В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Корифей

#976 Re: Re:

2013-02-21 22:27

#974: KS - Re: Ами нали му искахте оставката, ето я, получехтия. А сега какво искате? да си измиете ръцете с него ли. Е не става. Ще си поемете отговорността за размириците който създадхте, и продължавате да създавате.

 


Гост

#977

2013-02-21 22:29

Ще се радвам да има полза от тази петиция и в най-скоро време да се оправят нещата.

Гост

#978

2013-02-21 22:48

Neka Boiko ostane na vlast, az mu vqrvam I iskam toi da upravlqva. Prinujdavaiki go da podade ostavka, koi shte ni upravlqva. Az ne iskam da upravlqvat onezi, koito obraha naroda, koito podpisaha dogovorite za privatizaciq I zaradi koito sega plashtame takiva smetki. Tezi protesti sa organizirat ot protivnite na g-n Borisov. V moite ochi toi e nai-dobriq izbor. Otnovo bih glasuvala za nego. Molq da me izvinite che ne pisha na kirilica, no telefona mi nqma bg klaviatura
Таня

#979

2013-02-21 22:53

Българската СОЦИАЛИСТИЧЕСКА партия толкова много харесват бедните,че като дойдат на власт ги правят три пъти повече. Имам здрав разум и съм плътно зад това правителство.

Гост

#980

2013-02-21 22:55

Аз искам Бойко да е Министър прецедател на страната и ми харесва тази петициа.
За, но и против!

#981

2013-02-21 23:27

Аз също съм за довършване на мандата, но съм против втори такъв. Не искам никой от сегашните познати лица и партии да има достъп до управлението на България! Не мога да разбера наивните хорица, които милите изобщо не са в "час". Как може да кажете, цитирам "Бойко е показал как трябва да се управлява". Как може хора, които просто гледат по телевизията как съобщават за няколко решени успешно проблеми, не се заинтересуват в дълбочина от действията на личността за която говорят и още повече подкрепят, а с това решават и собствената си съдба. Вие наясно ли сте с неговите "скрити" далавери. Знаете ли, че никой по-крупен бизнесмен не може да направи нищо в България без да му плати "такса" (така да го наречем). Наясно ли сте с неговите сделчици, знаете ли, че всичко което се прави се прави само защото той може да има облаги от това. Знаете ли защо протектира монопола, защото те финансират властта му. Унищожи малкия и среден бизнес с непосилни данъци и убива постепенно пенсионерите с мизерия. За здравните реформи, да не говорим. Молим се да не се разболяваме.... И какво е направил, построил е магистрали и метро? Отчитам го като плюс и то голям, СИГУРНО СЕ ПЪТУВА МНОГО ПО- ЛЕКО ПО МАГИСТРАЛИТЕ, НО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ГО ПРАВЛА, ЗАЩОТО НЯМАМ ФИНАНСОВАТА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ ЗАРЕДЯ КОЛАТА С ДОСТАТЪЧНО ГОРИВО. Вярно е, че краде много по-малко от всички останали, но и той ПРИСВОЯВА! Това ли трябва да е за пример? Моля, преди да подкрепите някого за втори мандат или за какъвто и да е мандат, първо помислете. Проблема на Българина е, че хората приемат всичко за чиста монета, много сме първични, да не кажа прости! Никога нищо не е такова каквото изглежда (особено в нашето правителство). Не мислите ли, че да избираме между два варианта (защото на практика нямаме друг избор), означава демокрация. Едното "зло" или "по-малкото зло".... трябват ни кардинални промени в управляващите, в противен случай не ни чака кой знае каква промяна. Нужно е да разгърнете малко мозъчните си клетки и го направете сега, защото от това зависи бъдещето НИ! И ако подкрепящите тези които "до сега сме ги видяли" кажат, че са доволни от това което изброих по-горе, нека повторят грешката си! В резултат ,аз ще си устроя живота в друга държава, но те ще продължат да се мъчат!


