В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

kllear

#1052 Re:

2013-02-24 22:02

#1: - Sramno e sled tolkova mnogo vidima rabota koqto be6e svar6ena do sega,petiziqta da bade podpisana ot tolkova malko hora! Ne moje hora kato men ot 4ujbina da se vklu4vat v takova na4inanie,a horata koito sa v BG da ne go za6titqt! Az sam ot Burgas ne mojah da povqrvam na niskiq prozent na podpisalite se! Sled rabotata koqto be6e svar6ena ot Герб! Smqtam 4e s tazi petiziq sme osaznali ne6to,4e ne moje sled ujasnoto nasledstvo koeto ostaviha predi6nite pravitelstva,imam predvid godini nazat,ne moje koito i da doide na vlast,s magi4eska pra4ka da opravi ne6tata! Trqbva da si priznaem 4e darjavata be6e okradena i uposto6ena,absolutno beznakazano! Za koeto nie sa6to imame malko vina,za6toto vse o6te ima hora koito smqtat 4e hora kato Stani6ev i Kostov sa edno prekrasno zvete koeto bi opravilo vsi4ko! Vmesto da se zanimavat s dosieta i nai razli4ni papki,za6to ne otvorqt papkata sas sklu4enite sdelki ot Kostov ili prez mandata na Stani6ev! Dobra ideq! Nali

 

 


Гост

#1053 Re: Re:

2013-02-24 22:11

#1031: - Re: Vseki ima pravo na mnenie! No razbirase 4e 6te e Герб,i vinagi 6te bade! Po dobre,otkolkoto takiva grajdani koito izprodadoha fabriki,predpriqtiq,i nai ve4e LUKOIL! Ti s tqh li iska6 da rabotim!

 


Гост

#1054

2013-02-25 09:33

За 23 години за първи път някой да започне да прави нещо за тази държава и казана пак дърпа към дъното .
ДА ИЗЧИСТИМ КАЗАНА !!!

Гост

#1055

2013-02-25 11:24

Eдва ли,Г-н Борисов,ще го прочете,но нека си вземат мандата и да довършат виещите червени псета!

Гост

#1056

2013-02-25 17:05

До сега, това е единствения министър председател, който започна да први нещо за България. Естествено необходимо е време. Освен това е много важно с какви хора е обграден.Надявам се хората да разберат колко важно е да се върне на власт г/н Борисов и да спре тази простотия (въпреки,че е малко верояртно).

Гост

#1057

2013-02-25 17:52

Аз съм за правителството на Бойко Борисов,това е важно за мен и моето семейство,не искам да се върнем към кумонисткия режим,не знам какво ще стане тогава,нито какво да правя,не съм с такова разбиране и не искам всичко което е направено да се разруши,нямам работа,но добре си живея живота,благодарение на баба ми и майка ми,която работи в чужбина,сестра ми съвто е там,аз само нямам работа в момента,но не е проблем за мен,оправяме се някак,благодаря за вниманието.
evko75

#1058

2013-02-25 22:49

някога GFK е казал ;НЕ ПИТАЙ КАКВО ДЪРЖАВАТА Е НАПРАВИЛА ЗА ТЕБ А ТИ КАКВО СИ НАПРАВИЛ ЗА НЕЯ; Г-Н БОРИСОВ направи много за тази държава макар някой хора да не го разбират.Вси4ки искат след 3 години негово оправление да минем ГЕРМАНЦИТЕ никога докото не седнем и да работим за това .В момента слушам оня ;бръснат п......с СЛАВИ И ЛУДИЯ КУЛЕКОВ да плуят само защото нямаха ли4на изгода през тези 3 години. И накрая дори от отвъдното да дойде ХАН АСПАРУХ все тая
t.p.

#1059 Re:

2013-02-26 10:59


Гост

#1060

2013-02-26 15:34

Истината е, че г-н Бойко Борисов попрекали с АЗ,АЗ,АЗ.....Аз това, аз онова...затова и част от българите толкова много го обиждат и са огорчени от него в момента.(не говорим за тези, които са провокирани и може би платени от "невинните БСП, ДПС партиики") Да, направи много неща за България, не само прословутите магистрали и детски градини, с които ще го запомним. По принцип за детските градини специално в София, еми нямаше да имаме такъв проблем с липсата на места, ако голяма част от България не се пресели заедно с цялата рода в Нашия град....но това е тема на друг разговор.... Благодарение на политиката водена от ГЕРБ не бяхме постоянно порицавани от ЕС, за парите, които ни отпускат ( както беше при "Великата" Тройна коалиция), усвой парите и ги разпредели що годе нормално, за подкрепа на селското стопанство, за инфраструктурата, за програмите Аз мога и стажуването на безработни млади хора и тн. При бедствието в с. Бисер беше там, след земетресението в Перник, беше там, помогнаха на хората, с каквото могат. Между другото има харизма този човек, и според мен на някои от хората там, им беше и като морална подкрепа. Защото е амбициозен и на моменти безкомпромисен, това доказаха и многото уволнения на министри и хора от администрацията, които аз не помня да е имало преди. Защото пипалата на корупцията и "шуробаджанащината" бяха много жестоки.
НЕ направи обаче нищо за здравеопазването, това аз като гражданин на България няма да му го простя, а можеше..., българите сме с много ниски доходи, а лекарствата и манипулациите са много скъпи, Бог да ни пази да сме живи и здрави....И Бог да ни пази от хора като Станишев, Костов, Ахмед Доган и Местан, задавам се въпроса, от къде я имат тази изключителна наглост, да ни съсипват токова години и сега пак да застават пред българите...Спрете се, не си ли напълнихте гушите на наш гръб, а искате още...Искам да се присъединя и към един предишен коментар за Слави Трифонов. Да, харесвам го, той беше отличен шоумен и създаваше впечатлението, че е патриот... Не мога да разбера, какво толкова му е черен Борисов, че дни наред неговото предаване беше посветено на това, колко е отвратителен той, ама колко лоши и безвъзвратни неща направи за тези три години. Не знам, дали продължават тези лозунзи против Борисов, защото спрях да гледам предаването, защото едно и също много омръзва, ама изглежда на Трифонов и "великите" му сценаристи не е, та замирисва, че може Борисов да е засегнал и предотвратил някоя лична изгода.
ежко75

#1061

2013-02-26 16:15

така е Бойко немудал да строи до японския в някаква градинка.

