ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ


Гост

#1

2015-07-25 21:14

Подписах петицията, защото е недостойно, некоректно, неморално , хора, които не познавам и не ме познават , да ме представляват и да защитват моите интереси независимо на какво ниво ! Мое изконно право е аз да избирам кой да ме представлява и кои да защитава моите интереси ! Всичко останало е едно пошло търгуване по български и отчитане на несъществуваща дейност заради това да се печелят пари и дивиденти поради предстоящи избори!!

Йордан Черкезов

#2

2015-07-25 21:21

То си е ясно, Божидар Томалевски, направи преди години в Англия, партия на емигрантите "Другата България", от няколко години е в парламента в България. Чеков и Угарчинска от Сдружение "Да", от Франция, същата работа, днес са около Кунева някакви. Така че тези съвети същото търсят, власт и просперитет, за смета на нас емигрантите.....

зорка михайлова

#3

2015-07-25 21:43

Подписах Петицията,защото се нарушават законните ми граждански и конституционни права!Не съм оторизирала никого да ме представлява пред каквито и да е институции.Смятам ВОС за незаконни,неизбрани от никого .  Мое изконно право е аз да избирам кой да ме представлява и кои да защитава моите интереси Живеем в демократичен свят и тоталитарните прийоми,с които работят координаторите на ВОС, се отричат от емигранските общности по места-

Пеци Николов Петров

#4

2015-07-25 22:21

Моля за малко внимание,касае всички нас в чужбина.В последно време се появиха разни организации,съвети и групировчици,които искат да представляват българските граждани извън страната.Като администратор на няколко страници с по няколко хиляди члена заемам твърда гражданска позиция и се обявявам против това някой да ме представлява и да взема решения,касаещи страната ни от мое име.Само по себе си това е лично мое мнение и не мога да пиша или говоря от ваше или на други името.Аз се обявявам против всякакви организации в ,и извън страната,които имат цел да използват моите данни.Това имах да ви пиша,вие сами си решавате.

Доуцинея

#5

2015-07-25 22:26

Подписах петицията,защото намирам горенаписаното за коректно.Аз също не съм чела,чула.за такива комитети.Живея 15 години в Мадрид.


Гост

#6

2015-07-25 23:34

za6o li za6oto tezi xora koito govorqt ot moe ime znaqt li kak sam kak jiveq kakvo qm i dali rabotq zdrava li sam ili bolna znaqt li ot kakvo imam nujda i ot kakvo se nujdaq i iskam doide li nqkoi ot tqx da me pita dali iskam ili ne da govorqt ot moe ime i da re6avat vmesto men az ne sam im dal tova pravo i nqma da go dam stiga mi 4e me progonixa men i dezata mi po 4ujbina tova malko li e i nakraq 6e me komandvat i v 4ujbina koi sa te tova e edna golqma obida za vsi4ki koito sme izvun bulgariq ne sme bavnorazviva6i oligofreni nie a te bavnorazviva6i se xromozomi ne im stiga 4e pra6ame po4ti vsi4ki pari v bg i tova ne im stigna ami i v 4ujbina iskat da se nalagat i komandvat eiiiiii GADOVE elate da vidite i rabotite na na6eto mqsto 6e se zastrelqte o6e purvata sedmiza GADOVE I BOKLUZI-NE VI DAVAM NIKAKVO PRAVO DA GOVORITE OT MOE IME -FA6ISTI

Гост

#7 Re:

2015-07-25 23:40

#6: -  

 I NE SAM GOST KAZVAM SE NADQ I POTPISAX PETIZIQTA ZA6OTO SAM SAGLASNA SAS VSI4KO I SE IZVINQVAM AKO KOMENTARA MI E POGRUB NO NE MOJAX DA SE OVLADEQ POVE4E BQX VBESENA DO KRAEN PREDEL NO E TOVA KOETO MISLQ


