Против дискриминацията над българските ученици!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против дискриминацията над българските ученици!


Гост

#426

2016-10-26 18:59

 Малоумници ! 8 852 малоумници, подписали нещо без да прочетат за какво става въпрос.

 

Затова много от нас българите напускат родината, заради такива 8852 българи малоумници !


Гост

#427

2016-10-26 19:10

Това е безочие .Определете цена и за самочувствието на всеки българин или нашето българско самосъзнание което предлагат политиците като долни търгаши под път и над път.

Гост

#428

2016-10-26 19:25

искам справедливост!

Гост

#429

2016-10-26 19:26

Най-престъпното правителство от най-новата история на България .

Гост

#430

2016-10-26 20:00

Подписaх тaзи петиция,зaщото и aз съм мaйкa,зaщото съм съглaснa със всичко кaзaно

Гост

#431 Re:

2016-10-26 20:17

Една истинска БГ жена

 Аз се питам като има толкова много коментари някой с нещо ще помогне ли на нашите деца.Както направиха с детските.Ако надвишиш и със стотинка -нама месечно възнаграждение.Моите деца от години не вземат,но баща им и аз работим.А така наречените цигани или роми не работят и вземат всичко що къде има за вземане.По тая тема има много да се говори или пише,но само толкова.Но най-накрая някой да помисли за родните БГ ДЕЦА!!! 


Гост

#432

2016-10-26 20:42

Какво означава, че те нямат равен старт защото българския език не им е майчин! В акта им за раждане да не пише националност Ром? Не го знаят, защото не искат.

Гост

#433

2016-10-26 21:39

Защото деянието е антиконституционно
Чл.6 от Конституцията, от върховния закон в Република България, гласи:
"Всички хора (деца) се раждат свободни и равни по достойнство и права. Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ОГРАНИЧЕНИЯ на правата или ПРИВИЛЕГИИ, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние!

Гост

#434

2016-10-26 22:58

Не е необходимо деца ,които нямат умствен капацитет да минат през дългия курс на обучение.Не е задължително да
тормозиш 12години някого,при положение че преливаш от пусто в празно.Беше казал някой "Това е все едно да сееш жито на асфалт"Ами държавата има нужда и от хора на физическия почтен и жизнено необходим труд.Първо да се даде работа, каквато могат да вършат родителите на ромските деца ,за да имат средства. На който детето иска учи,да може да си поеме разноските.Подаръци?Откъде пари? От българите,които работят в чужбина и пращат да издържат родителите си и децата си.Г-жоКунева,ако искате легнете да минат по вас.С чужда пита помен лесно се прави.В България стипендии се дават за успех.Шило в торба не стои .На който му се учи ,ще намери начин.Знам случай, в които българче на което сестричката му излезе да получи грамотата му за отличен успех,защото обувките му бяха скъсани и го беше срам.Нека народните представители ,поемат по едно циганче/такава звучна дума/, което заслужава на собствени разноски.

Гост

#435 Re:

2016-10-26 23:01

#433: -  точно така

 

 


Гост

#436

2016-10-27 04:06

Българите са дискриминирани всячески в собствената си страна . Но единствено дискриминацията срещу децата ни би ни окрилила да протестираме.

Гост

#437

2016-10-27 04:30

Защото няма да останат българи в България

Гост

#438

2016-10-27 04:34

Всички официално се водим българи. В личната. карта не пише "малцинствен произход", затова стипендиите трябва да са за всички по заслуги.

Гост

#439

2016-10-27 05:27

Това е самата истина! " годподин" Бойко ( срам за хубавото име ) явно отново готви циганите за вот! А сега си представете Цецка президент! А аз си мислех, че от мишока по лошо нема ! Грешкааа има Цецка. Ал. Димов


Гост

#440 Re:

2016-10-27 05:31

#426: -  

 Ти кой беше ? Ааааа номер 426 . Готин си ! Детето ти цигане да вземе , в къщи да ти го доведе , ти да го гледаш и храниш , защото аз не искам!


Гост

#441

2016-10-27 05:43

Това малцинство трябва да бъде научено да се труди,а не да му се дават наготово пари и да живее ден за ден. Те неискат да учат, неискат да работят и размножаването им е застрашително, но те чрез малките си осигуряват детски добавки и помощи.

Гост

#442

2016-10-27 06:11

Искам равни права за всички български деца,независимо от какъв етнос са! За мен това не е поощрение за да учат децата,стипендия се дава за много добър или отличен успех,а не за двойки или тройки,.

