Против Петя Момчилова да участва в промени в СК

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против Петя Момчилова да участва в промени в СК


Гост

#1

2015-10-06 19:30

Моля всички БМ и БР нека подпишем тази петиция и помогнем на всички осиновени деца да открият корените си,да знаят кои са както ние знаем кои сме!!!
Къде си ?

#2 Най човешко право

2015-10-06 19:41

Да тази жена всява смут и интриги между осиновни и биологични майки . Всични осиновени и биологичнимайки искаме едно и също . Това е наше човешко право , което отново бива потъпкано от хора който имат други цели .

нддотсжи

#3 Re:

2015-10-06 19:43

#1: -  

Кво молите БМ и БР да подписват  , нали искате да ги наказвате , да ги глобявате , да си плащат за грешката ?
Да не би някоя друга БМ , освен Петя да имаше смелостта да излезе с лицето си  или всички се скриха по дупките от които излизат само да съскат и плюят  ?


Гост

#4 Re: Re:

2015-10-06 19:47

#3: нддотсжи - Re:  

Да не би да не сте забелязали , че дори и днес имаше предаване на една БМ която е достойна и излиза с лицето си повече от 2 години ? Има и други който излизат и не за да пречат и да не искат да бъдат намерени , а да покажат , че наистина търсят и се борят редим с нас


Гост

#5

2015-10-06 20:01

 Престанете да заблуждавате, че осиновените търсят възмездие. Те търсят да научат истината за себе си. Тази Петя само всява интриги и хули осиновените. От обикаляне на всички студия на тая женица не остана ефирно време за нормалните БМ да вземат думата и да покажат на осиновените си деца, че ги търсят!!! Аман от фалшиви герои!!!


Гост

#6

2015-10-06 20:09

Ot kyde na kyde tazi petq mom4ilova shte ni predstavq


Гост

#7

2015-10-06 20:11

Ха спрете се, че направо се оляхте!

искам да знам истината

#8

2015-10-06 20:12

Още някой фалшив коментар в нейна защита и ще пуснем колко е достойна !

Николинка Топалова

#9

2015-10-06 20:13

Аз съм БМ която подкрепя исканията на осиновените деца! АЗ не се крия,както и много други БМ майки не се крият и се борят за успеха на осиновените деца!Спрете да всявате раздор! Отново МОЛЯ всички БМ и БР да подпишат,за да намерят тези деца своето АЗ,да знаят кои са,както знаем ние!!! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!


Гост

#10 Re:

2015-10-06 20:16

#7: -  

 Хората имат семейства който ги подкрепят

хахахахахах

#11 Re:

2015-10-06 20:17

#8: искам да знам истината -  

 Я дайте компроматите , че станахте много интересни . :D 

Николинка Топалова

#12 Re: Re:

2015-10-06 20:19

#3: нддотсжи - Re:  

 АЗ съм тази която моли БМ И БР да подпишат петицията и съм БМ!!! Тук няма място за хора които са против исканията на осиновените деца!!! И тази Петя би трябвало да се засрами!!! Позор!!! И още нещо,ако някой не е успял,вината не е на останалите,които търсят истината!!!

Искам да знам истината

#13 Re: Re:

2015-10-06 20:49

#11: хахахахахах - Re:  

 Ако се  опитат отново да манипулира и да се изкарва божикравичка , а осиновените злодей ще го напавим


Гост

#14 Re: Re: Re:

2015-10-06 20:55

#12: Николинка Топалова - Re: Re:  

 Значи се предполага,че Вие сте член на прословутата работна група в МП и знаете със сигурност Петя как действа там?Сигурна сте,че тя вреди на осиновените деца или само сте чували от други хора?На мен ми е известно,че вратите на МП са отворени за всички желаещи и там не е само Петя,която явно ви вади очите,а още около 20 души.С глупостите си изкарвате и всички останали присъстващи там идиоти.Отидете на място,наклонете везната във Ваша полза и отстоявайте позициите си като и заявите пред всички в МП какво мислите за нейното участие!

Красимира Михайлова
Гост

#15

2015-10-06 21:04

Аз също съм БМ и не се крия,излизам и говоря открито  като помагам на осиновените да открият своите корени.И съм съгласна с мнението,че тук няма място за хора които са против исканията на  осиновените.не мислете, че по този начин ще спечелите сърцата на изоставените си деца!

 

 

 

 

 

 

dimitrinka dimitrova katsanska
Гост

#16

2015-10-06 21:07

AZ SUSHTO SUM BM I NYAMAM PRICHINI DA SE KRIYA-NAPULNO PODKREPYAM ISKANIYATA NA OSINOVENITE DEZA-NEDOPUSTIMO E DA SE SUZDAVAT UMISHLENO SPUNKI ZA HORATA,KOITO ISKAT DA NAMERYAT SEBE SI I KORENITE SI-SRAM I POZOR ZA TAKIVA BM KATO PETYA

Elisaveta Aleksova

#17

2015-10-07 13:17

Az sashto zastavam s imeto si i tova,che sam B.M. Za koi li pat triabva da dokazvame,che podkrepiame iskaniata na decata si. Ta te sa nashi i se nujdaiat ot tova koeto gi machi da go spodeliat i nauchat istinata,a tia e edna i vinagi vaztarjestvuva,nezavisimo,che niakoi ne ia jelaiat. Jestoko se lajat niakoi,che shte uspeiat s oshte po-zapleteni predlojenia. Tam gore ima niakoi,koito shte osadi gavrata kam tezi deca,otmina vremeto na zabluda i navivki i prokarvane na idei za lichno oblagodetelstvuvane. Ne e samo Ministerstvoto na pravosadieto,koeto e i bez tova gnilo otvsiakade,ne se zablujdavaite!