Гост

#8

2015-07-25 23:57

ne jelay nikoy da me predstavlyva kadeto i da se namiram.
Беден _i_ Грозен

#9

2015-07-26 01:20

Защо подписвам петицията?!?
Подписвам се защото никой няма право да се подписва и говори от мое име или от името на друг емигрант.
Може само ако всеки го удостовери с подписа си...
Не съм съгласен няколко самозванци ,цинични,високомерни,нагли и безочливи персони да се бият в гърдите от наше име.
Политиците ни съсипаха живота който водехме,унищожиха цели фамилии.
Разделига майки от децата,забравиха се близки роднини...
И до сега е така!
Закони за събиране на пари гласуват всеки ден,но закони за събиране на семейства няма...
Когато излизахме и бягахме от блатото в което ни вкараха,ние рискувахме всичко. Целия ни живот се обърна с краката нагоре..
Тръгнахме не знаейки накъде , без език , без да сме мислили дори че ще дойде ден да го направим..
Но нямахме избор... Тръгвахме към непознатото зарязвайки децата си при стари и болни родители в опит да ги спасим от гладна смърт.
Никой не бяга от хубаво ,казват старите хора....е , и ние не избягахме от хубаво.
След АДА през който минахме , след като погребахме майки и бащи ''като повечето от нас не успяха да присъстват и на погребенията'' ,някакви анимации решили да ни вкарат пак там от където избягахме...
Не , това няма как да стане! Нима държавата ме храни,или ще ми върне къщата която продадох за да излезна? Нима държавата някога ми е дала каквото и да е?
Родина!!!
Но чуждата държава ми даде повече от колкото съм мечтал някога!
Майка ми ,без дори един час стаж , я лекуваха повече от 10 години безплатно...
Беше болна от РАК.... Никой не ме рекетираше за пари ,както правят БГ ''лекарите''
Сложих ги в кавички защото не са лекари а рекетьори.
Скоро закъса един български автобус на Юбим с 63 човека. Обадих се на консулства , говорих с представител...защо не направиха нищо за да помогнат на тези хора?

Но чуждите им помогнаха. Французи - Червения кръст - Полиция и Линейка..нахраниха ги и утолиха жаждата им.Но не и български представител.

За какво са сложени там? Може би само за да се хранят с незаслужени пари?!?

Няма посолство или консулство по света - Българско - в което да има чакалня,да има тоалетна , да има ред , да има уважение , и да няма взимане на пари в пъти по високи от реалната цена.
Хайде сега да помислим... Значи политиците , консулите ,посланниците и други държавни органи,които получават МНОГО пари за да се грижат за нас ,не го правят , та какво остава за някакви анимации които щели да го правят безплатно!?!?
Разбирам че на политиците това им допада заради гласове при гласуване... Но не става така тарикатчета :)
Ние емигрантите не сме овцете които сте натикали в ъгъла и за 2 кебапчета си ги разигравате като игра на хазарт...
Ние вече знаем как трябва да живее нормално всеки човек...
Знаем какво е да има истинска полиция ,а не побойници / рекетьори.
Знаем какво е ред и дисциплина.
Тези търтеи ,които се опитват да застанат и да подписват и говорят от наше име,ще се спънат много лошо..
Знам че са безочливи като български политик пребоядисан няколко пъти...
Но аз и много други емигранти ,никога няма да се съгласим да ни представят няколко пауна..
Не само се подписвам под петицията , но и ЗАБРАНЯВАМ да се говори от мое име.
Ако все пак искат да изпълнят мечтата си да ходят по коктейли с депутаЦи,то нека когато подписват от чуждо име,преди това да вземат документ с подписите на тези които са съгласни.
Надявам се да съберат поне 20 / 30 подписа... Това ще са само те и децата им :)
Защото името голямо ''Временни Обществени съвети на българите в чужбина'' , но кухо.
Зад тази ''пишман организация'' няма дори 50 човека. Друг е въпроса че си присвояват групи,като обещават на админите постове.
За да е ясно на всички...Просто намират един администратор на група от няколко хиляди,навиват го да стане един от тях,като обещават да го направят ПРЕДСТАВИТЕЛ на емигрантите в страната в която е. И така веднага добавят тази група и хилядите в нея ,като свои последователи...
Та затова подписвам срещу тези самозванци,и ако се наложи ще ги съдим...