Гост

#1062

2013-02-26 18:47

Подкрепям я!
Дара

#1063 Re:

2013-02-26 20:26

#20: -

И аз със с теб - защото съм разумна  Бълкарка , знам какво  чака децата ни при едно правителство на БСП, ДСБ ,  и т.н. не искам да си губя времето да ги изреждам  всички Д. Успех на г-н Борисов !


Гост

#1064

2013-02-26 20:34

Ne moje da se slyji na dva gospodarya - BOG i ssatanata...Vsichkite pravitelstva po vreme na 23g. prehod tova i pravyat...

Гост

#1065

2013-02-26 20:55

Vtori mandat za Gerb na vsiaka cena

Гост

#1066

2013-02-26 21:00

Бойко Борисов е съвестен , доста неща направи, хайде да не си кривим душите! Трябва да остане и да изкара поне два мандата, за да се постигне някакъв резултат.Нищо не става веднага и с магическа пръчка.Бойко трябва да остане, а всички останали трябва спешно да си заминат.нА ПЪРВО МЯСТО МИНИСТЪРЪТ НА КУЛТУРАТА...

Гост

#1067

2013-02-26 21:04

Не знам какво значи петиция но щом ме питат за Бойко Борисов определено съм за него.Не мога да разбера и не вярвам тази злоба която се носи по улиците на страната ни да е срещу Бойко.Това е променено в хода на протеста от хора които искаха да го свалят но това което той направи за 3 години е невероятно много и ако има пропуски при следващия мандат съм сигурна че ще ги оправи.Затова съм твърдо ЗА БОЙКО.

Гост

#1068

2013-02-26 23:03

Вярваме му на100%

Гост

#1069 Re: da

2013-02-27 03:20

#430: -

podkrepiam Nasiat nai chesten i dobhr premier  do sega BOIKO BORISOV


Гост

#1070 Nie v 4usbina sme sa NASIAT BOIKO

2013-02-27 03:27

Kasah li vi as che tova e strategia na komunistite sa visokite 4eni na toka. Kasaha si: " Aha snachi obstestvoto ne iskate atomna 4entrala Belene? OK eto vi vsemete sega tasi smet4i4a sa tok". Viste ne ni triabvat tea radia4i, opasni chentrali da si phlniat gobovete komunistite. Sasto Stanisev se iskasa na edna konferen4ia po slednia nachin. "Ako tova pravitelstvo ne si podade ostavkata ste bade prinudeno da j podade" kakvo vi govori tova uvasaemi gospoda?

Гост

#1071 SAMO BOIKO

2013-02-27 03:34

Ama tia komunisti Stanisev4i ne spriaha da iskat ostavkata na GERB pres chialoto im upravlenie sastoto visdat che Boiko ne e ot tiahnata cherga i BOIKO e chesten i po4tenen 4ovek, a ne ismamni4i kato tiah. Tvhrdo sam sa BOIKO samo toi e 4ovekht koito ste ni isvede ot krisata i mafiata

Гост

#1072 Stiga s tia ismamni4i komunistite

2013-02-27 03:44

Samo g-n Borisov, molj vi drhste se g-n Borisov nie sme do vas v tosi truden moment sa vas iskame si vas. Besresevno vi podkrepiame, jelaem vi uspeh v osdraviavaneto i nie sme s vas. Mahaite se Stanisev,Mestan, Kostov, Dogan tova sa horata koito trjbva da se mahnat ot upravlenieto te sa kriminalni tipove. iskate da ni upravliavat otnovo tia kriminalni li4a li?

Гост

#1073 DA podkrepiam Boiko Borisov

2013-02-27 04:00

otvorete si ochite i viste kolko mnogo napravi Borisov sa stranata ni, mn e lesno da se kritikuva. Troinata koalizia kakvo naparavi? Firmi batko i bratko i davai da sabogatiavame na garba na horata tova li iskate otnovo? da kradat otnovo komunistite i da sasdavat uslovia sa rasvitie na kriminalnite grupirovki. otvorete si ochite i poglednete ne spete narode takava e realnosta. Ne vi rasbiram doide edin chesten chovek i vie se nahvhrlihte varhu nego, pak vi prisovavam otvorete si ochite i poglednete koi sa spravedlivite i stiga s tia kritiki, tova e nai lesno da se kritikuva

Гост

#1074

2013-02-27 04:09

Nie tuka v Sveizaria ne samo iskame Boiko da iskara mandata si no i da upravliava pone oste 2,3 mandata. Visdame che toi e chesten, visda se v ochite chesnosta na edin chovek, a v nego ima mnogo mnogo chestnost i po4tenost, visda se. ISKAME nego samo nego
гербера

#1075 Бате Бойко

2013-02-27 06:23

Бате Бойко бъди здрав и с по - твърда ръка за напред !!! Пази се от близки хора като Дянков , Димитров ,..., те , те подвеждат !!! Болшенството от хората са твърдо само зад теб !!!