В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В подкрепа на правителството на Бойко Борисов


Гост

#426

2013-02-20 21:35

ei tazi tapotia s sled kato si postavih podpisa s iskan ena pari ne traibavashe da ia pravite.
Za takova neshto s iskane na pari spokoino moje tozi sait da bade zttvoren za ne obiaveno predvaritelno nepoiskano targiovsko saobshtenie. I ne uporochavaite segashnata situacia kato podvejdatae horata che varshite neshto polezno

Гост

#427

2013-02-20 21:35

Бойко е най-успешния управляващ на България от десетилетия!
Без Бойко пак идват импотентници като Станишев, рушители на Българската държава като Доган, откровени крадци като Костов или кухи путки като Кунева.
Долу лумпените, който за 30 сребърника продават и майка си.
Бойко, пак ще те изберем на следващите избори !!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-02-20 21:37


Стефи

#429

2013-02-20 21:38

Бойко Борисов дойде на власт след като България беше разпродавана, унищожавана и ограбвана години наред... Той обеща на българския народ, че ще промени нещата и ще се погрижи нашата родина да се изправи от калта... но това няма как да стане за 4 години :)... г-н Борисов строи магистрали, оправя болници и училища и т.н. ... народа се оплаква, че няма работа и премиера нищо не прави по въпроса, а никой не мисли, че докато строи тези магистрали дава работа на много хора... обвиняват го за цената на тока, ама никой не взема в предвид факта, че не той сключи договорите за енергетиката, той дойде на власт и при подписани договори нищо неможе да направи, освен ако не се наруши договора от страна на енергийните компании :) ... Интересно ми е, сега когато премиера подаде оставка кой ще застане на негово място? Костов, Станишев, Доган ... та те унищожиха България! Бог да ни е на помощ след като си тръгне Борисов!!!!!!

Гост

#430

2013-02-20 21:38

V podkrepa na Pravitelstvoto na Boiko Borisov!

Гост

#431

2013-02-20 21:40

Против свалянето на ГЕРБ

Гост

#432

2013-02-20 21:41

Подкрепям премиера на България Бойко Борисов!Само напред и нагоре!!!!!

Гост

#433

2013-02-20 21:41

Ще се опитам, Г-н Борисов, да Ви цитирам: - Искам ето такава да виждам БЪЛГАРИЯ - ЦЯЛАТА В СЛЪНЧОГЛЕДИ! От лятото на 2012г. Вие сте най- успешния Премиер за последните 20 години и съм убедена, че историята ще Ви помни и дава за пример. А сега накъде и с кого? Страх ме е ...

Гост

#434 Re:

2013-02-20 21:41

#1: -

hora !!!

ne se podvejdaite zaradi drugite partii !

te postignaha celta si , kato otstraniha Boiko Borisov sas manipulacii , NE SE PODVEJDAITE DORI I MEDIITE IMAT U4ASTIE VAV TAZI CEL ,TOVA E O4EBIINO I SE VIJDA .

EDIN MESEC SE PRAVESHE PROPAGANDA PO ADRES NA BOIKO BORISOV I PARTIA GERB .

 

NAI GOLIAMATA PROPAGANDA E BLAGODARENIE NA PREDAVANETO NA SLAVI TRIFONOV, TOZI 4OVEK MI PADNA TOTALNO VAV O4ITE , MNOGO MI E INTERESNO KOLKO LI PARI GUSHNA ZA TAZI PROPAGANDA ZAEDNO SAS BITIVITO ?????

I KAK DNES SE SLU4I TOLKOVA MNOGO DEFEKTNI MIKROFONI ZA NAI VAJNITE IZSKAZVANIA OT STRANA NA PRETSTAVILITE NA PARTIITE KOITO PLASHTAT I NA MUTRENSKITE MLADEJI IZ MEJDU PROTESTIRASHTITE NORMALNI HORA!!!!!!!!!!!

Ме

#435 Единственото свястно управление!!!

2013-02-20 21:42

Единственото кадърно управление и малоумниците всичко ще опропастят. Не сегашното правителство е виновно за сметките ви за ток, а крадливите типове, които са подписвали договорите на времето само и единствено в полза на собствените си интереси. Ако това правителство не остане на власт, България изчезва от картата като цивилизована държава.

Гост

#436

2013-02-20 21:43

samo BOIKO !!!!!
Доби

#437

2013-02-20 21:43

Време е да се спре това безумие.Безумните промени в КСО и други закони,граничещи с лудост.Недопустимо е осигуровките да се внасят по две общи сметки на бюджета.Във всяка една страна всеки осигурен си има партида. Тук наливаме в бездънната яма.

