ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Quoted post

Петър Панков.

#50 Re:

2015-07-26 18:51

#3: зорка михайлова -  

 Какви права ти се нарушават бе ?  Ти въобше знаеш ли какво са тези обществени съвети?   Някога да си участвала поне в едно обсъждане? Освен на кафенце и разходка, на демонстрация някаква в чужбина ходила ли си ?

Поискала ли си да участваш в тези съвети и някой да ти е отказал?  НЕ !!!  НЕ !!!   ВОС са отворени за всеки, но такива като теб изведнъж са усетили някаква далавера за изпускане.. и юрушшшшш...

 

Отговори

Плащача...

#54 Re: Re:

2015-07-26 20:00:36

#50: Петър Панков. - Re:  

 Що пишеш глупости ве смешник?

Къв си ти,и какви сте вие да ни пробутвате лайната си?

От над 20 години сме в чижбина и живеем перфектно и без да плащаме на смешници като теб!!!

ДАБЧ , консулства и посолства им се плащат милиони за това което искате да правите вие успоредно. Тоест едно и също. Те взимат пари но не правят нищо,та вие ли ще правите ве,смешник?

Или сега плащаме по 50 за вадене на документ,след това ще плащаме 100 за да храним и вас?!?

Скрии се някъде че ако си ми пред очите ,ще те направя инвалид за цял живот,да не може сам дори да се насереш...

Боклуци нещастни...

zorka
Гост

#58 Re: Re:

2015-07-26 22:05:58

#50: Петър Панков. - Re:  

 Първо не съм ти''бе''-! После не ме познавате,за да ми говорите с този тон-той е подходящ за ''другарките'',които ги имате за да ви перат мръсното бельо!Не съм поискала да участвам в машинациите на някой ,който се мисли за най-умен и ще ми определя капацитета! Точно ВОС СА ИЗТОЧНИК НА ДАЛАВЕРИ И ЩОМ ОТРИЧАМ ТЯХ-ОТРИЧАМ И ДАЛАВЕРИТЕ!

А вие защо пък толкова се пънете там-какво са ви обещали не знам,но със сигурност ще ви дадат от трите най-дългото

псевдоним

#112 Re: Re:

2015-08-07 14:32:36

#50: Петър Панков. - Re:  

 Ти ли ни избра ГЕРБ, маймуно нйедна, дето си свикнала да избираш?