Гост

#982

2013-02-21 23:44

Когато Спортното училище в Пловдив имаше проблеми,аз се обърнах за помощ към кмета на града(тъй като синът ми е ученик там).Не вярвах,че ще ми обърнат внимание-аз съм просто родител!В рамките на деня беше уговорена среща,на която бях посрещната,изслушана,подробно информирана.За тази отзивчивост,която получих,за това,че проблемът беше решен в най-кратки срокове от администрацията на Пловдив и в лицето на г-н Тотев видях съпричастност-винаги бих подкрепила ГЕРБ и в частност г-н Борисов!

Гост

#983

2013-02-21 23:44

Това тук е голям майтап!

Гост

#984

2013-02-22 00:28

Бих искал да знаете, че ми платиха за да се подпиша. Благодаря ти татко на нацията Борисов.

Гост

#985 Re:

2013-02-22 00:34

#984: -

glyposti

 


Гост

#986

2013-02-22 00:42

Нека Бойко Борисов подкрепи хората, както те го подкрепят и да работи за Велико Народно Събрание.
http://www.peticiq.com/za_veliko_narodno_subranie

Гост

#987 Re:

2013-02-22 02:24

#982: -

Вижте един от многото примери за реалността, не ми говорете за това, че ще подкрепите някого заради ниското си самочувствие и неувереността ви. Заради спортното ви училище.... оооо простота

http://petel.bg/ZHENA-I-KOTARAKAT-Y-OTSELYAVAT-V-MUHLYASALA-MAZA--SNIMKI--__31715


Гост

#988

2013-02-22 03:13

По време на световна икономическа криза да се гаврят някои алкохолици с правителството е геноцид спрямо народа си.

Гост

#989

2013-02-22 07:44

Борисов е първият,който започна промени.Сега трябва да се променим и ние.Има правила и закони и трябва да ги спазваме.Тогава животът ни ще се подобри
Аха

#990 Re:

2013-02-22 07:45

#984:

Как си личи от коя партия са ти платили, това с плащането е запазената марка на БСП. Но този път не сте познали, хората помят и няма лесно да забравят.


Гост

#991

2013-02-22 08:33

Личността на "Бате Бойко" е важна за България!

