ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Зорка

#51

2015-07-26 18:59

Гаврилов или Кертикова-зле сте информирани ,относно политическата ми ориентация-Не съм гласувала никога за ДПС,поради факта ,че те са рожба на вашата политическа фракция-БКП-БСП,чийто методи гледам ,сте усвоили чудесно-работите с доноси и клевети-типично за вас-затова и хората не ви искат-не го ли разбирате? За политическите ми убеждения,можете да питате в моя роден край-там има какво да ви кажат-ами вижте кой политици са ми лични приятели и ще ви светне канчето

БРАВО.

#52 Действа

2015-07-26 19:08

Мина 500 човека за ден и трепнаха господата,така и трябва-НЕ ВИ ИСКАМЕ ВОС,МОС И СИЕ....георгиев,панков,гаврилов,за ден се сбраха толкова подписи срещу вас,колкото вие за 7-8 години хора не сте сбирали.

 


Гост

#53

2015-07-26 19:47

Podpisah peticiqta,zashtoto ne iskam da me predstavlqvat nikakvi obshtestvenie saveti.Sama sam tragnala v emigrantstvo,bez nikakva pomosht ot strana na balgarskite vlasti, sam se borq s trudnostite na emigrantskiqt jivot .Ne dalja na nikoi nishto.Taka ,che nqmam nujda nqkoi da me predstavlqva.Nie q vidqhme darjavata.Shtom prinudi tolkova mnogo hora da q napusnat.
Плащача...

#54 Re: Re:

2015-07-26 20:00

#50: Петър Панков. - Re:  

 Що пишеш глупости ве смешник?

Къв си ти,и какви сте вие да ни пробутвате лайната си?

От над 20 години сме в чижбина и живеем перфектно и без да плащаме на смешници като теб!!!

ДАБЧ , консулства и посолства им се плащат милиони за това което искате да правите вие успоредно. Тоест едно и също. Те взимат пари но не правят нищо,та вие ли ще правите ве,смешник?

Или сега плащаме по 50 за вадене на документ,след това ще плащаме 100 за да храним и вас?!?

Скрии се някъде че ако си ми пред очите ,ще те направя инвалид за цял живот,да не може сам дори да се насереш...

Боклуци нещастни...

Хищник

#55 Re: Не подписал !!!

2015-07-26 20:03

#49: Георгиев - Емигрант, четящ български вестници - Не подписал !!! 

 Не подписвай. Овцете са така,гледат жално и блеят нещастно.

Петицията не е анонимна.Цял фейсбук знае кой е зад нея,но тревопасните както винаги преживят и затова не знаят.

Лека вечер :)


Гост

#56 Re: Не подписал !!!

2015-07-26 20:07

#49: Георгиев - Емигрант, четящ български вестници - Не подписал !!! 

 И още нещо помияр. Ние не ревем че сме онеправдани. Напротив,не искаме лайна като нтеб да се опитват да ни водят за носа. Живеем си пракрасно и без вас. Сещаш ли се ве червей нещастен?

Ще станете депутати когато успеете да се наврете обратно в гъза на майка си...


Гост

#57

2015-07-26 20:25

Мили хора подписваите,не разрешаваите да ви манипулират и вземат решения за вас безотговорни политици...нали и наи дългото пътуване започва с една малка крачка,направете я!

zorka
Гост

#58 Re: Re:

2015-07-26 22:05

#50: Петър Панков. - Re:  

 Първо не съм ти''бе''-! После не ме познавате,за да ми говорите с този тон-той е подходящ за ''другарките'',които ги имате за да ви перат мръсното бельо!Не съм поискала да участвам в машинациите на някой ,който се мисли за най-умен и ще ми определя капацитета! Точно ВОС СА ИЗТОЧНИК НА ДАЛАВЕРИ И ЩОМ ОТРИЧАМ ТЯХ-ОТРИЧАМ И ДАЛАВЕРИТЕ!

А вие защо пък толкова се пънете там-какво са ви обещали не знам,но със сигурност ще ви дадат от трите най-дългото


