Аз не искам бежанци в България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз не искам бежанци в България!


Гост

#201

2015-10-01 15:12

Лично наблюдавам, че откакто се увеличиха емигрантите от африка и араб страни в канада кражбите по обществените месат значително нараснаха. Вече почти във всяко заведение, кафе, у-ще, университети има надписи - пазете си чантите и вещите. Има крадци:( Преди години такова нещо НЯМАШЕ.


Гост

#202

2015-10-04 21:09

Това не са бежанци, защото не са от съседни, граничещи с България, държави. Колко пъти трябва да се повтарят елементарни неща, които т,нар. правителство не разбира или удобно се прави, че не разбира, за да угоди на задморските си господари:(  Това, че се съсипва държавата, която и без това е бедна и съсипана за 26 години, хич не ги и интересува:( Какво правим с тези ''правителства''???????????????????????????

Премяната
Гост

#203 http://bgnews.bulgar-rus.ru/archives/49486

2015-10-17 10:44

17.10.2015  Без рубрики  No comments

Болгария. Нелегальные беженцы обирают местных жителей

Житель села Тракийци, которое находится в 5 км от болгаро-турецкой границы, пенсионер Стойко Купенов пожаловался, что к нему около 02:00 ночи в дом ввалилась группа нелегальных беженцев арабской наружности. По виду, это были молодые ребята, хорошо одетые с рюкзаками за спиной. Вели себя спокойно и уверенно, видимо, шутили, но хозяин дома не понимал, что они говорят. Беженцы забрали у жителя 4 буханки хлеба и 4 лева, а затем ушли. У одного из непрошеных гостей Стойко Купенов заметил кобуру для пистолета.

ЗАЩО ТОВА НЕ Е ОТРАЗЕНО В НИТО ЕДНА БЪЛГАРСКА МЕДИЯ


Гост

#204

2015-11-08 16:57

Всичките тези тълпи искат социални помощи, работа, удобства, искат ги от Западна Европа, конкретно от богата Германия, която ги покани!

Какво общо имаме ние и защо трябва да ни пращат на нас някакви хора, които търсят работа или щедра социална система, някакви хора, които искат в Германия, Германия ги праща на България, и то ултимативно, няма не искаш, ако не искаш - бой по канчето!

 


Гост

#205

2015-11-15 10:09

Не искам бежанци в България!

Гост

#206

2016-05-25 06:48

Защото обичам Родината си и българщината!

Гост

#207

2016-05-25 10:24

Българите в България едва изхранват мързеливите политици.Не на "бежанци"защото ТЕ не са такива,само доброволен слепец не вижда опасността за България.Който "политик"е съгласен с приема на тези подобия на хора,той е предател на България!

Гост

#208

2016-05-25 13:06

Положението на българите е трагично. Страната е неоколония - повечето големи магазини, банки, предприятия, енергетика, вече са притежание на западни фирми. Какво се получава- суровините са български, работната ръка българска,земята уж българска , а печалбата отива в чужди джобове. Не стига, че млади българки отиват да бършат .......на стари баби и дядовци на запад за някое евро ....ами сега и бежанци и то сигурно най - неуките и престъпни ще насочват, защото Ердоган и Меркел ще отсеят останалите!

 


Гост

#209

2016-09-26 20:21

България е велика държава и никой няма право да я унищожава!

Гост

#210

2016-09-26 20:33

Българин съм / Християнин /
Обичам,уважавам и изпитвам Респект към всички религии по света..
Аллах няма място в същността ми до гроб не искам и нямам познати ,приятели...Мюсулмани.. децата ми жена ми майка ми баща ми животните ми всичко около мен е против вечният враг на България и Християните
Аз

#211 Re: Re:

2016-09-26 20:53

#99: - Re:  

 С тази криворазбрана толерантност скоро може и да станем такива. Чакайте тогава милост от брадатите.


Гост

#212

2016-09-26 21:00

Няма да подпиша тая подписка защото единственото което ще постигне е Б.Б. да си го премести в другия крачол


Гост

#213

2016-09-26 21:04

Neiskam bejanci v moqta strana
Аз

#214

2016-09-26 21:04

Въпросът да приеме ли България мигранти, каквито са всъщност "бежанците", трябваше да бъде решен с референдум. Трябваше да попитат българския народ дали ги иска тези човекоподобни. Истинските бежанци са малко и за тях трябваше да се погрижи богата Европа, а не бедна България.


