ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ


Гост

#26

2015-07-26 11:13

Podpisah q zashtoto naistina e taka...ne mogat da vzemat resheniq hora koito ne me poznavat, a i az ne poznavam. Nishto ne znaqt za mqstoto kadeto se namiram i za negovoto poteklo. Znam ...vsi4ko stava vinagi s GOLEMI obeshtaniq a posle se zabravq. Taka , 4e nqma smisal ot takiva ,,kadri,, ne se nujdaem ot tqx . A kogato ni potrqbvat VINAGI gi nqma.


Гост

#27

2015-07-26 11:45

ако мислеха за нас нямаше да сме в чужбина а при децата си,да се замислят как да ни върнат в БГ.а тук ние се оправяме и сами!

Гост

#28

2015-07-26 11:48

Ако ще участвам в подобни сдружения ,то е редно да зная за тях и за командния им състав. Не желая да ми бъдат натрапвани разни организации и техните ръководители без да се допитат до мен- принудителния емигрант.


Гост

#29

2015-07-26 11:50

Ако ще участвам в подобни сдружения ,то е редно да зная за тях и за командния им състав. Не желая да ми бъдат натрапвани разни организации и техните ръководители без да се допитат до мен- принудителния емигрант.

Гост

#30

2015-07-26 12:45

Zashoto sam BALGARKA!!! Milej za RODINATA si!!!

Гост

#31

2015-07-26 13:17

Защото отново някой иска да говори от мое /наше/ име, без аз /ние/ да имаме хабер от това!!!

Гост

#33

2015-07-26 13:43

По-добре е да се развиват съществуващите структури . Да има по-добра комуникация,да има повече материали за правата и задълженията на бг емигрантите в съответните страни и в България.Няма нужда от създаване на нови не функциониращи структури. Защо,кога,как и кои е гласуал

Гост

#34

2015-07-26 14:03

Защото съм бъдещ емигрант и от 1год ходя по мъките за уреждане надокументи държавата ни я няма никой неиска да ни чуее държавата ни е разграден двор на стари год ни принудиха да я напуснем жалко за младите

Гост

#35

2015-07-26 14:04

Zastoto ne iskam da me predstaviat hora koito ne poznavam!

Гост

#36 Re:

2015-07-26 15:02

#6: -  

 


Гост

#37

2015-07-26 15:18

Poredna policeushtina kakav komitet,kakvi pet leva?????

Гост

#38

2015-07-26 15:27

Защото ,наистина има хора които си преписват някакви пълномощия които не са им дадени от нас емигрантите
Патриот

#39 Re:

2015-07-26 15:50

#1: -  

 Младежо, някой те е излъгал: Временните обществени съвети са временни, защото никой не ги е избирал и разбира се не те представляват и никога не са имали такава амбиция. Тази подписка е дело на една госпожа Зорка от ДПС. А теб са те хванали за канарче. Хайде със здраве.

Зорба Гърка

#40

2015-07-26 15:55

Що за глупост е тази подписка? Моля, информирайте се от извора

globalbulgaria.org

Що е то ВОС и дали представлява някого? Тази група представлява своите членове, никога не е имала претенция за друго. Тези хора се борят за вашите изборни права. Те са последните, които ще имат птетенцията да предствляват емигрантите - именно защото не са избрани. Настоящата анонимна подписка прикрива бизнес интересите на една групичка хора.

 

Дпс

#41 Re:

2015-07-26 15:56

#38: -  

 Някакви бълнувания са това. Къде четохте, че Те си "присвояват" нещо? Май зад тази подписка стои ДПС.

Пеци Николов Петров

#42

2015-07-26 16:19

Напротив,тази подписка се разисква и написа от фейсбук-група с 8000 члена,по въпрос дали да я напишем,на който отговориха поне сто члена....тук не познахте,инициативата идва от испанско,не от гръцко...и нямаме претенции за авторство

пак същия

#43

2015-07-26 16:22

...и за няма и ден до момента 450 подписа.И това е хубаво,че почнахте с критиките,значи има смисъл....коментиралият номер 40....анонимката си ти,хората тук си пишат имената и казват ясно,че не ви искат....дерзайте,още не сме ви почнали и вече ревнахте.

селяк с авторитет :)

#44 Re: Re:

2015-07-26 16:34

#39: Патриот - Re:  

 Гаврилов,тази петиция е лично моя. Много си зле ако се имаш за партиот. Ти си просто един подлизурко и нищо повече. Трябва да сме ненормални ,за да пуснем теб или твоите кукумявки да се гаврите с нас. Има си достатъчно служби за това. Нали се сещаш :)


Гост

#45

2015-07-26 16:44

Не желая да бъа представлявана от субекти, които не ме познават и които не познавам ! И не знам как са били избрани точно те , и от кого са избрани!

ВОС / бандит

#46 Re:

2015-07-26 16:47

Как видя че е анонимна Гаврилчо?

Може би хората се подписват с фалшиви имена ,като теб :))))


Гост

#47 ВОС са бандити

2015-07-26 16:54

Гаврилов,усещаш ли как ти се изплъзва депутатското място?

Не плачи , живота продължава. Остани да си гледаш домашните на учениците  и не се излагай повече.


Гост

#48

2015-07-26 18:28

Аз съм от ония 99,9 % които никой за нищо не е питал или информирал . всеки който смята че може да говори от мое име особенно от въпросните организации , да си ебе майката със шкурка .

Георгиев - Емигрант, четящ български вестници

#49 Не подписал !!!

2015-07-26 18:44

Няма да подпиша тази петиция, защото е глупава, егоистична-анонимна (някаква неясна група от хора изведнъж се сещат , че съществували Обществени съвети в чужбина от 7-8 години).  Въпросните ВОС (временни обществени съвети ) са създадени след движенията Български Великден, след много години борба, някой да обърне внимание на емигрантите.

Въпросните ВОС отганизираха последните 4-5-6-7 избори за Парламент, за Президент сред българските общности в чужнина - ако вие не сте ги чували - значи  НЕ СТЕ УЧАСТВАЛИ.

След 3-4 години борба за пръв път на тези ВОС започват да се дават някакви правомощия ... НЕ ЗА ПАРИ.. а за да си казват мнението. 

Обаче, некакви недоразбрали емигранти, които не не четат редовно бг вестници, не слушат българско радио, изведнъж чули че има далавера (може би).  и веднага надигнали вой в Петиция - "Помощ, ние сме онеправдани" (не са ни поканили на трапезата).  А трапеза няма ..

Всеки който иска да участва във ВОС - е добредошъл, но да знае - пари НЕМА ! Държавата не плаща нито заплати , нито самолетни билети..  Требе да се бръкне от джоба... големия ПЕТИЦИОНЕР!

Петър Панков.

#50 Re:

2015-07-26 18:51

#3: зорка михайлова -  

 Какви права ти се нарушават бе ?  Ти въобше знаеш ли какво са тези обществени съвети?   Някога да си участвала поне в едно обсъждане? Освен на кафенце и разходка, на демонстрация някаква в чужбина ходила ли си ?

Поискала ли си да участваш в тези съвети и някой да ти е отказал?  НЕ !!!  НЕ !!!   ВОС са отворени за всеки, но такива като теб изведнъж са усетили някаква далавера за изпускане.. и юрушшшшш...