Против дискриминацията над българските ученици!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против дискриминацията над българските ученици!


Гост

#351

2016-10-25 21:15

Категорично отказвам "малцинствата" да бъдат толерирани по какъвто и да било начин, без значение дали става въпрос за деца или възрастни. С парите, които ми спират за данъци аз и всеки средностатистически българин издържаме тях, плащаме им кражбите на електроенергия останалата простотия, да не изброявам. Сега пък онази Кунева ще им дава стипендии... А онези българчета, които живеят под екзистенд минимума? Какво за тях?

Гост

#352

2016-10-25 21:20

Защото в България всички имат равни права и задължения. По документи всички сме БЪЛГАРИ. Кой и с какъв документ ще доказва, че е циганин ? Приканвам всички ученици да подават заявления за стипендии в училищата.

Гост

#353

2016-10-25 21:42

Покажете как живеят голямата част от циганите ! Още колко привилегии да им осигурим за сметка на българските деца ! На Кунева се плаща да унищожава всичко българско ! Петиция от всички родители , учители и истински българи за отстраняването й !

Гост

#354

2016-10-25 22:19

Защото не желая хора от ромски произход, вече възползващи се по всякакъв начин от държавата и българския народ, да имат още една възможност да се изсмукват джобовете ни!!

Гост

#355

2016-10-25 23:04

Крайно време е вече да спрем с издръжката на малцинствата. Те знаят, че няма нужда да се трудят, защото така или иначе всички социални помощи са за тях!

Гост

#356

2016-10-25 23:06

Подписах петициятя защото искам да толерират не циганите , а българите които работят и си плащат всички данъжиби такси за сметка на тях , които не работят нямат желанив за интеграция и са изцяло на наш гръб . За това не съм съгласна дъжавата ги толерира

Гост

#357

2016-10-26 00:01

Проблемът е в парите. Тези пари явно са получени по некоя европрограмка за вснедряване/ адаптиране на малцинствата и некои хора са взели доста парета за 'интеграцията''вкл и кукунева, която е служителка на неколко система и диктатури и то мн успешно. Ако не ги дават тези 30 еврета те трябва да върнат всички парета, защото не са ги употребили по хммм ''програмата''за която са им дадени. Как ще върнат тлъстите %, които са си платили?

Подобен случай имаше тези дни с ''бежанците''в Харманли. Голяма част от тях искали да се преместят в Сърбия или др държава, защото там условията били по-добре, ноооо на место са отишли български полицаи, психолози и пр. специалисти и са ги УБЕДИЛИ да останат:))))) Защото в противен случай, парите, които са усвоени за тези ''бежанци''/програми ще трябва да се прехвърлят в другата държава, където хуните ще се пренесат:) Но как моля,  50%, може повече $$ вече са гушнати и вероятно изхарчени от определени български политици:))) Така че нещата не са толкоз прости..

Трябва да хмм влизаме в положението на тунеядците, предателите, аморалните, паразитите:) Без нас те са загубени..


Гост

#358

2016-10-26 00:18

Писна ми всички българи да си плащаме данъците, да работим като волове за пари които не стигат, да бягаме в чужди държави за да припечелим и пак да сме дискриминирани. Децата на България заслужават държава която се грижи за тях и им помага а Не държава която ги дискриминира

Гост

#359 Re: Не подкрепям петицията

2016-10-26 03:41

#56: Петя Милчева - Не подкрепям петицията 

 Ама каква социална политика, чувате ли се?!

Изявлението на Кунева бе, че  тази мярка била с цел, след изучаване, да се лансират тези роми на работния пазар! Ама хубаво, от къде ще дойдат тези работни места за да ги предоставят на тях роми, цигани, след като изучилите в момента хора са безработни, понеже няма дастатъчно работа за тях? 

Не подпомагат деца с по един родител, такива с инвалидност, сираци ,  за да се изучат, ами все за циганите ще се мисли. Защо не се мисли за това, че масово на по-добри позиции се търсят до 29г? 

А след 29г какво да правят хората и как да си изучат децата?

Късогледство е Вашето! 


Гост

#360

2016-10-26 03:51

Защото ми писна, защото има дискриминация и тя е насочена към децата ни. Не може да се дават пари за мързел само защото са цигани, поради тази причина някой трябва да им плаща. АЗ ОТКАЗВАМ МОИТЕ ДАНЪЦИ ДА ИЗДЪРЖАТ ТАЗИ ПАПЛАЧ,КОЯТО САМО СЕ РАЗВЪЖДА И КОНСУМИРА НА НАШ ГРЪБ!!!!