Гост

#992

2013-02-22 09:26

Не знам дали има значение в момента петицията, но я подкрепям. По - важно е как ще гласуваме на следващите избори. Дано всички правилно преценим ситуацията и вземем решение за което няма да съжаляваме. Всички митинги в градовете се политизираха. В началото Хората имаха искания относно високите цени на тока и е разбираемо, но някои веднага се възползваха и наляха омраза и се стигна до неприемливи действия. Гледайки по новините включванията от мястото на митингите виждах много млади хора, които бяха неадекватни /пияни, надрусани, озлобени/. Кога тези деца са платили сметки? Знаят ли цените на хляба, тока и водата? Аз също мисля, че цените на база заплати са високи, но това не е от днес. С годините те се повишаваха и никой нищо не казваше и не протестираше. В един момент решиха, че това правителство е виновно за всичко. Точно това правителство успя и доказа, че държавата работи и мисли за всички.А тези, бившите от всички партии които в момента правят негативни изказвания могат само да завиждат на упоритостта на управляващите да се постигнат резултати, които са видими. Не само с построеното и подобреното, открити са нови градини, болници, стадиони, театри, метрото, пътища, които от 30 г. не са били ремонтирани, канализации, пътя Бургас, Царево, Грудово - там е имало проекти от много години, но никой не е направил нищо, село Бисер - след наводнението се построиха домове за хората, а преди само се вземаха парите за бедствия и аварии и нищо, фермери и производители получават своите пари, без които не могат да работят. И много други неща, за които не е нужно дори да се споменава. Болно ми е, че човек работи в името на доброто и бъдещето на всички, а накрая излиза виновен, че е построил и подобрил за поколения напред. Яд ме е на Слави Трифонов, защото неговото "ШОУ" се превърна в политическо предаване от деня в който правителството на Г-н Борисов пое управлението в разграбена и оставена на произвола България. И като има кой да го гледа и да му се вързва нека си говори. Злобата му към Борисов е учевидна и личната причина за която го мрази не бива да става обект на показност и промиване на мозъци. Върти, сучи все за Борисов говори. Кани гости и пак въпроса за правителството. Подигравките му минават всякакви граници. Нека се огледа. Около него има само подчиниени с интереси. Но няма топлината на хората и обичта която много му се иска да получи. Защо нито веднъж не спомена защо е тази ненавист към човека Борисов. Нападките му станаха нетърпими дори за зрителите, които са го гледали с интерес. Защо не говори за тези които 20 г. ни въртяха и си стояха в Министерствата и Парламента. Точно предишните са виновни да стигнем до тук. Кой извърши приватизационните сделки и разпродаде на парче всички предприятия? Кой съсипита Нефтохим, НЕК, БТК, Промет, всички заводи за машиностроене, военните, ремонтните, Слънчев бряг се разпредели,къмпинзите по Южното Черноморие,и много, много други обекти, терени, апетитни и примамливи. Разпродаде се всичко от което можеха определени хора да спечелят? Построиха се хиляди хотели и административни сгради на места с красива природа, сринаха се дюни, местата за къмпиране се отнеха и се построи бетон и стъкло. С цялата си наглост и безсрамие застават пред камерите и говорят глупости, за които сами не си вярват. Не могат да убедят хората колко са невинни и как те винаги са мислели за тях, а сегашното правителство ни е докарало до тук. Наглост, която няма сравнение.
Следващите избори ще бъдат много важни. Пожелавам успех на ГЕРБ и дано всички мислим разумно.

Гост

#993

2013-02-22 09:28

подкрепям премиера за втори мандат!

Гост

#994

2013-02-22 09:34

Много от присъстващите на митингите са против законите и промените. Затова не им се иска правителството на ГЕРБ. Не искат да плащат данъци, осигуровки, а като храненици само да получават. Стига толкова. Всичко си има цена. Нека да се научим. Щом искаш да получаваш и имаш претенции трябва да си плащаш и тогава. Не на готово. Законите са си добри, нека се научим да ги спазваме, но всички. Да се променим, да не сме алчни, да мислим позитивно и да се опитаме да си помагаме, не да си пречим. Тогава всичко ще си е на място. Промяната в човека е най-важна. Затова в Германия, Холанди, Белгия и др.държави са добре. Трябва и да пазим това, което имаме. Дано не стигнем положението на Гърция, да търсим заеми и тогава не ми се мисли. Да си запазим финансовата стабилност, защото лошо ни се пише. Пожелавам успех на всички и БОГ да ни пази!

Гост

#995

2013-02-22 09:35

Подкрепям г-н Борисов и партия ГЕРБ за втори мандат.
Да им дадем възможност да довършат започнатото.
Да им помогнем и заедно да променим България!
Гоуст

#996 Ужас

2013-02-22 10:09

Много сте зле всичките. Малки на по 18-25 години и лесно се манипулирате. Ще ви дойде акъла, но до тогава единствения ви шанс ще е терминал 1 - 2.

Гост

#997

2013-02-22 10:14

Най сигурният начин да го подкрепим е като гласуваме за него на парламентарните избори!

Гост

#998

2013-02-22 10:35

Редно е това правителство да си изкара мандата защото беше започнало разкриване на засекретени договори за ЕРПтата!!! Трябва да либерализира енергийният пазар!

Гост

#999

2013-02-22 11:04

Dano ima polza ot neq
ДЕЛИОРМАН

#1000

2013-02-22 11:05

БОИКО, ТИ СИ ПО-ДОБРИЯТ