Против дискриминацията над българските ученици!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против дискриминацията над българските ученици!


Гост

#501 Re:

2016-10-29 18:17

#20: -  

Ами не плащай данъци :) 


Гост

#502

2016-10-30 05:51

Защото има регламентирани правила за получаване на стипендии и те трябва да са за всички ученици еднакви !

Гост

#504

2016-11-04 04:43

Защото крайно време е да се разбере че безплатните неща ги плаща някой друг всички и така няма да ги накараме да учат ромите,а напротив ще ги научим да мързелуват и тези пари ще отидат на хаос
коко

#505 Късогледство ама друг път

2016-11-04 11:22

Защо си мисля че истинското име на Тина е Таатрие 


Гост

#506

2016-11-09 09:43

Защото съм учител по душа. Защото имам над двадесет години преподаване и обичане на децата, без значение роми или българи и зная, че за българчетата- над 5,50- има 30 български лева. Защото работя много дълго в социалната сфера и зная какво получават ромите. Защото работя в НПО и отглеждаме ромските деца. Същевременно моето малко внуче не взема 5 лева от държавата, поради високи доходи. Моето внуче не е ли част от децата на България. Може би само таткото, който осигурява работни места. А бедните българчета? А скъсаните гуменки с изрязано пръстче посред зима? За това гласувах.

Гост

#507

2016-11-23 14:57

''А скъсаните гуменки с изрязано пръстче посред зима? За това гласувах.''Ето това е позор, който ние децата преди хмм ''прехода''не познавахме..Какво представлява една държава, която не може да положи НАЙ-ЕЛЕМЕНТАРНИ грижи за децата си, а те не са много и все повече ще намаляват:( Кунева е в оставка, както и нейното антибългарско ''правти''рушителство. Всичко, гласувано и прието от тях, против държавата и народа се отменя и то НЕЗАБАВНО.


Гост

#508

2017-01-20 07:49

Защото неправдата да не налага скиптъра на нечестието. Нека Сам Господ наложи Своя скиптър на правда, праведност, истина и мир на всяко нечестие, неправда, извращение, омраза и вражда. Амин!