Гост

#59

2015-07-26 22:06

Ot mai 2002 jiveq v Ireland.Poznavam mnogo balgari na ostrova na sasedniq ostrov UK,France,Spain,Germany,Belgium,Italy,Malta,Sweden,Austriq,Canada,USA I Brazil podarjam kontakti s vsi4ki ot tqx i sam xodil v pove4eto ot tezi darjavi.NIKOGA NE SAM CHUVAL I NE SAM OPALNOMOSHTAVAL NIAKOI DA ME PREDSTAVLIAVA / NIKOI i ot moite priqteli ne znae dori za takava organizaciq. NIKOI NE NI E POMAGAL DO SEGA,POMAGALI SME SI EDNI NA DRUGI....Za 13 godini tuk na ostrova sam xodil 3 PATI DO POSOLSTVOTO I VINAGI SAM SE SBLASKVAL S NEKOMPETENTNI SLUJITELI,koito si nqmat i nai-malka predstava kakvi sa ni problemite dori i ne gi interesuva/ i tova ne e samo tuk na ostrova a navsqkade po sveta NIE BALGARITE NIAMA ,na koi da raz4itame tuk navan osven na nas si i na priqteli...ONEZI V POSOLSTVATA SAMO SI PRIBIRAT zaplatkite/....Moga da razkaja MNOGO SRAMNI SLUCHKI,kogato sme se obra6tali za sadeistvie ot posolstvata ni tuk na ostrova i v Europa,no 6te VI gi spestq za6toto naistina sa sramni.BALGARI,EMIGRANTI neka nie si pomagame i podarjame ,a tezi,koito ISKAT DA SE VAZPOLZVAT OT NAS ZA DA TRUPAT DEVIDENTI......NEKA natrupanoto im stigne da si kupqt SVESHTI I NADGROBNI PLOCHI......

Гост

#60

2015-07-26 23:14

Съгласна,ако се разформироват посолства и консулства ,щото,кажете моля ви,може ли да има дублиране на функция от различни екипи създадени ,за да представляват интересите и правата на България и нейните  граждани в чужбина ?!   Аз до ден днешен си мислех ,че Посолствата и Консулствата са създадени за това !  Нали там ходим за паспорти ,документи...вероятно има и хора консултанти,юристи,не е само посланика ,та да се прибавят още СЛУЖБАШИ !


Гост

#61 даитепреставитела

2015-07-26 23:14

от три часа чета и се продсвещавам как може да ги има тес болни хора как могат да мислят  да преставават двата милиона кат менека.А що не доидат на строежа тука да се чанчат да ги питам ка са храни семеиство в българия.в парламенто шта влизали.знаете ли какви парламенти ште ви дам   кой е за германиа да ви посетим да ни обясните на наз циганите кой сте вие преставителете ни


Гост

#62

2015-07-27 05:29

Подписана
Мариана Графова

#63 Re: Графова

2015-07-27 06:37

#33: -  

 А защо не си пишете името,а се криете и плюете?


Гост

#64

2015-07-27 07:02

Подкрепям ви в името на справедливостта, истината и по-човешко бъдеще за България и народа! Радвам се, че ще бъда част от тази значима кауза.

Гост

#65

2015-07-27 08:51

Подписaх ,петициятa,зaщото искaм дa знaм ,кой е избрaл тия хорa,зaщо ние незнaем нищо,стигa сaмоволия,

Гост

#66

2015-07-27 10:21

 

Защо подписвам петицията?!?
Подписвам се защото никой няма право да се подписва и говори от мое име или от името на друг емигрант.
Може само ако всеки го удостовери с подписа си...
Не съм съгласен няколко самозванци ,цинични,високомерни,нагли и безочливи персони да се бият в гърдите от наше име.
Политиците ни съсипаха живота който водехме,унищожиха цели фамилии.
Разделига майки от децата,забравиха се близки роднини...
И до сега е така!
Закони за събиране на пари гласуват всеки ден,но закони за събиране на семейства няма...
Когато излизахме и бягахме от блатото в което ни вкараха,ние рискувахме всичко. Целия ни живот се обърна с краката нагоре..
Тръгнахме не знаейки накъде , без език , без да сме мислили дори че ще дойде ден да го направим..
Но нямахме избор... Тръгвахме към непознатото зарязвайки децата си при стари и болни родители в опит да ги спасим от гладна смърт.
Никой не бяга от хубаво ,казват старите хора....е , и ние не избягахме от хубаво.
След АДА през който минахме , след като погребахме майки и бащи ''като повечето от нас не успяха да присъстват и на погребенията'' ,някакви анимации решили да ни вкарат пак там от където избягахме...
Не , това няма как да стане! Нима държавата ме храни,или ще ми върне къщата която продадох за да излезна? Нима държавата някога ми е дала каквото и да е?
Родина!!!
Но чуждата държава ми даде повече от колкото съм мечтал някога!
Майка ми ,без дори един час стаж , я лекуваха повече от 10 години безплатно...
Беше болна от РАК.... Никой не ме рекетираше за пари ,както правят БГ ''лекарите''
Сложих ги в кавички защото не са лекари а рекетьори.
Скоро закъса един български автобус на Юбим с 63 човека. Обадих се на консулства , говорих с представител...защо не направиха нищо за да помогнат на тези хора?

Но чуждите им помогнаха. Французи - Червения кръст - Полиция и Линейка..нахраниха ги и утолиха жаждата им.Но не и български представител.

За какво са сложени там? Може би само за да се хранят с незаслужени пари?!?

