Подписка против подписката против г-жа Папазова

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Подписка против подписката против г-жа Папазова


Гост

#1

2015-07-21 15:41

Колко сте жалки! Щях да се смея, ако не ми беше жал!


Гост

#2 Re:

2015-07-21 15:47

#1: -  

 Тихо бе Петра 

Петра Кръстева

#3

2015-07-22 20:54

Ама я не говорете тъй клеветнически, ако исках да ви се подигравам, щеше да е много открито. Аз не ви мисля за жалки като #1, а само за смешни. 

Тея

#4

2015-07-23 10:08

Хора, не мога да повярвам, че класици изпитват необходимост да показват подкрепа към когото и да е с нещо подобно.

Хубаво, имате право да харесвате директорката си. Ама това тук е грозно. И най-вече детинско. 

Мен нито ми е смешно, нито ви намирам за жалки.  Само ми е много, много мъчно. Щото, по дяволите, завърших преди някакви си четири години, пък сякаш е било преди век. Не е това атмосферата на гимназията, която с толкова любов избрах някога. 

И още - не ви познавам. Но и нямам чувството, че бих могла да желая познанство с вас - а доскоро едно от любимите ми неща, като завършила НГДЕК, беше да з-н-а-м, че срещна ли някъде, някога случайно класик, независимо от кой випуск, независимо на колко години, общ език веднага намираме, един общ жаргон, близък и скъп. С вас не мога да си представя общ език. Ей от това ме боли също. Общност няма. 

 

Droomzz

#5 Re:

2015-07-23 20:08

#4: Тея -  

 Евала!