Бежанците да се включат с труд за почистване коритата на реките


Гост

#1

2014-12-14 11:03

А..........циганите?
Мирослав Иванов

#2 Re:

2014-12-14 17:04

#1: -  

Нека успеем в това, а после ще се заемем сериозно и с този въпрос. До момента " интегрирането " им ставаше, като едни " неправителствени " организации получаваха национални и европейски пари за да ги интегрират. Лицата на тези " интегратори " са публични и ще им бъде търсена сметка. Също и на БХК. Престъпленията срещу човечеството нямат давност. Една поправка в НК с текст " За престъпленията срещу Република България и българския народ, няма давност " ще ни свърши чудесна работа за да търсим отговорност. Това ще стане когато властта е в ръцете на истински националналисти и родолюбци.


Гост

#3

2014-12-14 17:53

Какви "бежанци" моля??? В България няма бежанци, има нелегално преминали Българската граница през друга страна...хора...Моля не ги бъркайте с истински бежанци както е прието по световните закони.. В България се нарушава най-безпардонно международен закон. Интересно защо интеробществото си мълчи в този Български случай...Иначе са много аутспокън:(((

Мирослав Иванов

#4 Re:

2014-12-18 10:38

#3: -  

 Аз съм наясно с това. И когато му дойде времето, тези престъпници които са ги допуснали, ще си платят. Живея с тази надежда, като работя упорито за нейното осъществяване.


Гост

#5

2014-12-18 18:17

''Аз съм наясно с това. И когато му дойде времето, тези престъпници които са ги допуснали, ще си платят. Живея с тази надежда, като работя упорито за нейното осъществяване.''Благодарим много за отговора Ви и оценяваме вашия труд и работа в тази хммм област, която за съжаление се поддържа (поне за сега) и от някои политици - предатели. 

С пожелания за много здраве, успехи и щастие през идващата 2015!!!


Гост

#6

2014-12-29 12:22

Безплатен обяд няма! Интеграция чрез труд!Стига лежане и паразитиране! Да стават и да почват да работят, за да са полезни с нещо!

Гост

#7

2015-02-09 12:30

Всеки, който иска статут на бежанец, задължително да полага общополезни труд, в ползу роду! И без това за тях отиват сумата му пари, които могат да отидат за българите. Който не желае да работи, да се екстрадира, без право на интегриране и връщане обратно!