Гост

#443

2016-10-27 06:18

Подписах тази петиция защото, съм възмутена докъде може да стигне това БЕЗОБРАЗИЕ! Редно ли е да поощряваме "ромските деца" да учат с пари!!! А какъв стимул има за българските деца! Стига вече докога ще живеят на гърба ни тези "малцинства", които вече започват да стават повече от нас! Защо трябва да ги интегрираме, когато те самите не го желаят! Докога ще говорят за дискриминация, дискриминираните сме ние не те!!!


Гост

#444

2016-10-27 06:21

Защо ли? Всеки здравомислещ човек може да си отговори сам на този въпрос. Поредният абсурд в нашата мила родина. При всички положения не се защитават интересите на нашите българските деца. Проблемът тук е и по-голям. Истината е, че ние в България вече нямаме образование. Потъпкаха и съсипаха го. Умишлено правят децата ни образователни инвалиди, за да може по-лесно са ги манипулират и контролират. Давайте власт и подкрепа на малцинствата. Те са явно бъдещето на България.
До преди 9години работих като социален работник в Дирекция Социално подпомагане. Упс, може би името и беше "Циганско подпомагане". Така звучи по-вярно. От тогава насам нищо не се е променило. Е, сега вече се промени имаме си вече и "Циганско образование". Сега е ред да изберем и Цигански президент, Мин. Прецедател и т.н.

Гост

#445

2016-10-27 06:39

Равни условия за всички българи!

Гост

#446

2016-10-27 07:21

Защото съм учител, гражданин на Република България,защото смятам,че Миглена Кунева е изключително не компетентна образователна министърка .Ако трябва да се изразя в нейния стил-"който сее ветрове ще пожъне бури",аз пък казвам,че българинът знае и други мъдрости,например"храни куче да те лае".Никога паричното стимулиране не е основателна причина за възпитаване на знания,умения и навили в ученика,но тези педагогически аргументи няма как уважаема та министърка да ги знае,защото тя е много далеч от педагогиката.

Гост

#447

2016-10-27 07:51

Подписах тази петиция, защото не желая циганите да получават стипендии, от нашите пари. За нашите деца няма пари, някой дори не получават и детски надбавки. А те какво цял живот не работят, чакат на готово от държавата, крадът, изнасилват, убиват, раждат безразборно само и само да получат помощи. Не стига това, а и раждайки не пълнолетни детски получава и майка й и тя. Нашите деца не получават стипендии, но ходят на училище. Който желае да учи ще учи. До кога ще живеят като паразити на нашите гърбове. Това Българска държава ли е или циганска вече не мога да разбера. Като искат повече да си ходят където искат тук няма място за тях. Хахаха забравих та те дори си нямат собствена азбука, къде ли ще ги приемат те са свикнали да живеят като паразити на гърба на някой . А и тези стипендии сега за изборите ли са та да ги подкрепят онези горе ли е. Не ме учудва то в тази държава всичко се купува. Но ми е много интересно ако и ние напуснем Господа Циганите ли ще им работят където са свикнали да ги издържат, но моля Ви не ставайте смешни - този който е свикнал да живее като паразит си остава паразит. А и в нашата конституция на Република България пише, че официален език е Български. На които не му изнася вън от България. Мога да кажа още много неща, но виждам че май няма много смисъл тези в парламента не Хаят за държавата, горките ни деца няма да видят нищо хубаво от тази наша Велика България.

Гост

#448

2016-10-27 07:55

Искам равен старт за всички ученици .Стипендията е награда за положен труд,а не стимул за пробуждане на мързеливците.

Гост

#449

2016-10-27 08:11

Моля ви хора Вие , да точно вие подпишете тази петиция , тъй като сте грамотност и можете да прочетете написаното. По голямата част от малцинствата немога да четат и няма и да разберат и дума от написаното. Подписвате всичко което държавата и господа управници прави е за тях . Стига вече наще деца докога ще бъдат дискриминирани.

Гост

#450

2016-10-27 08:17

Защото не е справедливо да бъдат дискриминирани нашите деца. Какво значи малцинства? Та ние вече станахме малцинство. А и защо се дели на роми и българи? Какво пише в личните карти на всички? Какво е гражданството на всички, че да има такова деление? Не е редно. Който се труди да получи възнаграждение без да има деление на роми и българи.