Петиция против подигравката с български гробове !
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция против подигравката с български гробове !
|
Гост |
#12011-07-12 23:33нАКАЗАНИЕ ЗА ТЕЗИ КОИТО СЕ ГАВРЯТ |
|
| |
|
Гост |
#22011-07-12 23:38zaduljitelno triabva da se napravi ne6to...aman ot tezi cigani... |
|
| |
|
Гост |
#32011-07-12 23:40успех |
|
| |
|
Гост |
#42011-07-12 23:58То какво да се коментира?! Кадрите са красноречиви. Изкривена толерантност, така се нарича свободията, която се демонстрира от малцинствата. |
|
| |
|
Гост |
#52011-07-13 00:04А бе българи защо плащаме данъци на тази държава ,след като нямаме никаква сигурност.ДА НЕ ДОПУСКАМЕ гавра с нашто минало не петиций ами закони и ред . |
|
| |
|
Гост |
#62011-07-13 00:10Обесете ги мама им де.ба негарска!!!! |
|
| |
|
Гост |
#72011-07-13 01:15Оскверняване на гробове е най-низкото и мерзко състояние на духа на извършващия го. Стигат ни всички останали мърсотии с който ни залива "прехода". С огромните средства с които разполага г-н Цветанов трябва да открие извършителите и да бъдат наказани с обществено отразен процес,че няма да се постигне удовлетворение няма защото и най-добрия християнин трудно би простил това , но поне да стресне останалите желаещи за подобни действия и да се предотврати друго не по-малко страшно - саморазправата.Стигне ли се до момента в който народа взема нещата в свой ръце......много кърваво ще стане.Много болка има в душите ни тръгнем ли да я изливаме второто пришествие ще е детска игра в сравнение с ужасите които ще се случат еле пък ако се започне от тези дето за нищо на света не искат да бъдат интегрирани а нас дебре ни пресират и финансират да ги толерираме.....и всички останали простотии които в крайна сметка им дават статут на привилегировани за разлика от нас. И не искам да чувам и думичка, че проблемът не ме засяга нали вече съм в чужбина.Засяга ме защото не съм се спасила от агонията на която сме подложени българите тя е в душата ми и не спира. Опитах с каквото можах докато си бях в България и за да не си цапам ръцете в кръв или мен някой да ме убие от тези за интегрирането се преместих,но не съм се примирила.Не съм расист, но и търпението си има граници. |
|
| |
|
Гост |
#82011-07-13 01:33tova koeto vidiah e prosto bez dumi :( |
|
| |
|
Гост |
#92011-07-13 05:58Ne mojah ot nervi da izgledam videoto,nikade v sveta niama takova ko6tunstvo ,kato tova ,i si mislia ,qe ni6to qudno ,niakoi den ,takiva ,kato tezi IZRODI ,da praviat sa6toto na groba na na6ite poqinali blizki .Zatvor i da si ponesat posledstviata .... |
|
| |
|
Гост |
#102011-07-13 08:09ПОХВАЛНО! |
|
| |
|
Гост |
#112011-07-13 08:30НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАЕМЕТЕ. |
|
| |
|
Гост |
#122011-07-13 08:51ако кажа какво наистина мисля по въпроса,сигурно ще ме съдят, но боклуците от клипа заслужават най-безкомпромисно и безжалостно наказание. понякога се чудя защо премахнаха смъртното наказание... |
|
| |
|
Гост |
#132011-07-13 09:15Крайно време е да се организира едно масово меле !!! |
|
| |
|
Гост |
#142011-07-13 10:11Mqstoto na takiva hora e samo edno :V zatvora dojivot. |
|
| |
|
Гост |
#152011-07-13 12:15Ако бяха еврейски или турски гробове такава врява щеше да настане,че чак в Страсбург щяха да я чуят..... |
|
| |
|
Гост |
#162011-07-13 12:59Кражбите и оскверняването на чужди гробове се случва много често и може да се опровергае от полиция цитирам ''те са мангали какво можем да им направим?!?'' ''какво искате от нас доказателства имате ли!?!'' Но тук доказателство има остава въпроса за бездействието на ордените на реда за спирането на тези гаври ! Виждате ли Българи докъде стигнахме аз съм младеж който израства в тази обстановка и бездействие ,ако ние не се погрижим тогава кой ? господин министър крайно време е да вземете мерки ! Срещу хулителите на българското ! |
|
| |
|
Гост |
#172011-07-13 13:55v tazi darjava ni6to ne e kakto trqbva,nie balgarite ne sme za demokraciq tazi demokraciq ni dovar6i na nas ni trqbva kontrol. |
|
| |
|
Гост |
#182011-07-13 15:05Долни изроди |
|
| |
|
Гост |
