Аз не искам бежанци в България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз не искам бежанци в България!


Гост

#51

2015-09-25 16:38

ние не искаме беженци сте мирзелия,защото не пак също турско робство 500г.
QhnalaMetlata
Гост

#52 Не можеш да се държиш като маймуна и да очакваш другите да се отнасят към теб като към човек!

2015-09-25 17:02

Ако се държаха като нормални хора, бягащи от войната, а не като маймуни... Освен това смятам, че както моето, така и други деца са застрашени от нападения на същите тези. Не може да вървиш и да опипваш тийнейджърки с мисълта, че си недосегаем и някой ревнив баща или гадже няма да те гръмне или нещо друго. Направо ми се изправя косата, защото често съм извън страната и детето ми остава на грижите на майка ми, която не зная дали би се справила, ако стане критично положението.
Според мен сирийците от войната отдавна са стигнали в Европа. Тези, които в момента заливат пътищата и (с извинение) серат навсякъде (при положение, че имат избор да НЕ го правят), не бягат нито от война, нито са сирийци. Бежанците от войната от тази държава са единици и служат за параван за скрита форма на инвазия. Казано е и в миналото от разни бг провидци, говори се и сега от хора с връзки в "службите".


Гост

#53

2015-09-25 17:08

Бежанци-временно,до оправяне на ситуацията в страната на произход.Икономически - в никакъв случай !!!

Гост

#54

2015-09-25 17:42

Искам да живея в нормална държава -България ! ...

Гост

#55

2015-09-25 17:51

Подписах петицията защото не вярвам че всички тези хора бягат от това от което казват че бягат. Мисля че с 10 истински нещастни хора ива поне 1000 които се възползват от тяхното нещастие. Подписах защото това прилича на апокалипсис за Европа и ние ще го позволим. Подписах защото видях опустошенията които тези хора оставят след себе си. Не желая да доразрушат и без това порутената ни малка държавица . Не ги искам в дома си .

Гост

#56 Re:

2015-09-25 17:53

#3: -  

 70%

Чоки

#57 Re:

2015-09-25 18:22

#23: - Сериозно ли не разбирате същността на проблема? Сега са 120 000 по официални данни, в  действителност са много повече. Лошото е, че има нагласа и все повече да прииждат. Тази "гореща точка" не се отнася за вече пристигналите мигранти, а за тези , които предстои да дойдат. Не може този бежански поток да продължава да нахълтва с тези темпове. Трябва да се сложи край на това безумно преселение. 80% от прииждащите са млади мъже, които вместо да се бият за родината си идват да рушат устоите на Европа. Политиците трябва да се събудят и да вземат адекватни мерки за решаване на този проблем, който ще продължи да се задълбочава.


Гост

#58

2015-09-25 18:25

Ясно изказвам мнението си, че бежанците са голям проблем за България и се страхувам от ислямизация, бандитизъм и тероризъм! Не ги искам нито аз, нито моето семейство, нито моите приятели!

Гост

#59

2015-09-25 18:36

Това е опасно за българската държавност.Голяма бомба със закъснител!
чистача

#60

2015-09-25 18:41

Защото не искам някъкви си имигранти да ми нареждат как да се обличамкакво да ям ....И в какъв Бог да вярвам. Ясно ли е!

kilur

#61

2015-09-25 18:51

Защото тия т.нар бежанци застрашават живота на всички свободно мислещи момичета,жени,деца и мъжете ни. Ще се повиши престъпността пак от тия бежанци....


Гост

#62

2015-09-25 19:26








 

Нека не отъждествяваме германския народ с политиката на германския Бундестаг.

Има Петиция, адресирана до германския Бундестаг -
Оттегляне на Федерален канцлер Д-р Ангела Меркел и незабавно преизбиране на Федералното правителство.

Petition addressed to the German Bundestag -


Withdrawal of Federal Chancellor Dr. Angela Merkel and immediate re-election to the Federal Government.

Rücktritt der dt. Bundeskanzlerin Dr. Angela Merkel und sofortige Neuwahl der Bundesregierung

Frau Dr. Merkel handelt unverantwortlich nicht nur Deutschland gegenüber, sondern auch der EU und ganz Europa. Sie setzt Gesetze außer Kraft, ohne die Folgen zu bedenken. Sie und Ihre Regierung sind nicht mehr "Herr der Lage“ und somit weder fähig Deutschland zu regieren noch bei für die EU relevanten Belange, weitreichende Entscheidungen zu treffen.

Resignation of the German Chancellor Dr. Angela Merkel and immediate reelection of the German Government

Dr. Merkel is acting irresponsible not only for Germany, but also for the EU and whole Europe. She is overruling laws without considering the consequences. She and the German Government are no longer "master of the situation" and therefore no longer able to run Germany or to have a strong political vote in the EU.
PETITIONSBRIEF AN:
Deutscher Bundestag
Deutscher Bundestag

Wir fordern den Rücktritt von Frau Dr. Merkel und sofortige Neuwahl der Bundesregierung.








 

Гост

#63

2015-09-25 19:28

Тези хора не са наша кръв, религия, език, манталитет, възпитание! Никъде в християнска Европа не са се интегрирали, а напротив- създават анклави с радикален ислям, жените им не работят, а постоянно раждат деца, точат социалните фондове, извършват престъпления! Да не забравяме, че всички терористични атентати в Европа през последните 15 години са извършени от араби ислямисти - Мадрид гара Акоча, Лондон - метрото, Париж - Шарли Ебдо, Бургас - летището. Тези хора не са добре дошли в България!

Гост

#64

2015-09-25 19:34

Не искам нито един бежанец в България!Да се върнат там ,от където са дошли и там да си оправят нещата!

Гост

#65

2015-09-25 19:36

Не искам България да бъде помюсюлманчена!!!
Оги

#66 Re:

2015-09-25 19:49

#62: -  

 Как да подпиша и тази петиция до Меркел?


Гост

#67

2015-09-25 20:07

Единна и чиста нация..

Гост

#68

2015-09-25 20:18

Не на исляма в Европа! Не на исляма в България!

Гост

#69

2015-09-25 20:59

Бих се радвала ,ако повече хора подпишат петицията!

Гост

#70 Re:

2015-09-25 21:01

#67: -  

 Точно така!


Гост

#71

2015-09-25 21:03

Защото не искам нелегални имигранти и потенциални терористи и убийци в България!

Гост

#72

2015-09-25 21:22

Крайно време е да помислим за себе си ,след като никой не мисли за нас . На никой не му пука какво ще стане с народа ни.Те не могат да се интегрират никога.само отделни единици и то от християните ,ако въобще има такива сред тях.
Sophie

#73

2015-09-26 01:33

Защото вярвам че суверенитета на държавата ми трябва да се пази! Защото вярвам че не се полагат нужните мерки да се проследява произхода на имигрантите. Надявам се в бъдеще политиката в прием на имигранти да бъде разумна, имигранти винаги е имало и винаги ще има - но е прецедент в историята допускането на вълни без всякаква разумна преценка.


Гост

#74

2015-09-26 03:10

politicite biaxa ispadnali v stres pokrai krizata v garcia danebi nashi sanarodnici dase zavarnat ottam . shtialo dasa v tejes na darjavata aza "bejancite " gotovo niama dasa v tejes . na men shtesami v tejes , iskam balgari dase zavrashtat v rodinata ne da pribirame samnitelni ' bejanci"

Гост

#75

2015-09-26 05:07

Shte sasipqt horatstarite nai veche starite posle hubavata Bulgaria ..