Гост

#10

2015-07-26 02:33

Не желая от мое име и без моето съгласие,някой да взема решения!
Още повече хора,които не познавам.

Гост

#11

2015-07-26 03:54

Защото не съм съгласнапроблемите на емигрантите да се решават от измислени личности, които са далеч от нашия живот зад граница.Те ще бъдат поредните чиновници на гърба на обикновенния човек!


Гост

#12

2015-07-26 05:50

ZASHTO POTPISAH TAZI PETICIA.
ZASHTOTO PAK SHTE SUCHAT PARITE NA DANAKOPLATECA.OT TAKAVA SHURO BAJANASHTINA SME NA TOZI HAL.DA SE SKITAME PO ZEMIATA.NEMILI NEDRAGI.KOI NI PITA NAS KAK JIVEEM V CHUJBINA..NE ISKAM RAZNI NEPOZNATI DA SE MESIAT V JIVOTA NA HORATA KOI GI POZNAVA TEZI PISARUSHKI I KOI GIE IZBRAL AZ LICHNO NESAM GLASUVAL ZA TAKIVA KOMITETI I OSHTE PO VECHE NESAM I ACHUVAL
Диана Виденова

#13

2015-07-26 06:28

Подписах петицията, защото не желая някой друг да взима решения вместо мен. Пък и честно казано се съмнявам че тези личности знаят истинското значение на думата емигрант.

 


Гост

#14

2015-07-26 06:43

Zashtoto tova e pak vig naglasiane na hora probligeni na pravitelstvoto i davashti falshiva i ugodna informacia na za horata izvan stranata,ne sme gi izbirali ne ni i triabvat

Гост

#15

2015-07-26 07:25

Zanzotto e vsichko vijrno i vse of niakade trebva da se pochine

Гост

#16

2015-07-26 07:53

Защото не ми харесва някой да ме представлява, без да знам нищо за това.

Гост

#17

2015-07-26 08:50

zastoto nie sme othvarlyani i darjavata ne se griji za emigrantite ne zashtitava pravata ni i nie sami otstoyavame pravata si v chujbina

Гост

#18

2015-07-26 08:51

 що за глупост са тези нови ала бала!

Има посолства и консулства на които се плаща точно и за това! Ние сме бьлгарски граждани!

Djoko

#19 Re:

2015-07-26 08:53

#9: Беден _i_ Грозен -  

 do bolka vyarno posolstvata darjat da vzemat ludi pari za da ti zaveryat 1 dokument 30E


Гост

#20

2015-07-26 09:04

Zawtoto dlgarskoto pravitelstvo pravi tova koeto eizgodno za tah.ne mislat izodwto za naroda.

Гост

#21

2015-07-26 10:09

Нагледахме се на нагаждачи........
Дианa Ташева

#22

2015-07-26 10:13

Пак някакви печалбари, няма ли да се наситят вече??


Гост

#23

2015-07-26 10:15

Schitam za napalno nedopustimo nepoznati za men hora da me predstavlqvat. Bulgarskite diplomaticheski misii v chuzjbina bi trqbvalo da varshat po-dobre rabotata si

Гост

#24

2015-07-26 10:37

Защото не искам никой да говори от мое име без знанието ми.