Няма посолство или консулство по света - Българско - в което да има чакалня,да има тоалетна , да има ред , да има уважение , и да няма взимане на пари в пъти по високи от реалната цена.
Хайде сега да помислим... Значи политиците , консулите ,посланниците и други държавни органи,които получават МНОГО пари за да се грижат за нас ,не го правят , та какво остава за някакви анимации които щели да го правят безплатно!?!?
Разбирам че на политиците това им допада заради гласове при гласуване... Но не става така тарикатчета :)
Ние емигрантите не сме овцете които сте натикали в ъгъла и за 2 кебапчета си ги разигравате като игра на хазарт...
Ние вече знаем как трябва да живее нормално всеки човек...
Знаем какво е да има истинска полиция ,а не побойници / рекетьори.
Знаем какво е ред и дисциплина.
Тези търтеи ,които се опитват да застанат и да подписват и говорят от наше име,ще се спънат много лошо..
Знам че са безочливи като български политик пребоядисан няколко пъти...
Но аз и много други емигранти ,никога няма да се съгласим да ни представят няколко пауна..
Не само се подписвам под петицията , но и ЗАБРАНЯВАМ да се говори от мое име.
Ако все пак искат да изпълнят мечтата си да ходят по коктейли с депутаЦи,то нека когато подписват от чуждо име,преди това да вземат документ с подписите на тези които са съгласни.
Надявам се да съберат поне 20 / 30 подписа... Това ще са само те и децата им :)
Защото името голямо ''Временни Обществени съвети на българите в чужбина'' , но кухо.
Зад тази ''пишман организация'' няма дори 50 човека. Друг е въпроса че си присвояват групи,като обещават на админите постове.
За да е ясно на всички...Просто намират един администратор на група от няколко хиляди,навиват го да стане един от тях,като обещават да го направят ПРЕДСТАВИТЕЛ на емигрантите в страната в която е. И така веднага добавят тази група и хилядите в нея ,като свои последователи...

 

Мая Георгиева

#67 Re:

2015-07-27 13:15

#40: Зорба Гърка -  

 Точно след като се информирах от "извора" реших да подкрепя подписката. Много търсих да намеря в globalbulgaria.org желание на ВОС да ни представлява честно, но намерих само жажда за власт. Вие не се борите за МОИТЕ права, вие искате да си ги присвоите и да участвате във важни решения от мое име. С 20 избиратели искате да създавате съвет, който да преставлява в много от страните хиляди хора. Но вие НЕ искате да бъдете зависими по никакъв начин от хората, които представлявате. Вие пишете, че ще проучвате и ЕДИН ПЪТ В ГОДИНАТА може да се съберете с хората, които представлявате. През останалото време ще си се събирате само с представители, на които вие определите организации и с официални лица представляващи властите е България. Подписката не е анонимна, за разлика от Вас, аз се подписах с истинското си име.


Гост

#68

2015-07-27 13:50

Зaщото,незнaм тия хорa,по добре дa отивaт откъдето сa дошли,некa рaботят вече и видят кaк се изкaрвaт пaри в чужбинa

Гост

#69

2015-07-27 14:34

Подписах петицията защото се нарушават гражданските и конституционни ми права . Не желая да определят и без това тежката ни съдба на емигранти по света, хора които не сме избирали и не ппознавам.

Гост

#70

2015-07-27 17:38

Моля управляващите да си вземат организацията дето са подготвили и да се разкарат. ...сетили се сега да управляват.
Къде бяхте когато всички ние се мъчехме да оцелеем. ...А господа ТЪРТЕИ! !!!!!!!!!!!!!
Gospodina

#71 Зле, много зле

2015-07-27 20:51

Авторите на подписката, поради своя "висок морал" са напълнили коментарите с псувни и обиди..    Всеки, който не е съгласен с тях е ВРАГ НА НАРОДА.

Не мога да разбера - нещо сте недооценени? Някъде не са ви пуснали на трапезата ли ?

 

Gospodina

#72 Re:

2015-07-27 20:52

#66: -  

 SPAM !! Spam.....   !!  Виждам го вече за 4 ти път..


Зле, много зле 


Гост

#73

2015-07-27 21:03

ZA6TOTO MI XARESA NAPISANOTO V NEIA.PRAVILNO TRIABVA DA SE ZNAIAT TEZI NE6TA OT VSI4KI

Гост

#74

2015-07-27 22:00

Zashtoto sym BYLGARIN
Главният готвач

#75 Re: Зле, много зле

2015-07-28 07:36

#71: Gospodina - Зле, много зле  

 Ваш координитор ни определя като тълпа ,която ВОС трябвало да управлява!1

Защо тогава се учудвате,когато ''Тълпата'' ви сритва задника и ви праща ,където ви е мястото?

Колкото до ''трапезата''-ние .истинските емигранти'' сме научени да сядаме на маса,която сами сме си приготвили,не само,ами зареждаме масата и на семействата си в България!

Това е неразбираемо за хора като теб--ГОСПОДИНА,който чака да бъде поканен!