ЗА ОТМЯНА НА ЧАЛГАТА И ЗАМЯНА НА НАЦИОНАЛНООРИЕНТИРАНА МУЗИКА.


Гост

#1

2013-08-30 21:12

Жалко е тази петиция да има само 18 подписа!
Владимир Нжев-м

#2 Петиция

2013-09-03 13:27

Напишете коментар... Никаква Чалга. На Чалгаджийте, да се пречи, като не им се дава възможност за изява, като им се заяви да не са обезпокоени мнозина заради малцина, и ни кой никому не е длъжен, залите заети от други, ще ограничат бройка билети, ще полувината пари като наем, и 1/4 за разходи за чистота, и климатизация, и осветление.
vrachkov

#3 Re: Петиция

2013-09-03 13:53


Гост

#4

2013-11-22 12:40

ZABRANA NA TOZI BOKLUK--4ALGATA

Гост

#5

2014-08-04 07:47

РАЗБИРА СЕ, ТВЪРДО СТОЯ ЗАД ПОДОБНИ ИНИЦИАТИВИ, МАКАР И ДА СИ ДАВАМ СМЕТКА, ЧЕ ОТ НАШИТЕ ПОЛИТИЦИ НИЩО СМИСЛЕНО И НА ПОЛЗУ РОДУ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОЧАКВА! И КАК ДА ОЧАКВАШ, КАТО САМИТЕ ТЕ СА ПРОДУКТ НА ТАЗИ ЧАЛГА КУЛТУРА И НЕЙНИ СПОМОЩЕСТВОВАТЕЛИ!!!

Гост

#6

2014-08-04 13:57

Има хубави балади със смислен текст и добра музика ала те са единици.Всичко друго е боклук,чийто отвратителен аромат омайва младото поколение,което е нашето наследство.БОЖЕ,ПАЗИ БЪЛГАРИЯ от чалгарици!!!!!!!!!!!

Гост

#7

2014-08-04 14:02

Заобикалящата ни музика оказва пряко влияние на хората.Тя може да повишава и понижава вибрационната честота на индивидитв. Това нашите кукловоди го знаят перфектно и затова всячески финансират и подкрепят чалгата, за да държат народа в ниски вибрации, удобни за манипулиране на народното съзнание и довеждането му до робско подчинение.

Гост

#8

2014-08-05 09:25

Това не зависи само от президента, министър прецедателя и арменския поп. Това си зависи от публиката дали търси българска музика и каква българска музика.

Гост

#9

2014-08-06 20:48

Чалгата не е национална, народна музика, трябва да се забрани със закон.!!! Искам да попитам... не се ли срамуват създателите на песни като "На теслата дръжката", "Най мие добре с няколко мъже" или "Тез червени домати...." Аз се срамувам от чалгарска музика, мисля, че това не може да бъде и поучително за подрастващите. Чудя се с какво приспивате и събуждате децата си, точно с тези песни ли, символи на пошлоста, простотията и непросветеността.!!!!! И накрая, медийте, които разпространяват такава музика ще трябва да плащат вредни на слушателите....Трябва слушателите да имат такава опция, защото от толкова просташки звуци боли глава..:)....!!!!

Сарантес

#10 Чалгата

2014-08-06 20:54

Чалгата не е национална, народна музика, трябва да се забрани със закон.!!! Искам да попитам... не се ли срамуват създателите на песни като "На теслата дръжката", "Най мие добре с няколко мъже" или "Тез червени домати...." Аз се срамувам от чалгарска музика, мисля, че това не може да бъде и поучително за подрастващите. Чудя се с какво приспивате и събуждате децата си, точно с тези песни ли, символи на пошлоста, простотията и непросветеността.!!!!! И накрая, медийте, които разпространяват такава музика ще трябва да плащат вредни на слушателите....Трябва слушателите да имат такава опция, защото от толкова просташки звуци боли глава..:)....!!!!