СРЕЩУ СВЕТОТАТСТВАТА В ПРЕДАВАНЕТО „ВЯРА И ОБЩЕСТВО“ ПО БНТ

Бг

#51 Re:

2016-03-02 19:40

#45: ТОЙ -  

 човече ти точно адвокатстваш на слугата на дявола. а този рогатия точно използва журналиста за да хули новия български светец. Доста зле разсъждаваш, явно защото си някое от приятелчетата на Горан - дали не познах ? Горан явно служи на дявола, както и всички които го защитават. Той стигна точка където търпението свършва и следват действия.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-03-02 20:09


Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-03-02 20:46



Гост

#54

2016-03-02 21:12

Защото съм съгласна с написаното в петицията и желая да покажа възмущението си че се манипулира общественото мнение от екрана на обществена медия, при използване на лъжи. Жалко е, че този апел не произтича от отговорни институции! Дано тези институции омият срама на своето бездействие сега, след гражданския апел!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-03-02 21:26



Гост

#56 Re:

2016-03-02 21:28

#53: ТОЙ -  

 Ти не си православен!

 


Авторът на тази петиция

#57

2016-03-02 21:36

Подписката системно ще изтрива коментарите на тролове и хейтъри.


Гост

#58

2016-03-02 21:42

Свети Серафиме, Софийски Чудотворче, избави ни от топлохладност, ревност не по разум, модернизъм, зилотство, равнодушие, острастеност, малодушие, високомерие. Дай ни мир, трезвост, мъжество, мъдрост, смирение, непоклатимост, любов, безстрашие, дръзновение, отговорност, молитва, вяра, дело. 

Твоето земно прославление е нужно не на теб, а на нас!

Твоята земна защита от хулите е нужна не на теб, а на нас!

Моли Бога за нас!

 

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-03-02 21:44



Гост

#60

2016-03-03 07:50

Защото, трябва да се подкрепя и изразява само истината и нейната чистота и неопетненост.
Марио Димов

#61

2016-03-03 08:23

Аз също гледах въпросното предаване и бях /и все още съм/ възмутен от думите, които се изрекоха за св. Серафим Софийски Чудотворец архиепископ Богучарски и Св. Александър Невски. Свидетелство за това, че Св. Серафим е голям угодник Божий е безкрайният поток от хора, който вече десетилетия се стича пред неговите свети мощи. В същото време не мога да се съглася и подкрепя израза „адвокат на дявола”, с който в подписката се определят личности и институции. Смятам, че този съд не принадлежи на мен. Напълно подкрепям призива за „прекратяване оклеветяването на св. Серафим Софийски Чудотворец, св. Александър Невски и други православни светци и светини”. Прочее мисля, че е трудно те да бъдат оклеветени. Те са причислени към лика на Божиите светии и всякакви подобни действия си остават само опити и нищо повече. Както знаем от Светото Писание „Недейте се лъга: Бог поругаван не бива. Каквото посее човек, това и ще пожъне:” /Гал. 6:7/.

Простено! Простете! Най-искрено пожелавам: смирение и лек и спасителен Велик пост.  


Гост

#62

2016-03-03 08:53

Честит празник!