Петиция против подигравката с български гробове !

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция против подигравката с български гробове !


Гост

#1

2011-07-12 23:33

нАКАЗАНИЕ ЗА ТЕЗИ КОИТО СЕ ГАВРЯТ

Гост

#2

2011-07-12 23:38

zaduljitelno triabva da se napravi ne6to...aman ot tezi cigani...

Гост

#3

2011-07-12 23:40

успех

Гост

#4

2011-07-12 23:58

То какво да се коментира?! Кадрите са красноречиви. Изкривена толерантност, така се нарича свободията, която се демонстрира от малцинствата.

Гост

#5

2011-07-13 00:04

А бе българи защо плащаме данъци на тази държава ,след като нямаме никаква сигурност.ДА НЕ ДОПУСКАМЕ гавра с нашто минало не петиций ами закони и ред .

Гост

#6

2011-07-13 00:10

Обесете ги мама им де.ба негарска!!!!

Гост

#7

2011-07-13 01:15

Оскверняване на гробове е най-низкото и мерзко състояние на духа на извършващия го. Стигат ни всички останали мърсотии с който ни залива "прехода". С огромните средства с които разполага г-н Цветанов трябва да открие извършителите и да бъдат наказани с обществено отразен процес,че няма да се постигне удовлетворение няма защото и най-добрия християнин трудно би простил това , но поне да стресне останалите желаещи за подобни действия и да се предотврати друго не по-малко страшно - саморазправата.Стигне ли се до момента в който народа взема нещата в свой ръце......много кърваво ще стане.Много болка има в душите ни тръгнем ли да я изливаме второто пришествие ще е детска игра в сравнение с ужасите които ще се случат еле пък ако се започне от тези дето за нищо на света не искат да бъдат интегрирани а нас дебре ни пресират и финансират да ги толерираме.....и всички останали простотии които в крайна сметка им дават статут на привилегировани за разлика от нас. И не искам да чувам и думичка, че проблемът не ме засяга нали вече съм в чужбина.Засяга ме защото не съм се спасила от агонията на която сме подложени българите тя е в душата ми и не спира. Опитах с каквото можах докато си бях в България и за да не си цапам ръцете в кръв или мен някой да ме убие от тези за интегрирането се преместих,но не съм се примирила.Не съм расист, но и търпението си има граници.

Гост

#8

2011-07-13 01:33

tova koeto vidiah e prosto bez dumi :(

Гост

#9

2011-07-13 05:58

Ne mojah ot nervi da izgledam videoto,nikade v sveta niama takova ko6tunstvo ,kato tova ,i si mislia ,qe ni6to qudno ,niakoi den ,takiva ,kato tezi IZRODI ,da praviat sa6toto na groba na na6ite poqinali blizki .Zatvor i da si ponesat posledstviata ....

Гост

#10

2011-07-13 08:09

ПОХВАЛНО!

Гост

#11

2011-07-13 08:30

НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАЕМЕТЕ.

Гост

#12

2011-07-13 08:51

ако кажа какво наистина мисля по въпроса,сигурно ще ме съдят, но боклуците от клипа заслужават най-безкомпромисно и безжалостно наказание. понякога се чудя защо премахнаха смъртното наказание...

Гост

#13

2011-07-13 09:15

Крайно време е да се организира едно масово меле !!!

Гост

#14

2011-07-13 10:11

Mqstoto na takiva hora e samo edno :V zatvora dojivot.

Гост

#15

2011-07-13 12:15

Ако бяха еврейски или турски гробове такава врява щеше да настане,че чак в Страсбург щяха да я чуят.....

Гост

#16

2011-07-13 12:59

Кражбите и оскверняването на чужди гробове се случва много често и може да се опровергае от полиция цитирам
''те са мангали какво можем да им направим?!?'' ''какво искате от нас доказателства имате ли!?!'' Но тук доказателство има остава въпроса за бездействието на ордените на реда за спирането на тези гаври ! Виждате ли Българи докъде стигнахме аз съм младеж който израства в тази обстановка и бездействие ,ако ние не се погрижим тогава кой ?
господин министър крайно време е да вземете мерки ! Срещу хулителите на българското !

Гост

#17

2011-07-13 13:55

v tazi darjava ni6to ne e kakto trqbva,nie balgarite ne sme za demokraciq tazi demokraciq ni dovar6i na nas ni trqbva kontrol.

Гост

#18

2011-07-13 15:05

Долни изроди

Гост

#19

2011-07-13 15:06

под видеото прочетох коментарите,но най-интересен ми се стори този:"Има доста материал за сапун"(явно авторът му визираше участниците в гаврата)

Гост

#20

2011-07-13 15:07

То просто няма какво да се коментира...тези същества нямат работа и място в нашата държава! За да живеят циганите трябва да умреме ние или обратното съвместно съжителство с тези гноми неможе да има!!!!!!

Гост

#21

2011-07-13 15:15

баща ми е погребан в бакърените гробища на софия не мога да ви кажа колко пъти съм правил ремонт на паметника все нещо са счупили или откраднали мислех си че това се случва само на мен ходих и многократно до гробищната администрация нищо последния път ми казаха защо не сте си направили кремация и си държите праха в къщи не искам да коментирам все повече се чудя как да уча децата си да обичат родината си като тук не може нито да си жив нито умрял

Гост

#22

2011-07-13 15:21

Такива като тези, трябва да бъдат изцяло претопени и да им бъде внушено, че това не е редно, под смъртна заплаха, ако е нужно. Не съм привърженик на насилието, но ако друго не помага ....

Гост

#23

2011-07-13 15:59

Какво да кажа,просто не знам.Останах без думи,но нищо не може да ме очуди вече в тази държава.Това е пълна вандалщина.До като едни убиват хора,а други се гаврят с паметта на покойниците и остават безнаказани,други отиват в затвора за убийството на котка.Пълен абсурд,това го няма никъде по света,убедена съм,ние живеем в една измислена ,,държава'',в която не вярвам нещата да се променят към положително,а напротив,ако караме в съшия дух,ще затъваме все повече и повече !

Гост

#24

2011-07-13 19:40

SLED TAKOVA NE6TO ROSTO SE SABIRA MNOGO ZLOBA V MEN I NE ISKAM DA GOVORQ MNOGO MNOGO AMA S TEZI TRQBVA DA POKAJEM NA EVROPA 4E ZAPO4VA ZATQGANETO NA PRISADITE I DA IM SE DADAT PO NEKOQ GODINKA ATVOR4E DA VIDQT TAM DALI TE PRAVQT TAKA MAMA IM MRASNA POTNA SMRADLIVA DOLNA NAGLA

Гост

#25

2011-07-13 20:07

boi i red e nuzen vse pak za takiva .