НЕ на действаща джамия в центъра на Стара Загора!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията НЕ на действаща джамия в центъра на Стара Загора!


Гост

#26 Re:

2013-11-26 22:32

#21: една българка -

Те земята се опитват да подарят на турци, сирийци и всякаква друга паплач. Ще бягат панически тия политически пройдохи като ги почнем... място няма да си намерят!


Гост

#27

2013-11-27 04:36

iskam turzite i ptaime izvan stranataBALGARIA E ZA BALGARITE

Гост

#28

2013-11-27 05:23

Подписвам, защото съм загрижена за опазване на православието и съм против това активно възстановява на исляма. Имам големи резерви за ползата от петицията.

Гост

#29

2013-11-27 08:09

НЕ НА ДЖАМИИТЕ В БЪЛГАРИЯ И ИЗУЧАВАНЕ НА ТУРСКИ В БЪЛГАРСКОТО УЧИЛИЩЕ !!!

Гост

#30

2013-11-27 08:44

С оглед на немюсолманско населения ни град ,не виждам причина и нужда от това да има функционираща джамия освен си мисла това е мнима инвазия и натиск,който виждам от една от оправляващита партии,и популизирането на исляма в България...това не ви е Истанбул или Каиро вземете се в ръце ,оправляващи за да не ви вземем ние///


Гост

#31

2013-11-27 08:52

турците в турция!!! 500 години в България им стигат, дори са им много!!!

Гост

#32

2013-11-27 09:17

В един изцяло християнски град,където са избити десетки хиляди християни от ислямистите,няма място за действаш мюсюлмански храм,още повече в чиито основи е християнски в чиито основи е древен храм на автотхоните българи.

Гост

#33

2013-11-27 10:26

Това е безумие! Старозагорци помнят историята си!Никога това не е била и не бива да допуснем да бъде действаща джамия! Нека си остане паметник на културата! Всичко останало са мръсни игри!

Гост

#34

2013-11-27 10:31

Вижте закона в Турция!Крайно време е да се прилага адекватно и у нас.Именно според броя на хората изповядващи дадена религия.Нека не се забравя ,че България в християнска държава.В момента се подкопават тези принципи.В България нахлуха много "сирийци"от разни краища на Африка и Азия и така се цели дестабилизация.А същевременно най -много пострадаха християните в Сирия.Това не е случайно.

Гост

#35

2013-11-27 10:35

Все пак да не забравяме, че сме християнски народ, раним на темата за друга религия.

Гост

#36

2013-11-27 10:52

Какъвто и коментар да се направи... Джамията трябва да си остане музей и да не прави на действащ храм!

Гост

#37

2013-11-27 17:39

НЯМА ДА ОСТАВИМ ДА БЪДЕ ПРЕВЪРНАТ МУЗЕЯ НА РЕЛИГИИТЕ НА НАЦИОНАЛНО НИВО В НЯКАКВА СИ ТУРСКА ДЖАМИЯ ЗА ПОКЛОНЕНИЕ НА АЛЛАХ В НАШАТА ХРИСТИЯНСКА ДЪРЖАВА, В КОЯТО В ИМЕТО НА ИСУС ХРИСТОС ИЗБИХА НАШИТЕ МАЙКИ И БАЩИ !!!

Гост

#38

2013-11-27 18:37

Като гражданин на този град, аз настоявам да не се строи джамия ! Първо ТУК е християнска държава ! Второ нашия Бог е ИСУС ХРИСТОС ! Трето, не желая моите деди да са опозорени и името на града с най добрата история в цяла България да бъде опетнено !

Гост

#41

2013-11-28 13:40

Не на активна джамия в Стара Загора!

Гост

#42

2013-11-28 17:02

НЕ на действаща джамия в центъра на Стара Загора!

Гост

#43

2013-11-28 17:11

Тук не става въпрос за някакъв фашизъм, национализъм или каквото и да е друго, а просто борба срещу противоконституционната и корупционна ДПС, чиито интереси и действия са ИМЕННО привнесен ВЪНШЕН ФАШИЗЪМ!

Гост

#44

2013-11-28 17:26

Аз не се учудвам, че имат претенции, но ако успеят това ще е сигурен знак, че държава България вече няма. Надявам се, че гражданите ще се активираме и няма да го позволим.

Гост

#45

2013-11-29 09:00

Стара Загора е моя роден град. Вече четирдесет и седем години живея тук. Не искам джамия в центъра на града ми.

Гост

#46

2013-11-30 09:08

Не на действащите джамии в цяла България! Това ще е следващата петиция, която смятам да стартирам.

Гост

#47

2013-11-30 15:52

'Тук не става въпрос за някакъв фашизъм, национализъм или каквото и да е друго, а просто борба срещу противоконституционната и корупционна ДПС, чиито интереси и действия са ИМЕННО привнесен ВЪНШЕН ФАШИЗЪМ!'

Pravilno kazano. Rakovodeshtite da sprat da zashtitavat chyjdi interesi... Kade otide, ( poslednite 24 god), dymata PATRIOTIZAM... Inter mafiata go naricha 'nazionalen egoizam'.. Vreme e tezi da se izhvarlyat i da ne se dopyskat do predelite na Bulgaria, makar che te ispolzvat i sazdavat vsyakavi povodi da pronikvat v neya..

Гост

#48

2013-12-04 10:56

Съгласен съм със становището на петицията, но моля финалът на текста да бъде променен - "Ески джамия не може да бъде молитвен храм на турците, след като в основите си е християнска църква, а всяка педя от това място е подгизнала от кръвта на над 14000, зверски изклани българи!" Това изказване не пренася нищо освен засилване и разводняване между етносите и религиозните групи.

Гост

#49

2013-12-05 14:56

Нека всеки който се чувства Българин и патриот да подпише тази петиция.На фесовете искам да им кажа само едно -да избират ДЖАМИЯ ИЛИ ВТОРА ЮГОСЛАВИЯ.АЗ КАТО БЪЛГАРИН НЯМА ДА ДОПУСНА ПОДОБНО СТРОИТЕЛСТВО ПОНЕЖЕ ПО ТОЗИ НАЧИН СЕ ЗАЛИЧАВА БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ И КУЛТУРА.АКО ВСЕ ПАК ТАЗИ ДЖАМИЯ БЪДЕ ПОСТРОЕНА НЕКА СЕ ЗНАЕ ЧЕ АЗ ЩЕ СЪМ ЕДИН ОТ ТЕЗИ КОИТО ЩЕ Я РАЗРУШАТ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ПО КАКЪВ НАЧИН.СЪВЕТВАМ ВСЕКИ ЕДИН ДА ПОДПИШЕ ПЕТИЦИЯТА.
Генчо Рачев
Авторът на тази петиция

#50 Re:

2013-12-08 08:32

#48: -

Г-не, това изречение в частта си до думата "църква" е цитат от един старозагорски дядо, който е коментирал така казуса, но не можах да измисля, как да упомена, че е цитат и от кого. Останалата част е добавена от мене.

А бихте ли обяснил, какво точно означава "разводняване" в случая?!?
Иначе, самият процес с делата за джамии в цяла България е противопоставяне на етносите! То не тръгва с една петиция.