Спрете гейпарада в София

Quoted post

Азис

#4

2015-06-23 12:47

Не съм гей, но съм за парада. Гей обществото е мацинствено и подтискано в България и в този смисъл има нужда да може да се самозаяви и да претендира за равнопоставеност.

 

Сигурен съм, че бързо ще стана обект на просташки обиди, но те сами говорят за авторите си.

 

 

Отговори


Гост

#10 Re:

2015-06-23 13:33:54

#4: Азис -  

Parvo izviniavaj,che pisha na latineca,no niamam tuk kirilica.Iskam da ti kaja,che ne vsichki,koito sa podtisnati sa pravi i dobri.Po tvoiata logika podtiskame kradcite i vsichki prestapnici. Homoseksualizma e ednakvo nenormalen kato tezi,koito praviat seks s deca i kato iznasilvachite. Tova,koeto e izvashtenie triabva da se podtiska.


Гост

#11 Re:

2015-06-23 13:35:46

#4: Азис -  

 Попитали Радио Ереван защо на хомосексуалистите винаги им върви в живота?

радиото отговорило така:

"ЗАЩОТО КЪСМЕТА НЕ СМЕЕ ДА ИМ ОБЪРНЕ ГРЪБ!"

не мисля, че гей обществото е подтискано и тероризирано в България, дори напротив получават повече именно поради факта споменат в горния горчиво звучащ виц!

жената

#27 Re:

2015-06-23 19:20:55

-  

 Едно е свобода, друго е свободия.Никой не отрича гейовете,но парад?Това е прекалено!Да се демонстрира извращение е прекалено!

 

Бимбо

#33 Re:

2015-06-23 20:45:16

#4: Азис -  

 Единственото подтискване на гей обществото е в главите им. Писна ни на всички да им слушаме измислените проблеми! Ако искате да се натискате, натискайте се в къщи. Не искам да гледам нещо противоестествено. Повечето хора не искат. Искате права ли? Имате ги... в къщи!


Гост

#139 Re:

2015-06-24 21:09:57

#4: Азис -  

 Най-подтиснати в случая са родителите,на които не им се дава право да защитят и съхранят децата си.Никога не ми е идвало наум да обиждам който и да е по този въпрос.Лошо отношение не бих казала..Ако имаш ниска самооценка..


Гост

#142 Re:

2015-06-25 04:15:16

#4: Азис -  

 Приятелю,пет при не давам за тяхната сексуална ориентация. Нека си бъдат гейове,но да не ми го навират в носа !

 

Пламен Петков

#211 Re:

2015-06-26 19:17:55

#4: Азис -  

 Не си, ама сигурно скоро ще станеш.

Г-н 105

#221 Re: Аман от поДтиснати в тая държава! Цигани, педерасти, лесбийки и неплащащи данъци и осигуровки!

2015-06-27 09:09:37

Крум

#228 Re:

2015-06-27 19:06:45

#4: Азис -  

Никой не ги подтиска, те сами се афишират и ни се навират в лицата и животите. Афиширайки ненормалността и гнусотата си и то пред децата ми, ме предизвикват и скоро толерантността ми ще се изчерпи - както към педерасите, така и към педерасофилите!

инж. Юлиан Ангелов

#284 Re:

2016-06-16 15:51:55

#4: Азис -  

 Проблемът не е в това дали някой е гей. И Леонардо Давинчи се оказа че е бил гей, и Шекспир, и Г. Парцалев. Но те не са известни на света с това - всъщност за него се заговори от скоро. И макар че се говори, те си остават ценени, уважавани и обичани от хората.
Проблемът е наглият арогантен начин, по който се натрапва това поведение пред другите хора и се настоява на всяка цена това да стане норма за поведение, както и да приобщаваме принудително децата си.
А то дали агресивно ще натрапваш педерастия, содомия или убеждения като шериатство - акта на натрапването е един и същ и го правят главно хора, които на визитката си освен името (истинското или "артистичен псевдоним") и "гей" друго май нямат какво да напишат.
Афиширането на такива наклонности е скандално. Поставете се на мое място как се обяснява на 3-4 годишно дете защо чичковците до нас на плажа си бъркат един на друг в банските и се целуват с език, та си облизват един на друг сливиците.
А митът, че геюете били по- интелигентни е прана приказка!
Апропо... обичам секса с жени, но не съм тръгнал да го афиширам и ако не беше дискусията по темата нямаше да ви занимавам и с това.