Гост

#361

2016-10-26 04:00

Съгласна съм с написаното в нея.

Гост

#362

2016-10-26 04:25

В новините нагла циганка не харесваше сумата. Не плащат данъци, не учат, крадат ток, крадат всичко, бият лекари, убиват родирелите ни. Е? Да им плащаме отгоре на това?

Гост

#363

2016-10-26 04:43

И нашите деца имат нужда от помощ от държавата.Някои деца не могат да си позволят учебници. Дори да стигнат да училище.Всички деца имат нужда от помощ.

Гост

#364

2016-10-26 05:08

Този проект е чиста дискриминация

Гост

#365

2016-10-26 05:10

За да спре обезличаването на България. Съд за предателите

Гост

#366

2016-10-26 05:37

Унизително е... Защо моето дете не може да се ползва от никакви социални придобивки...няма детски, няма да има и помощ като първокласник, няма да бъде стимулирано и да учи....А в същото време аз и съпругът ми сме едни от тези които плащат данъци и осигуровки..... Наистина е унизително....

Гост

#367

2016-10-26 05:48

Това е абсурдно. Не може така да продължава. Къде са българите?

Гост

#368

2016-10-26 06:12

За да бъде страната ни по добро място за живот на българите.А не ние майки и баби да водим разговори по скайп и да не можем да прегърнем децата си защото са хиляди километри от нас.

Гост

#369

2016-10-26 06:23

Защото не смятам,че трябва да има дискриминация на етническа основа.

Гост

#370

2016-10-26 06:23

Защото ми писна да бъдем дискриминирани!Имам две деца,когато тръгнаха в първи клас не ми дадоха полагащата ми се помощ с репликата:"Дава се само на цигани."Големият ми син получаваше за отличен успех в училище 20 лв.....А сега на циганите ще дават много повече,за да дишат лепило....хайде стига вече !!!!!И детските надбавки трябва да се спрат....предпочитам с тези пари да се подсигури безплатен транспорт за учащите !

Гост

#371

2016-10-26 06:45

Защото не съм съгласна ние да си плащаме данъците,а ромите не,а да се възползват от нашите пари наготово.Политиците им събарят незаконните къщи,а искат в същото време да ги поощрят да учат.Съгласна съм да се опитат да ги интегрират,да ги образоват,но според мен ще е безполезно,те няма да се променят,защо тогава да се използват нашите пари за тях?

Гост

#372

2016-10-26 06:45

Stiga s absurdite v tazi dyrjava,a bulgarskite deca.....kade otivat....dokoga v tazi strana shte vzemat ot gyrba na raboteshtiq bylgarin za da se izdyrjata romite?

Гост

#373

2016-10-26 06:49

da negovorim che vsqko ciganche e s telk reshenie.....do koga be hora


Гост

#374

2016-10-26 07:02

Подписах петицията, защото за своите 46 години се нагледах на какви ли не гаври, но това предложение за заплащане на ромите за успех в училище ми дойде в повече! Имам син, който е в четвърти курс в УНСС и който, според законите на България, не е член на нашето семейство от момента на приемането му в университет! Имам и дъщеря на 11г., в чиито клас има роми за ЧЕТВЪРТА година в пети клас и тези "деца" не могат да си напишат имената! Защото ми писна малцинства да лежат на гърба ми и да ги издържам, като им плащам сметките за ток и вода! Защото моите деца са българи, макар и недолюбвани от управниците на България!
Ина

#375

2016-10-26 07:05

Просто сега отклоняват нашето внимание от други проблеми и по този начин си гарантираха едни 1400 гласове от родителите на тези деца + родата - почти 5-6 хиляди гласоподаватели - по добре от кебапчета.

Няма такава държава да се изправят и да ти кажат по телевизията в ефир, че българчетата са по - ниско от ромите. Ако искат тези ромски организации да ги дадат тези пари да си намерят друг начин. Могат да бъдат осигурени курсове по български език в извън учебно време за да са равни и да могат да се борят за стипендията която се дава за отличен успех и тогава тези пари ще са и отчетни - иначе не се знае за какво ще се харчат - алкохол, цигари, хазарт ....