Аз не искам бежанци в България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз не искам бежанци в България!


Гост

#176

2015-09-27 22:07

НЕ ЖЕЛАЯ БЕЖАНЦИ В МОЯТА ДЪРЖАВА!!!

Гост

#177

2015-09-28 00:17

Защото,знам каква измет влиза в държавата ни!Защото има над 2 000 000 българи-имигранти по икономическа причини и аз съм една от тях!Защото знам колко агресивни са мюсулманите!


Гост

#178

2015-09-28 01:00

Не желая моята страна да стане "гореща"точка" за приемане на бежанци!Ние сме бедна страна и имаме достатъчно проблеми за решаване!Тази паплач да си я приемат богатите арабски страни!!!!

Гост

#179

2015-09-28 03:42

Не искам Исляма да превземе Европа и да разруши нашите ценности, култура и цивилизация!

Гост

#180

2015-09-28 06:22

Защото искам България за българите без мюсюлмани и бъдеще за децата ни

Гост

#181

2015-09-28 07:57

подписах я , защото това не са никакви бежанци.Подписах я , защото това са хора , които не идват да се интегрират , а да завладяват.

Гост

#182

2015-09-28 09:29

Искам България да остане християнска държава,да се гледа на местното население като християнско и българско а не сборище от пришълци от африка и близкия изток.Искам моите внуци да живеят като европейци и с европейските стандарти на живот.

Гост

#183

2015-09-28 12:13

Не става дума за бежанците, а за налагането на мярка, която ние трябва да решим дали да приложим - т.нар. "гореща точка". Прием може и да има, но решен от самите нас, при определени условия.
mobb

#184

2015-09-28 13:41

V belgiq kato prestignesh bez nishto uj bruksel uj evropa ama si gaden emigrant nqmash pari i spish na ulicata shtot si reshil da vodish po dobur jivot i kato te vidqt policaite i ti kazvat da idesh v posolstvoto na avtostop ot antwerpen do bruksel kvo...sega bejanci v bg i sekvi gluposti ...ako iskat podarete im darjavata napravo ..az sum protiv tvurdo ...maika mi e uchila 5 godini cql jivot si e plashtala za sichko i raboti za edna mizerna zaplata az se opravqm navunka izvun bg ama ne za da doidat nqkvi plemena da jiveqt v nashta krasi a strana po dobre ot nas izdurjani ot evropeicite ...s bezplaten internet i nznam si oshte kvo ...ami i po edin mercedes da im kupqt napravo i kushti da im postroqt


Гост

#185

2015-09-28 19:06

В ес знаят много добре, че България е най-бедната страна в Европа и трябва първо да се помогне на местното население, за да може страната по-добре да се интегрира в международната общност ес...всички знаем, че материалната база е нещо много основно... Но явно на ес не й пука.. Защо тогава на нас да ни пука за техните бежанци, планове, идеи и пр. Те ни показаха,  (с отношението си към България и българите),, че трябва да сме безсърдечни и повече да мислим за самите себе си, защото друг няма да помисли за нас и нашите проблеми:( и това всички го виждаме..


Гост

#186

2015-09-28 22:09

Az sum protiv bejansite v Bulgaria. Te sa ot suvsem druga religia koiato niama nishto obshto s xristianstvoto, kulturata, tradisiite i mnogo drugi razlichia ot nashite. I sushto goliama chast ot tiax sa trenirani teroristi na isljma...

Гост

#187

2015-09-29 03:57

Земята на дедите ни не се дава, продава...

Гост

#188

2015-09-29 07:47

Не искам тази паплач в България!Те нямат чисти намерения и са заплаха за децата ми,близките ми и мен.

Гост

#189

2015-09-29 07:52

Има предсказание на Ванга, че през 2032г. югоизточна част от БГ - почти цялата Странджа, ще се отцепи по мирен път.

Ето това е началото - като ги връщат от различни краища на Европа, нашите тикви ще ги населват в обезлюдени села и след 15 години арабско-циганска репродукция ще се случи предсказаното.

Реалната цел на Европедалите е да отпуснем парче територия за буферна зона, като ще се реши и проблема с Турска АЕЦ на Резово.

Освен това как ще се различават емигранти от България в Европа, които начално идват извън БГ, от тези които са с БГ произход? Ще се връщат хуманно и правно вилнеещите из Европа мангали и балкански гангстери пак тука...да си им берем гайлето...Все пак те там крадат,мамят,просят и шиткат, но пускат доста преводи насам...това е доста внос на капитали а за Европа е сив износ...

Но с петиция нищо не се постига - мисли се преди да се приватизира и разпродаде ДЪРЖАВА, на чужди "партньори"....

Единствения изход от 25 години чуждестранна прикрита инвазия и очевиден геноцид е исторически прилаган на много места и тук...но се започва от самата нация по примера на Моисей...само че нямаме пустиня и време да чакаме 40 години...

ТОЗИ път трябва да е бързо и окончателно, като не трябва да се оставят живи бъдещи реститути и национални предатели, които да лаят срещу правото ни на държавност и самоуправление...Който харесва западната система и Световен Ред- добре отишъл там! Тука лагерно концентриране и третиране! 


Гост

#190

2015-09-29 11:27

Ние сме малка и с превес на православно
население.Не искам ислямизация !
Освен това помощ за жени и деца но за здрави мъже -не !
Те не са бежанци те са икономически недоволни хора.

Гост

#191

2015-09-29 12:33

Koйто предизвика "цветни революции" и да изнася демокрация да си прибира пришълците .
А Бг предателите с власт да се накажат сурово!

Гост

#192

2015-09-29 15:23

В страх не искам да живея.Тези хора си имат държави и да си ги бранят.Достатъчно сме бедни, че да издържаме и тях.Не им е мястото тук! Да се спасяват в мюсюлмански държави!

Гост

#193

2015-09-29 16:15

Защото по голямата част от т.нар."бежанци" не са от Сирия, а млади мъже, без документи, тръгнали , очевидно на поход от различни точки на Азия. Европа, респективно България, трябва да си остане християнска и с непроменен генофонд.

Гост

#194

2015-09-29 16:26

Защото съм Българин-националист и не искам България да се превърне в халифат!

Гост

#195

2015-09-29 16:57

Днес бежанци-утре терористи!!!

Гост

#196

2015-09-29 16:58

Това не са бежанци ,това са политически емигранти и терористи...

Гост

#197

2015-09-29 19:52

Коментарът е излишен! България е на българите! Това са хора с друга верска ориентация, с друг бит, култура и начин на живот. Не ни натрапвайте тяхната ценностна система и не искайте да ги приобщаваме. Да не говорим за болестите, които те носят и никой не държи сметка за тях, много от лекарите не знаят за заболяванията, специфични за Африка. Не съм против глобализацията, но по- голямата част от тях бягат не от войната, а поради икономически причини. Прекалено много сме бедни, за да си позволим по-голяма бедност и нищета.

Гост

#198

2015-09-29 20:33

Не искам тези майнуни и се подписвам

Гост

#199

2015-09-29 21:06

Защото съм съгласна с това което вие пишете.

Гост

#200

2015-10-01 14:39

Защото, те не са социални бежанци, а ислямски и това е нашествие! В България има много мюсюлмани, които се идентифицират , като българи, а и те са против "бежанците"!