


Гост

#78

2016-10-22 11:26

Това е дискриминация срещу българските и от други етноси ученици,като изключим бенефицентите роми!!!
Хитлер

#79 Re: Re: Късогледство

2016-10-22 11:36

#57: - Re: Късогледство 

 Хитлер за мангалите, като ги изтрепем, държавата ще потръгне нагоре!


Гост

#80

2016-10-22 11:39

zachtoto sme -EBATI DARJAVA TAG
Хитлер

#81 Re:

2016-10-22 11:40

#71: -  

 По-скоро на ДПС!


Гост

#82

2016-10-22 12:00

Защото работя в българско училище, в което няма нито едно българче. Защото знам, каква е истината. Защото се вършат само глупости и се харчат грешни пари. Защото ги научихме само да им даваме и никога, ама никога няма да ги интегрираме. Закона е ясен-образованието е задължително. Но никой управник не е в състояние да ги накара да спазват закона. Не искат да ги закачат за да гласуват за тях-ей това е.

Гост

#83

2016-10-22 12:35

Тези пари отново ще отидат за цигари и алкохол..както и детските и всички помощи, които им дава държавата!!! Да направят оценката Мн.добър 5 и тогава може да се съглася..поне да произвежда грамотни роми тая държава!

Гост

#84

2016-10-22 12:51

Аз не съм съгласна малцинствата да живеят на наш гръб,ние работим,плащаме данъци,такси и тем подобни,защо,за да може ромските деца да получават стипендии,помощи,а нашите деца кой ще помисли за тях те не са ли деца на България?Значи когато наречеш един ром циганин и не го вземат на работа заради етноса било расова дискриминация,а това,че само ромските ученици имат право на стипендия какво е ако не расова дискриминация?Накъде върви тая държава,скоро в България ще има по вече роми отколкото българи.Ужас.

Гост

#85

2016-10-22 12:57

Подписах, защото чудовищната и неприкрита дискриминация на Българите в България, както и всички представители на нормални етноси, в полза на паразитното циганско племе, трябва да бъде СПРЯНА !!!!

Гост

#86

2016-10-22 13:01

Защото съм Възмутена!

Гост

#87

2016-10-22 13:21

Смятам , че всяко дете трябва да получи равен шанс.Ако има стипендия , то тя да бъде заслужена . Не знам, коя "умна" глава дава тези предложения, факт е , че ромите не желаят да се интегрират.Това са паразити на нашия гръб .

Гост

#88 Re: Късогледство

2016-10-22 13:26

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Който иска да си образова децата успява .Познавам ромка разведена с три деца двете вече са със висше образование третото в момента учи и работи като санитар в болница. Значи може и без стипендия и без помощи от социалните. 

Ве вярвам на очите си!

#89 Re: Късогледство

2016-10-22 13:27

#26: Тина Петрова - Късогледство 

 Госпожо Тина.. Гвания проблем е, че вие не мислите.. Как въобще може да кажете, че е справедливо ромските деца, които ходят на училище за белешки и за нарушаване на редът, да получават двойно повече пари от децата, които са на училище, за да изкарват отличен успех и да получават по 17,5 евро.. Ромите получават социалти стипендии, помощи, фургони в които да живеят. Никой не ги закача.. Не си плащат токът, водата и интернетът.. Ако пребият детето ти, съпругът ти, полицай, лекар и така нататътк.. Кой е виновен.. или няма виновен или другия е виновен защото те са малцинство.. Те получават всичко.. финансии, имунитет... И накрая пак след всичко дадено им, са си същите.. И да получават лапетата им 60 евро.. До получават пари, за да ходят на училище?????? Училището е доброволно.. който не му се ходи, да не ходи.. Не е нужно да ги мотивират със пари.. Ако им се учеше, можеха просто да учат.. :x


Гост

#90 Re:

2016-10-22 13:29

#82: -  

 Не може да интегрираш някой , който не желае да е интегриран. 


Гост

#91

2016-10-22 13:31

Защото се дискриминират децата ни! Защото не е честно, хора които им се помага от години, да не показват промяна а да им се дава още повече!

Гост

#92

2016-10-22 13:36

Защото съм напълно съгласна с петицията и против неравностойното и дискриминиращо отношение и законодателство спрямо българските деца и останалите "малцински етноси"! Да се стимулират еднакво вдички ученици!

Гост

#93

2016-10-22 13:48

иска ми се и аз да съм от малцинствата, но от към боя няма да мога да го докарам 


Гост

#94

2016-10-22 14:03

Омръзна ми от бледи напъни за хора, които мислят само и единствено какво да откраднат!

Гост

#95

2016-10-22 14:09

Не съм съгласна да се делят децата. До сега ни се бабиваше я мозъците, че всички сме равни. А в един момент ние работим, плащаме данъци. А децата ни се дискриминират!
Анна

#96

2016-10-22 14:19

Ще е така, докато българския народ сиди по кафенета, по фейсбучени работи и само си приказва без да прави нещо по въпроса. само комантари, само оплаквания и нито капка действие. Винаги.


Гост

#97

2016-10-22 14:29

В малките населени градове и села,ромските деца са повече от 80 -90%.Българчетата са потърпевши във всяко едно отношение.Да не се толерират едни етноси над други!Щом ще са стипендии,да са за всички!Както и детските надбавки!

Гост

#98 Re:

2016-10-22 14:32

#1: -  

 Само Хитлер им трябва ,съжалявам но си е истина циганите българските напълниха Европа представяйки се за Българи ,хората и тук почват да си мислят за нас като цигани ,стига САМО  На САПУН ,тая зган мръсна 

Lensito

#99

2016-10-22 14:34

Срам,срам и срам неможе за успех 3.50 да се дава стипендия,не стига че някой родители не взимат детски и всякакъв вид помощи заради малцинството па и сега и стипендия,за да ги мотивират да ходят на училище не става така,правата трябва да бъдат еднакви за всички,не деля хората на такива и онакива,на ясно съм че от човек до човек има разлика ама те прекалиха с това неможе така,има много умни деца от малцинството но останалата част са под всякакъв критичен случай !


Гост

#100

2016-10-22 14:55

Защото моето мнение съвпада с написаното.
Трябва да има равен старт и шанс за всички деца.
В противен случай след някоя и друга година ще трябва да поощряват и българските деца да ходят на училище...
Защото на какво ги учим?!?