Аз не искам бежанци в България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Аз не искам бежанци в България!


Гост

#376

2016-09-29 20:36

Достатъчно цигани храни България, няма място за тази измет.

Гост

#377

2016-09-29 21:28

Защото искам България за децата ни!

Гост

#378

2016-09-29 21:35

Това не са никакви бежанци, а пришълци...


Гост

#379

2016-09-30 01:57

Сърцето ме боли за страната ни. Младите хора избягаха а нашите управници ще приемат тези. бежанци. Това не е чесно спрямо нас българския народ. Тези управници са продажници


Гост

#380

2016-09-30 02:13

''Сърцето ме боли за страната ни. Младите хора избягаха а нашите управници ще приемат тези. бежанци. Това не е чесно спрямо нас българския народ. Тези управници са продажници'' Zashtoto gi tarpim t,nar. ''ypravnici'' zatowa shte e taka. Te sa samo shepa hora - predateli nie sme milioni.


Гост

#381

2016-09-30 02:35

Свободното заселване на бежанци в България не само че не е правилното решение на демографския проблем но ще доведе до още по-сериозни проблеми от различно естество които са в ущърб на, и без това измъчения и подложен на екстремни за оцеляването му условия български народ.

Гост

#382

2016-09-30 05:16

Защото съм българка !Защото не искам децата и внуците ми да живеят под заплаха за живота си , а аз да живея в страх за тях. Защото искам България да си остане бяла държава !

Гост

#383 Re:

2016-09-30 06:42

#351: -  

 Първо България на българите и второ да помислим кой и защо създава конфликти в техните държави  и ги подлъгва с обещания да идват насам???


Гост

#384

2016-09-30 06:43

Zashtoto, tova ne sa bejanci.Tezi hora ne idvat s dobri namereniia.Cial jivot rabotia i niamam tova,koeto iskat tezi bejanci-"hubavi usloviia za jivot v Evropa".Nikade v Evropa men ne se me prieli bez pasport ili falshiv takav.Ne iskam i malkoto koeto e ostanalo ot hubavata Balgariia da go porugaiat.

Гост

#385

2016-09-30 06:53

Защото мисля в каква България ще се наложи да живеят децата ни. Големите сили могат да помогнат на тези хора в родината им. Не да решават проблема на парче за наша сметка. Тези "много пари" ще ги плащат и внуците ни.

Гост

#386

2016-09-30 08:36

Тази петиция е един жест, с който се солидаризирам с тези, които мислят като мен по този въпрос. Считам, че това е национално отговорната позиция. Но, както казах, това е само един жест. От опит знам, че интернет петициите нищо не решават и нищо не променят. И ако продължавам да се присъединявам към различни каузи, заради които се прави петиция, то е защото все още глупаво се надявам, че е възможно от среда на съмишленици да излезе и нещо друго, което да промени хода на политиката (и историята) у нас - политиката с бежанците е само част от общия проблем на България.

Гост

#387

2016-09-30 08:52

Тук е България и така ще бъде!

Гост

#388

2016-09-30 09:13

Българите са много странни хора.. когато нас ни дискриминират докато работим и живеем доста добре в други държави, ние се оплакваме постоянно и мрънкаме, че няма солидарност. Когато някой идва в България и то хора, които бягат от войни, корумпирани диктатури или гонения, ние се отнасяме по същия начин както англичаните, германците и т.н. се отнасят към нас при положение, че ние бягаме от лоши заплати!!! Това изявление ми звучи като изявлението на Найджъл Фараж, когато заплашваше англичаните, че 20 милиона българи и румънци ще отидат на острова ако Англия остане в ЕС... Вместо България да даде пример на останалите държави в ЕС и веднъж да бъде по-добра от всички тях, ние се водим по примера на ужасяващи политически режими като този в Унгария... Всички сме хора, всеки има нужда от помощ, не забравяйте за да не ви се върне двойно......


Гост

#389

2016-09-30 12:00

Не мога да разбера защо хората са против получаване на финансиране от Европа, за да се погрижим за бежанците, които са избягали у нас. Тъкмо няма да даваме от бюджета за това. Тези пари са от фондове само за такива нужди и не могат да се използват за други цели, така че спокойно никой българин няма да изпусне някой лев заради бежанците. Нека не бъдем алчни и да не мислим само за себе си. Трябва да сме съпричастни със съдбата на тези хора, защото не се знае кога и ние може да сме в такава ситуация и да сме отритнати и прогонени от всички.


Гост

#390 Re:

2016-09-30 12:01

#388: -  

 Напълно подкрепям изказването ти. Най-накрая един човек, който разсъждава от човешка гледна точка, а не само от политическа като хората подкрепили петицията.


