Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#1

2015-10-17 12:41

Защото обичам родината си! Уважавам хората, които пазят границите ни.

Гост

#2

2015-10-17 14:12

Защото съм съгласна ,че гранечарите трябва да бъдат наградени затова, че са си изпълнявали съвестно служебните си задължения.

Гост

#3

2015-10-17 15:47

Защото всички трябва да работят като тези момчета-граничари, а не като продажните  управляващи/разрушаващи нашата Родина, последните 26 години. Къде ни е икономиката, къде са заводите ни, селското стопанство къде е доброто благосъстояние и стандарт на живот на Българите???? Даже некои предатели измислиха, че видите ли България била бедна страна.. Бедна на какво и в какъв смисъл???? Та затова заплатите били по 150 евро, а цените да не говорим. И защо по магазините, особено хранителните, българските стоки са рядкост и с по-лошо качество, вкус, в сравнение, с което бяха преди повече от 20 години?????


Гост

#4

2015-10-17 20:29

Защото живеем в държава която често реагира неадекватно в случай като този.Опасявам се че вместо да поощри своите служители за тази наистина смела постъпка държавата ни отново ще се отрече от патриотите си.

Гост

#5

2015-10-18 04:28

В подкрепа на тези достойни мъже и с надеждата при друг такъв случай граничарите вместо оръжие да не изкарат банички

Гост

#6

2015-10-24 21:02

Подписах тази петиция, защото съм Българка и православна християнка. Тези две неща за мен стоят на една плоскост и са еднакво важни. Признанието за един достоен Българин извършил подвиг, защитавайки държавната ни граница е дълг на всеки истински Българин.