#192011-07-13 15:06под видеото прочетох коментарите,но най-интересен ми се стори този:"Има доста материал за сапун"(явно авторът му визираше участниците в гаврата) |
|
| |
|
Гост |
#202011-07-13 15:07То просто няма какво да се коментира...тези същества нямат работа и място в нашата държава! За да живеят циганите трябва да умреме ние или обратното съвместно съжителство с тези гноми неможе да има!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#212011-07-13 15:15баща ми е погребан в бакърените гробища на софия не мога да ви кажа колко пъти съм правил ремонт на паметника все нещо са счупили или откраднали мислех си че това се случва само на мен ходих и многократно до гробищната администрация нищо последния път ми казаха защо не сте си направили кремация и си държите праха в къщи не искам да коментирам все повече се чудя как да уча децата си да обичат родината си като тук не може нито да си жив нито умрял |
|
| |
|
Гост |
#222011-07-13 15:21Такива като тези, трябва да бъдат изцяло претопени и да им бъде внушено, че това не е редно, под смъртна заплаха, ако е нужно. Не съм привърженик на насилието, но ако друго не помага .... |
|
| |
|
Гост |
#232011-07-13 15:59Какво да кажа,просто не знам.Останах без думи,но нищо не може да ме очуди вече в тази държава.Това е пълна вандалщина.До като едни убиват хора,а други се гаврят с паметта на покойниците и остават безнаказани,други отиват в затвора за убийството на котка.Пълен абсурд,това го няма никъде по света,убедена съм,ние живеем в една измислена ,,държава'',в която не вярвам нещата да се променят към положително,а напротив,ако караме в съшия дух,ще затъваме все повече и повече ! |
|
| |
|
Гост |
#242011-07-13 19:40SLED TAKOVA NE6TO ROSTO SE SABIRA MNOGO ZLOBA V MEN I NE ISKAM DA GOVORQ MNOGO MNOGO AMA S TEZI TRQBVA DA POKAJEM NA EVROPA 4E ZAPO4VA ZATQGANETO NA PRISADITE I DA IM SE DADAT PO NEKOQ GODINKA ATVOR4E DA VIDQT TAM DALI TE PRAVQT TAKA MAMA IM MRASNA POTNA SMRADLIVA DOLNA NAGLA |
|
| |
|
Гост |
#252011-07-13 20:07boi i red e nuzen vse pak za takiva . |
|
| |
|
Има ли нещо, което искате да промените?
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
НЕ на произволните задържания: Свобода за Стоян Колев до доказване на вината
2 615 подписи
2 615 Подписи / 7 дни
22 Jun 2026
Призив за решителни действия срещу енергийната империя на Христо Ковачки!
939 подписи
451 Подписи / 7 дни
18 Jun 2026
Мальовица има нужда от развитие, а не от ново изоставяне.
667 подписи
441 Подписи / 7 дни
19 Jun 2026
Спрете закриването на Комисията по досиетата от Министерския съвет
313 подписи
313 Подписи / 7 дни
27 Jun 2026
Запазване на условията за дистанционно обучение и прозрачност при промените в Икономически университет – Варна
176 подписи
176 Подписи / 7 дни
25 Jun 2026
Петиция за премахване на бетона и разкриване на античното сърце на Могиланската могила във Враца
347 подписи
169 Подписи / 7 дни
2 Jun 2026
Петиция за запазване на оригиналния вид на бившия концлагер „Белене“ – публична държавна собственост – и отнемане на правото на управление на имота от община Белене поради неизпълнение и подмяна на ре
139 подписи
139 Подписи / 7 дни
20 Jun 2026
За реформа на следобедния сън в детските градини - право на избор и тихи занимания
370 подписи
109 Подписи / 7 дни
15 Jun 2026
Да спасим децата от хазарта! За забрана на рекламата на хазарт
10 900 подписи
89 Подписи / 7 дни
2 Dec 2022
НЕ на поредното увеличение на цената на водата в град Русе!
73 подписи
73 Подписи / 7 дни
20 Jun 2026
В подкрепа на възстановяването на историческото име на парк „Оборище“
70 подписи
70 Подписи / 7 дни
25 Jun 2026
Гражданска петиция в подкрепа на изграждането на магазин Lidl в град Банско!
118 подписи
66 Подписи / 7 дни
17 Jun 2026
За поставяне на камери за контрол на скоростта на ул. „София“ в гр. Банкя
43 подписи
43 Подписи / 7 дни
23 Jun 2026
Подписка за подобряване на обществения ред и сигурността в Ботунец
40 подписи
40 Подписи / 7 дни
24 Jun 2026
ДА СПАСИМ ЯЗОВИР НИКОЛОВО: РЕМОНТ НА ДИГАТА, ОТЧЕТНОСТ И НОРМАЛНО ВОДНО НИВО
327 подписи
39 Подписи / 7 дни
15 Jun 2026
Peticiq.com
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.