Гост

#438

2013-02-20 21:44

Когато стана ясно, че започнахме да изилизаме от ямата, в която бяхме затънали след "умелото държавническо" управление на измъчената ни от тоталитаризма държава и няколкото различни по цвят правителства от прехода, трябваше да станем свидетели и на този вандализъм - "справедливия протест" на младежите с качулки. В историята на човечеството няма война, която да е довела до победа и просперитет нито за победителите, нито за победените.Бойко Борисов си тръгна като мъж и с достойнство. А от опозицията в парламента, като толкова искаха това да се случи, защо сега и дума не дават да се каже да сформират правителство до датата на предсрочните избори?!!!Защото само знаят да празнословят. Защото никой от тях не е "строител на нова България". Надявам се г-н Бойко Борисов да прости на невежите, защото те не знаят какво говорят и приеме нашето искрено извинение за глупостта им. Призовавам го като една 72 г. българска образована пенсионерка с 202 лв. месечна пенсия да помисли за доброто на българския род, така както е показал, че прави през изминалите почти четири години. Иначе, това, което ще последва е падение и разруха. Всеизвестна истина е, че деградивните процеси в човешкото общество са светкавични, а градивните мачителни и бавни. Не съм член на партия "Герб" но не съм ните сляпа, нито неразумна. Емилия Цанкова
Кмета

#439 Оставка !!!

2013-02-20 21:44

Няма какво да се залъгваме Бойко обра народа както НДСВ и сега си заминава !!!
НЯМА ДА ДОПУСНЕМ СТАНИШЕВ ДА ВЗЕМЕ ВЛАСТТА !!!

Гост

#440

2013-02-20 21:45

За да си мъж, не трябва само да носиш гащи.

Гост

#441

2013-02-20 21:45

Подписвам тази петиция с ясното съзнание,че всичко което се върши на улицата от младежите явно е провокация на БСП.В последните дни г-н Станишев почти издаваше нетърпение ,че нещо трябва да се случи.Трудно с това си държание той ще спечели гласове.Г-н премиер,ако има законово основание,върнете се на премиерския пост и довършете работата си.Народа Ви иска.
gost

#442 Re:

2013-02-20 21:46

#16: -

 

mnogo si prava


Гост

#443

2013-02-20 21:47

На България и Борисов са нужни по-вече умни,можещи и неподкупни хора, в градовете и в малките населени места има такива...Сметките за ток са завишени и с удължен декемврйско-януарски период 37 дни, ПОРЕДЕН КОМУНИСТИЧЕСКИ ТРИК-докога!!! Договора с чез е маловажен,нелегитимен.

Гост

#444

2013-02-20 21:48

Ако г-н Борисов напусне, няма кой друг да го замести, освен онези мошеници, чиито кражби сме изстрадали.

Гост

#445

2013-02-20 21:48

Българино,съдбата на страната е в твоите ръце.....

Гост

#446

2013-02-20 21:48

Шапки долу пред личността Бойко Борисов!

Гост

#447

2013-02-20 21:50

ГЕРБ е единствената политическа сила, която управлява без "помоща" на етническата партия ДПС

Гост

#448

2013-02-20 21:53

Никое друго правителство не би направил толкова много за държавата. Защо Станишев или Местан не вземат да управляват временното правителство? Защото ще покажат по-голяма излагация и не на последно място- няма да нагушкат достатъчно пари! Само ГЕРБ си заслужава!

Гост

#449

2013-02-20 21:53

vinagi sam haresvala boiko borisov
Николай

#450

2013-02-20 21:53

Имам само едно предложение, като съвет, никой не е длъжен да се съобразява със следното написано от мен : Когато се обявявате "ЗА" нещо, кауза и т.н. , стойте твърдо зад "ЗА" позицията - хареса ми "В подкрепа на правителството на Бойко Борисов" ; само че в текста на петицията има "..обявяваме се против оставката.. т.н." - Визирам "против"..дръжте положителната посока със "ЗА"-то. Нека от всякъде ви личи стремежа към положителен резултат. Това е.. само това ме бутна назад в първия момент. Завършвам с изречение, което на мен лично ми стана водещо и подкрепящо, и сам си го съчиних за себе си ; споделям го с вас и с пожелание за мирно и спокойно разрешение на всяко начинание.
"Всичко в тази Вселена се случва със смисъл и по най-добрия за мен начин!"
Живи и здрави да сте, и все по-будни за ставащото във вас и около вас!