Аз не искам бежанци в България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз не искам бежанци в България!


Гост

#101

2015-09-26 14:47

Не идват само бежанци, това е маскирана ислямска инвазия!!!

Гост

#102

2015-09-26 14:52

Фалшивите бежанци, а те повечето са такива, да се изпратят в богатите арабски държави, а не в бедните християнски със сериозни демографски проблеми държави. Това е ЧИСТА ИНВАЗИЯ. Не беше ли Ванга, където казваше че европа ще бъде превзета от мюсюлманите. Ние разбира се тогава не вярвахме, защото не виждахме как изобщо ще стане това... Сега виждаме МНОГО ДОБРЕ... Чрез лъжи, манипулации, изкуствено създадени войни и проблеми в разни араб държави...България самата се нуждае от помощ, защото е най-бедната страна в европа;( Защо това не се вижда от ес или се вижда, но имат сметка от разбита рухнала държава с още по-разбити и нефункциониращи 'правителства"-предатели. Оставка и наказания за сегашното правителство.. Следващото ще бъде наблюдавано много внимателно и ако тръгне срещу Свещената Воля на Българския Народ, ще бъде изхвърлено и наказано

До номер 99; Защо един ден??? Ние и сега сме бежанци, роби в другите държави, но разликата между нас и това, което нахлува в момента в Европа от африка и арабия е ОГРОМНА....

Рина

#103 Re: Re:

2015-09-26 14:55

#99: - Re:  

А вие как бихте се почувствали, когато тези фанатици ви опрат ножа в гърлото и ви накарат да си смените вярата?

А смятате ли, че ако Ние сме бежаци, ислямските народи биха ни приели с отворени обятия? Та те сега за себеподобните си не го правят? Но нищо чудно и ние да се превърнем в бежанци и то по-скоро отколкото предполагаме.


Гост

#104

2015-09-26 15:00

99 е болен или добре платен:( Срам ме е. че има такива българи, но е много вероятно той/тя да не са такива...


Гост

#105

2015-09-26 15:21

Защото не обичам нахалните чалми!

Гост

#106

2015-09-26 15:37

България е достатъчно зле спрямо ЕС , нямам нищо против да помогнем на хората, но дойдат ли много , ние ще рухнем икономечески

Гост

#107

2015-09-26 15:54

Подписах, защото споделям горенаписаното и не желая в моята Християнска родина да се подвизават хора с неизвестен произход и неясни намерения!

Гост

#108

2015-09-26 15:57

Защото това което става ще довърши тотално родината ни. Това не са бежанци а нашественици


Гост

#109

2015-09-26 16:07

Защото не искам исляма да властва отново в моята Родина.

Гост

#110

2015-09-26 16:10

Zastoto veche zjala Evropa e najasno zasto e organizirana tazi iskustvena krisa, zasto e tolkova dobre logistichno i finansvo obezpechena. I naj-veche KAKVO nosi tja na Evropa osven bednost, Islam i unistozhenie na hristijanskata zivilizazija.. Nashestvieto e organizirano, podgotveno i realizirano blestjasto. Zelta e jasna.

Гост

#111

2015-09-26 16:16

Най-вече защото съм българка,християнка и искам парите дадени на тези така наречени бежанци да се дадът на бедстващите,бездомните,пенсионерите и много други българи в беда.По-добре да се дадът на деца за обучение и развитие,а не да бягат като емигранти в чужбина.

Гост

#112

2015-09-26 16:25

Те са инвазивни а ние толерантни,по тази причина, съвсем скоро, те ще вземат решенията,разбира се в тяхна полза.

Гост

#113

2015-09-26 16:28

Подписвам,защото искам децата и внуците ми да растат в свободна християнска държава!Това не са бежанци,това е напаст,която не идва с добри намерения и крайно време е нашите управляващи да го разберат,а не да ни продават за пари и власт!!!

