В подкрепа на правителството на Бойко Борисов


Гост

/ #1060

2013-02-26 15:34

Истината е, че г-н Бойко Борисов попрекали с АЗ,АЗ,АЗ.....Аз това, аз онова...затова и част от българите толкова много го обиждат и са огорчени от него в момента.(не говорим за тези, които са провокирани и може би платени от "невинните БСП, ДПС партиики") Да, направи много неща за България, не само прословутите магистрали и детски градини, с които ще го запомним. По принцип за детските градини специално в София, еми нямаше да имаме такъв проблем с липсата на места, ако голяма част от България не се пресели заедно с цялата рода в Нашия град....но това е тема на друг разговор.... Благодарение на политиката водена от ГЕРБ не бяхме постоянно порицавани от ЕС, за парите, които ни отпускат ( както беше при "Великата" Тройна коалиция), усвой парите и ги разпредели що годе нормално, за подкрепа на селското стопанство, за инфраструктурата, за програмите Аз мога и стажуването на безработни млади хора и тн. При бедствието в с. Бисер беше там, след земетресението в Перник, беше там, помогнаха на хората, с каквото могат. Между другото има харизма този човек, и според мен на някои от хората там, им беше и като морална подкрепа. Защото е амбициозен и на моменти безкомпромисен, това доказаха и многото уволнения на министри и хора от администрацията, които аз не помня да е имало преди. Защото пипалата на корупцията и "шуробаджанащината" бяха много жестоки.
НЕ направи обаче нищо за здравеопазването, това аз като гражданин на България няма да му го простя, а можеше..., българите сме с много ниски доходи, а лекарствата и манипулациите са много скъпи, Бог да ни пази да сме живи и здрави....И Бог да ни пази от хора като Станишев, Костов, Ахмед Доган и Местан, задавам се въпроса, от къде я имат тази изключителна наглост, да ни съсипват токова години и сега пак да застават пред българите...Спрете се, не си ли напълнихте гушите на наш гръб, а искате още...Искам да се присъединя и към един предишен коментар за Слави Трифонов. Да, харесвам го, той беше отличен шоумен и създаваше впечатлението, че е патриот... Не мога да разбера, какво толкова му е черен Борисов, че дни наред неговото предаване беше посветено на това, колко е отвратителен той, ама колко лоши и безвъзвратни неща направи за тези три години. Не знам, дали продължават тези лозунзи против Борисов, защото спрях да гледам предаването, защото едно и също много омръзва, ама изглежда на Трифонов и "великите" му сценаристи не е, та замирисва, че може Борисов да е засегнал и предотвратил някоя лична изгода.