Спрете гейпарада в София

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Спрете гейпарада в София


Гост

#276

2016-06-16 13:59

Защото тези паради водят до извращение и деградация както на Младото така и на възрастното поколение.ю

Гост

#277

2016-06-16 14:43

Не желая аз, моите деца, както и цялото здравомислещо население на България да гледа и мълчаливо да се съгласяваме с това гнусно гейско- лезбийско мероприятие! Нашите ценности и ценностна система абсолютно изключват това срамен за обществото ни парад! И то на задушница! И мъртвите ни родители и близки ще се обърнат в гроба! Парад се прави за нещо възвишено: Напр. Освобождението на Европа от Хитлеро-фашизма! До кога управляващите ни ще служат на чужди интереси? Ако не ги е срам от мисълта дори за провеждането на Гей-парад в България е редно да си подадат оставките! А, ако и те се чувстват гейове то нека ходят на парад в САЩ, където това го смятат за нормално! Ние сме православни българи и държим на традиционното българско семейство между мъж и жена с собствени деца!

Гост

#278

2016-06-16 14:49

Нямам нищо против ориентацията им,стига да не парадират с нея!

Гост

#279

2016-06-16 15:06

За да изразя съгласието си

Гост

#280

2016-06-16 15:20

Великият Български Кхан Атила унищожава римската империя заради робството, разгула, педерастията, разврата и извращенията, противоречащи на българската ценностна система. Време е и днес българите да спасим човечеството от нечовешките модернистични времена на бездуховния неолиберализъм и псевдотолерантностите към античовешки перверзии, като хомосексуализма и педофилията, насочени към разрушаване на божествената връзка родители-деца, мъж-жена, дух и материя.

Гост

#281

2016-06-16 15:22

Vseki ima pravo da givee svojat givot kakto nameri za dobre no ne e nugno da paradira s tova

Гост

#282

2016-06-16 15:36

Защото не съм педал.

Гост

#283

2016-06-16 15:46

Напълно се присъединявам към мотивите на авторите на петицията.
Бих добавила, че хомосексуалната ориентация може да бъде променена И вследствие на психически отклонения или нестабилност и един крещящ и агресивен гей парад може лесно да дезориентира подрастващите, да ги подведе да го възприемат като модерност, като доказване на независимост и лъжесвобода и, предизвиквайки ги да опитат "другото", да доведе до бъдещи психически травми!
инж. Юлиан Ангелов

#284 Re:

2016-06-16 15:51

#4: Азис -  

 Проблемът не е в това дали някой е гей. И Леонардо Давинчи се оказа че е бил гей, и Шекспир, и Г. Парцалев. Но те не са известни на света с това - всъщност за него се заговори от скоро. И макар че се говори, те си остават ценени, уважавани и обичани от хората.
Проблемът е наглият арогантен начин, по който се натрапва това поведение пред другите хора и се настоява на всяка цена това да стане норма за поведение, както и да приобщаваме принудително децата си.
А то дали агресивно ще натрапваш педерастия, содомия или убеждения като шериатство - акта на натрапването е един и същ и го правят главно хора, които на визитката си освен името (истинското или "артистичен псевдоним") и "гей" друго май нямат какво да напишат.
Афиширането на такива наклонности е скандално. Поставете се на мое място как се обяснява на 3-4 годишно дете защо чичковците до нас на плажа си бъркат един на друг в банските и се целуват с език, та си облизват един на друг сливиците.
А митът, че геюете били по- интелигентни е прана приказка!
Апропо... обичам секса с жени, но не съм тръгнал да го афиширам и ако не беше дискусията по темата нямаше да ви занимавам и с това.


Гост

#285

2016-06-16 15:52

Защото е извратено и е в разрес с мойте ценности!

Гост

#286

2016-06-16 15:56

Защото не искам да демонстрират своята различна сексуалност! Не ме интересува кой с кого си ляга, но не искам да ми го навират в очите. Има и медицински случаи, но повечето е възпитание... мода! ТОВА Е ГРЕШНО И ОСОБЕНО СЕГА, КОГАТО Е ЧЕРЕШОВА ЗАДУШНИЦА, ДА ПРАВЯТ ПАРАД... СРАМ!!!!!!

Гост

#287

2016-06-16 16:04

Подписвам петицията ,защото пред очите си ,виждам младежи ,които се целуват и не обръщат внимание на хубавите момичета около тях.Това нормално ли е?

Гост

#288

2016-06-16 16:12

НЕ МИСЛЯ, ЧЕ БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ ИЛИ ИЗРОДЕНА ПРИЩЯВКА МОГАТ ДА БЪДАТ ПОВОД ЗА ПАРАД!!! ПО-ДОБРЕ ДА ВЪЗСТАНОВИМ НЯКОГАШНАТА НИ СЛАВНА АРМИЯ И ДА ПРАВИМ ИСТИНСКИ МЪЖКИ ВОЕННИ ПАРАДИ НА 6 МАЙ!!!

Гост

#289

2016-06-16 16:22

Всеки има право да избира начина си на живот, но не трябва да парадира с това!Тези паради на хомосексоалистите са най - вече опасни за подрастващото поколение! Абсолютно трябва да се забранят!

Гост

#290

2016-06-16 16:33

Не е необходимо, да се афешират обратните на обществени места !

Гост

#291

2016-06-16 16:34

Не подкрепям демонстрирането и рекламирането на човешкото падение!

Гост

#292

2016-06-16 16:39

Аз съм против да ми натрапват своите възгледи хора, които са в конфликт с биологическите закони. Категорично съм против спекулирането с непонятни за мене "европейски" и "американски" ценности на морал и бит.

Гост

#293

2016-06-16 16:47

Спрете това падение! Това е толкова далече от бита и от морала на българския народ! Категорично искам забрана на гей парадите, на тази показност на морално деградирали хора!

Гост

#294

2016-06-16 16:48

Всеки може да бъде различен, но никой не бива да го натрапва !

Гост

#295

2016-06-16 17:20

ТОВА Е УПАДЪК НА МОРАЛА !

Гост

#296 Re: Re:

2016-06-16 17:38

#257: Ник 1 - Re:  

 Глупости природата! Болните мозъци ги създадоха! 


Гост

#297

2016-06-16 17:44

ТВЪРДО ПРОТИВ СЪМ ПРОТИВ ТАКИВА НЕМОРАЛНИ ПРОЯВИ!!!Това мъже да харесват мъже и жени да харесват жени според мен не е нормално!!!Но даже и да го приемем някакси , мисля че НЕ трябва да се афишира публично и да е модел за подражание за децата и младежите!!!

Гост

#298

2016-06-16 17:44

Тази глупост дойде от Американците да се махат и те и парада им !!

Гост

#299

2016-06-16 18:01

ЗАЩОТО СЪМ ПРОТИВ ТОЗИ ПОДВИД НА ШИЗОФРЕНИЯТА ДА ПРИЕМА КАТО НЕЩО НОРМАЛНО
ТЕ ИМАТ НУЖДА ОТ МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ

Гост

#300

2016-06-16 18:07

Не е необходимо да демонстрират публично своята хомосексуална ориентация.По този начин те показват ,че са лишени от онези съкровенни чувства:нежност,романтичност,обич,нежно докосване и любов.Демонстрират грубост,пошлост,арогантност и неестетичен външен вид.Не бих контактувала с подобни същества.Другите,които не излизат на паради и не парадират с това са хора за уважение.