Гост

#215

2016-09-26 21:52

Az sam Balgarka, jiveq v Italia ot 15 godini, iskam da se varna v Balgaria? ? ? No kato gledam, kakvo napravi pravitelstvoto i kakvo da napravq? blagodarq Boiko, i na vsichki kato teb, Po-dobre da jiveq v Italia, otkolkoto da se varna v Balgaria! Iskam da si kupq edna kashta v Balgaria! Nemam 20 xilqdi evro, zashto az taka! ☺ za tezi ima kashti svobodni, bez pari. Bezplatno. Za mene, ne. Zashto? ? ?

Гост

#216 Re:

2016-09-26 21:55

#201: -  

 Ne znam kakvo è v Balgaria?  No v Italia e taka, grozno e, no è istina! 


Гост

#217

2016-09-26 23:11

Сега се опитват да заселват Странджата с ''емигранти'' от африка, арабия и пр държави - тези земи били хммм обезлюдени.. Първо ни изгониха. Вече около 3 млн Българи сме се пръснали по света да търсим препитание, защото последните 26 г  ''демокрзизните правителства'' разбиха всичкия поминък на Българите, а сега вместо да подпомагат Българи, които искат да се върнат, те заселват чужди хора, с чужда религия и нрави там. Това вече е инвазия и е вероятно да се готви откъсване на тази част от територията на България. По тези места и без това малко хора говорят български...Дали ще се сбъднат предсказанията на някои жени/мъже, че част от територията на България ще се откъсне от нея и чак тогава населението ще започне борба за отвоюването/възстановяване на Родината си. Има нова карта на света. Бенжи Натаняхо я показа преди 3-4 г Там България не фигурираше... 


Гост

#218

2016-09-27 03:41

НЕ ИСКАМ БЕЖАНЦИ В БЪЛГАРИЯ.

Гост

#219

2016-09-27 04:03

Защото тия хора не са бежанци а емигранти.Използвате не правилно термина 'бежанец".Защото са безкрайно далеч от нашите културни ценности и обичаи ,което ще доведе до сериозни сблъсъци.Защото дори да има м/у тях бежанци ,това са млади ,здрави мъже които е нормално да останат и да се бият за домовете и семействата си ,а не да търсят лек живот на чужд гръб - значи са и страхливци и подлеци.Има още много причини да не желая тия хора в моята страна.

Гост

#220

2016-09-27 04:38

Ние ще подкрепяме България, но какво променя таз петиция. Иска действия, а не драскане. Толкоз ли няма кадърни хора, че да обединят народа. Ако продължаваме така, то в историята след време ще пише, че след 89 година се намериха политици, които затриват 1300 годишна държава и народ, който не защитава държавата си. Ако продължим да се делим на разни партии, то страната ни е обречена. Ако вникнем в думите над Парламента - Обединени ето прави силата! То ние имаме шанс да останем държава.

Гост

#221

2016-09-27 04:52

Iskame krasivo utre,a ne zabuleno!

Гост

#222

2016-09-27 06:53

Защото аз съм българка и искам да живея и работя в България. ПЛАЩАМ ДАНЪЦИ И ТАКСИ В БЪЛГАРИЯ. Дори и асансьора плащам.

Гост

#223

2016-09-27 07:12

nesm saglasen v balgaria da ima bejenci te zastrashavat jivota na blgariet nemogat decata da izlizat na vnka da igraiat spokiuno horata veche se plashat ot tiah nieim osigoriaiavame nashi dohodi na tezi bezrabotni bejenci nie se blskame kato idioti i za kakavo za tiahno odopstvo ne nesm saglasen da sa v balgaria
raiko rosenov rachev

#224 ne gi iskame v balgaria

2016-09-27 07:15

nikoi v balgaria neshtoe bejenci bes tiah sme po dobre iskame da sa dalech ot bg zashtot tova e terorizam as nesm saglasen da te da jiveiat v balgaria na nashtie pomoshti drehi hana i da si rasprostraniavat bolestite i decata is ciala balgaria takache sam protiv bejnskia potok neka da se vrnat ot tam ot kadeto sa doshli zashtoto nei nesme videli nishjto da nosiat ot tam


Гост

#225

2016-09-27 08:10

Искам моите наследници да имат работа, дом и мирно бъдеще ! Искам България да си осигури първо гражданите гладуващи и скитащи се за къшей хляб по света, а не да подарява земите ни и да издържа безвъзмездно войнственни чужденци от нашите фондове за здравеопазване и пенсии!България на българите!