Гост

#25

2015-07-26 11:13

 

#9

2015-07-26 02:20

 

Защо подписвам петицията?!?
Подписвам се защото никой няма право да се подписва и говори от мое име или от името на друг емигрант.
Може само ако всеки го удостовери с подписа си...
Не съм съгласен няколко самозванци ,цинични,високомерни,нагли и безочливи персони да се бият в гърдите от наше име.
Политиците ни съсипаха живота който водехме,унищожиха цели фамилии.
Разделига майки от децата,забравиха се близки роднини...
И до сега е така!
Закони за събиране на пари гласуват всеки ден,но закони за събиране на семейства няма...
Когато излизахме и бягахме от блатото в което ни вкараха,ние рискувахме всичко. Целия ни живот се обърна с краката нагоре..
Тръгнахме не знаейки накъде , без език , без да сме мислили дори че ще дойде ден да го направим..
Но нямахме избор... Тръгвахме към непознатото зарязвайки децата си при стари и болни родители в опит да ги спасим от гладна смърт.
Никой не бяга от хубаво ,казват старите хора....е , и ние не избягахме от хубаво.
След АДА през който минахме , след като погребахме майки и бащи ''като повечето от нас не успяха да присъстват и на погребенията'' ,някакви анимации решили да ни вкарат пак там от където избягахме...
Не , това няма как да стане! Нима държавата ме храни,или ще ми върне къщата която продадох за да излезна? Нима държавата някога ми е дала каквото и да е?
Родина!!!
Но чуждата държава ми даде повече от колкото съм мечтал някога!
Майка ми ,без дори един час стаж , я лекуваха повече от 10 години безплатно...
Беше болна от РАК.... Никой не ме рекетираше за пари ,както правят БГ ''лекарите''
Сложих ги в кавички защото не са лекари а рекетьори.
Скоро закъса един български автобус на Юбим с 63 човека. Обадих се на консулства , говорих с представител...защо не направиха нищо за да помогнат на тези хора?

Но чуждите им помогнаха. Французи - Червения кръст - Полиция и Линейка..нахраниха ги и утолиха жаждата им.Но не и български представител.

За какво са сложени там? Може би само за да се хранят с незаслужени пари?!?

Няма посолство или консулство по света - Българско - в което да има чакалня,да има тоалетна , да има ред , да има уважение , и да няма взимане на пари в пъти по високи от реалната цена.
Хайде сега да помислим... Значи политиците , консулите ,посланниците и други държавни органи,които получават МНОГО пари за да се грижат за нас ,не го правят , та какво остава за някакви анимации които щели да го правят безплатно!?!?
Разбирам че на политиците това им допада заради гласове при гласуване... Но не става така тарикатчета :)
Ние емигрантите не сме овцете които сте натикали в ъгъла и за 2 кебапчета си ги разигравате като игра на хазарт...
Ние вече знаем как трябва да живее нормално всеки човек...
Знаем какво е да има истинска полиция ,а не побойници / рекетьори.
Знаем какво е ред и дисциплина.
Тези търтеи ,които се опитват да застанат и да подписват и говорят от наше име,ще се спънат много лошо..
Знам че са безочливи като български политик пребоядисан няколко пъти...
Но аз и много други емигранти ,никога няма да се съгласим да ни представят няколко пауна..
Не само се подписвам под петицията , но и ЗАБРАНЯВАМ да се говори от мое име.
Ако все пак искат да изпълнят мечтата си да ходят по коктейли с депутаЦи,то нека когато подписват от чуждо име,преди това да вземат документ с подписите на тези които са съгласни.
Надявам се да съберат поне 20 / 30 подписа... Това ще са само те и децата им :)
Защото името голямо ''Временни Обществени съвети на българите в чужбина'' , но кухо.
Зад тази ''пишман организация'' няма дори 50 човека. Друг е въпроса че си присвояват групи,като обещават на админите постове.
За да е ясно на всички...Просто намират един администратор на група от няколко хиляди,навиват го да стане един от тях,като обещават да го направят ПРЕДСТАВИТЕЛ на емигрантите в страната в която е. И така веднага добавят тази група и хилядите в нея ,като свои последователи...
Та затова подписвам срещу тези самозванци,и ако се наложи ще ги съдим...