Петиция за възрастов праг за получаване на помощи при бременност

Quoted post


Гост

#100

2014-06-25 16:43

По професия съм акушерка. Най младата майка, която сме имали е на 12 години, 14-годишните вече са поне второраждали. Не са виновни тези деца- майки! Те са само жертви! Сега, работейки в многопрофилна болница, виждам как се източва Здравна каса, защото тези деца, заради лоши грижи са постоянно по болниците. Тази петиция може да помогне! Циганинът без келепир нищо не прави!

Отговори


Гост

#104 Re:

2014-06-25 18:00:01

#100: -

Вие медиците много добре знете, какво се случва в болниците, но си мълчите и по тази логика, понеже ги оределяте, "че заради лоши грижи са постоянно по болниците", никога няма да се вдигне стандарта в болниците, както е в Европа.Винаги ще има недостиг на средства, болниците ще затъват в дългове, вие също ще сте с ниски заплати! Отделенията също не са в кой знае колко добър вид, и това пак от неправилно разпределение на средства, и от източването им по законен начин! Сигурна съм че колегите ви в детските отделения лекуват едни и същи деца всеки месец, но си мълчат и незнам защо го правят........., а искат високи заплати и ги заслужават, но скоро не виждам как ще стане.........., ще дойде ден в който ще има недостиг на медици и тогава ще се сетите.......... Вече повечето млади медици бягат от страната, и има защо!!! Не съм расист, но това което виждам въобще не ми харесва, не може за едни да важат правилата, а за други не....