Гост

#391

2016-09-30 12:07

Интересно как всички са против бежанците, които са принудени да се преместят някъде за да спасят живота си, а никой не казва нищо за мигрантите, които по свое желание заминават в търсене на пари и по-добър живот. Колко българи живеят в чужбина и се възползват от привилегиите от това, обаче ако някой бежанец дойде тук вече го смятат за терорист, паплач и т.н всичко друго, но не и за човек и се чудят как да го прогонят. Всъщност като се замисля всички българи в чужбина са бежанци избягали, защото тук не могат да се реализират. В чужбина повече пари, повече възможности или пък уредени бракове и получаване на всичко наготово. Но в случая всичко се прави не за да си запази свободата или да си спаси живота, а за повече материални блага и престиж. Ами преди нали и нашите предци са се заселили на чужда територия.


Гост

#392

2016-09-30 12:09

Скоро в една болница една българска майка плачеше притеснена за своето дете, което беше болно, макар и от напълно лечима болест. Познайте само кой отиде при нея да я успокои. Една бежанка с две деца настанена в същото отделение. Само тази жена отиде да я утеши. Жена, която има толкова повече проблеми, която е преживяла толкова много. Избягала е с невръстните си деца, за да ги спаси от сигурна смърт. И бежанците са хора да не забравяме това.


Гост

#393

2016-09-30 12:51

Защото България е на българите, стигат ни нашите си цигани!

Гост

#394

2016-09-30 12:54

ВСЕКИ е длъжен да се БОРИ за свободата на Родината си!!!
ЕКАТЕРИНА

#395 Re:

2016-09-30 13:28

#388: -  

 Ужасявам се от глупави хора!!! От псевдотолерантници и абстрактни хуманисти!!! Ти, бе, №388, явно или не си българин/ка, или не се мислиш за странен/на! Както казваш, ние българите отиваме в Европа и по света, за да РАБОТИМ, не да ни хранят. И перфектно се вписваме в обстановката където и да е, а не се опитваме да побългарим нравите. Ние сме адаптивни. Ние СМЕ европейци с европейско мислене и носим европейски цивилизационен код, християнски ценности и светска култура! Ние не мрънкаме, ние протестираме, че ни приеха уж в европейското семейство, но не ни признават за равни. Това е друга тема - защо ни приеха. Точно за да им събираме боклука, да им пазим външните граници, да им купуваме продукцията за бракуване на цени, по-високи от първокачествените там, да ни ползват за евтина работна ръка и да ни присвоят мозъците. И като те гледам тебе - успяват. И като не си наясно със сложнотията в отношенията между САЩ и Германия, заради което в крайна сметка оная малоумница Меркел "покани" всичката сган, по-добре не се обаждай. Напиши си геополитическото домашно и тогава плюй по българите! И като дрънкаш небивалици и имаш против Унгария, я да видим какво ще кажеш за Полша, галеното дете на нова Европа - ако си наясно, ама сигурно не си, и Словакия - ако си в час, ама ти със сигурност за нищо не си в час. Не ми е в характера да използвам обидни квалификации, но на теб без угризение ще ти кажа КЕЛЕШ.


Гост

#396

2016-09-30 14:48

ЗАЩОТО МРАЗЯ ИСЛЯМА , АРАБИТЕ И ЦЯЛАТА ТАЗИ МЪРЗЕЛИВА СГАН , ПАПЛАЧ ОТ ПАРАЗИТИ И ТЕРОРИСТИ, КОИТО ЗНАЯТ САМО ДА СЕ РАЗМНОЖАВАТ И ДА ЖИВЕЯТ НА ГЪРБА НА ДАНЪКОПЛАТЦИТЕ!!!

Гост

#397

2016-09-30 15:05

Това го пише в заглавието!

Гост

#398

2016-09-30 15:09

Живея вече 30 г извън България и знам ситуацията много добре в много държави. Моля, не сравнявайте тези, дошли в България сега, с Българските емигранти. Между нас и тях НЯМА НИЩО ОБЩО. Рзбира се изказваният ан 388-389-390 са смешни. Или небългарин, или платен, или много заблуден..


Гост

#399

2016-09-30 17:06

За бъдещето на моите деца и внуци.Това е абсурдно,което прави нашето ПРАВИТЕЛСТВО.
Йордан Черкезов

#400 Много странно????

2016-09-30 17:30

А бре хора, как да отстояваме нещо, като се крием като хлебарки? Няма име, няма дявол, само "гост", псевроним, или едно единствено име? Мнения бол, ама кой ги е дал........един Господ знае...:( Не мога да разбера, от страх ли, какво? Но едно знам, който се крие, или не му е чиста работата и го е срам, или просто го е страх от нещо. А така мнението е като да ядеш боб, стомаха ти се чувства добре, но, като се изпърдиш, целия кеф заминава на вятъра. Така е и мнение без име! Да хвърлиш камък, и да се скриеш, и онзи по когото си го хвърлил, така и не разбрал защо си го хвърлил, не те вижда, не ти знае мотивът....:(