Гост

#114

2015-09-26 16:50

Zashtoto tova ne sa bejanci, kade sa revqshtte deca i maiki, nqma gi i dtarite hora. Samo maje v cvetushto xdrave i vazrast. Tova sa dezertiori, no nahalni i nagli.
Az iskam da jiveq v hristianska Balgariq.

Гост

#115

2015-09-26 16:58

Бежанците да си ходят кадето са родени.
ДАРМА

#116

2015-09-26 17:07

България е на БЪЛГАРИТЕ! Тяхната вяра е христянството! Не желая да бъдем претопявани от бежанците! Не желая в ценъра на София да ме е страх да мина по улиците, защото те са ги превзели! Не желая да гледам жените им, които са забулени като талъсъми! Не желая да слушам арабска и турска реч! Не желая да страдам заради тях, защото те са защитени повече от правителството, а аз при 37 години трудовстаж като инженер получавам пенсия 267 лв. Срамота!

НЕ ЖЕЛАЯ БЪЛГАРИЯ ДА ГИ ТОЛЕРИЛА И ПРИЕМА ПОВЕЧЕ ПРИШЪЛЦИ!!!!


Гост

#117

2015-09-26 17:18

Убедена съм че това са бежанци с крайно друга култура, фанатици исламисти , икономически търтеи, непросветени агресивни хора които нямат нито сантиметър място на българската земя! Ние имаме достатъчно проблеми и бедни хора скоито трябва де се справим! НЕ на фарашии, и исламисти!!

Гост

#118

2015-09-26 17:24

НЕ НА ФАНАТИЧНИТЕ ИСЛАМИСТИ! УБИЙЦИ! ФАРАШИИ, бурки, ИЗНАСИЛВАЧИ И СОЦИАЛНИ ТЪРТЕИ! 500год ,БЯХА ДОСТАТЪЧНО! МАРШ ОТ БЪЛГАРСКАТА СВЩЕННА ЗЕМЯ!

Гост

#119

2015-09-26 17:32

Нямам нищо против истински бежанци от войната, но съм против икономически емигранти.

Гост

#120

2015-09-26 17:32

Спрете ислямизацията на Българиа!

Гост

#121

2015-09-26 17:35

Първо да се се спре геноцита на Българския народ ... и (за) да се завърнат нашите (изгонени) сънародници. Второ - метла на и по "високото"... като се поразсеят облаците - пак ще си говорим.

Гост

#122

2015-09-26 17:35

Подписах защото не искам националния ПРЕДАТЕЛ Бойко Борисов да унищожи народа ни!!!!

Гост

#123

2015-09-26 17:49

Защото съпругата ми получи за 40 год.стаж-166 лв. пенсия, а за тази сган се полага 1000 лв. издръжка без да са дали нещо за България, а сигурно и за света.

Гост

#124

2015-09-26 17:57

Подписах петицията, не защото не съчувствам на хората, които бягат от войната, а защото нашата изстрадала и бедна държавица, с изчезващ български народ, не може да им предостави достоен живот, не може да ги интегрира, въпреки напъните на разни политически индивиди, които се опитват да ни убедят в обратното.
ККК

#125

2015-09-26 17:57

Да иба и лицемерните европейци... Преди няколко години ореваха мястото, че видите ли румънци и българи щели да им вземат работата, щели да им изсмучат социалния бюджет, а сега какво правят? Приемат тези навлеци и търтеи, които не се интегрират по никакъв начин, а само убийства, кражби и изнасилвания на бели жени извършват. Единици са интелигентните и работливите от тях. Всички останали са фанатизирана, гадна измет, която нищо не може да изгради , а само да руши. Шибаната им религия проповядва насилие и оправдава убийствата на всеки различен от тях. Намат място такива в Европа. Да им правят лагери в буферни зони в техните страни. Ще играят пушките ми се струва в най-скоро време. Третата световна чука на вратата.