Училището - щастливи деца, здрави учители и доволни родители!
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Училището - щастливи деца, здрави учители и доволни родители!
|
Гост |
#12014-07-05 20:18Вярвам ,че може да го направим !Заедно! |
|
| |
|
Гост |
#22014-07-06 12:10Аз бих добавила и още нещо. Какво е зеленото училище? То би трябвало да е едно допълнение към уроците по география и биология /и др./, там децата се да запознават на практика с това, което са учили. Да се занимават със спорт, да се възпитават да пазят природата /така и материала, който усвояват, става далеч по-интересен/. Поне аз виждам така нещата! Какво се случва всъщност? Фирми дават оферти и това се превръща в бизнес, далеч от моята представа за нещата. |
|
| |
|
Гост |
#4 Re:2014-07-06 18:10Така е. Образованието не може да бъде частен бизнес. Образованието е наша обща грижа за децата, на обществото и обществото носи отговорност чрез всичките си институции. Образованието трябва да бъде основен приоритет на държавата. Разпространете петицията до повече хора, които мислите, че са готови за промяна. Много учители очаквам да не ги устройват много от нещата, НО децата трябва да бъдат номер едно. Много дължим на децата на България. Благодаря Ви за подкрепата. |
|
| |
|
Гост |
#52014-07-06 20:37AZ MICLY 4E TRYBVA DETSATA OT MALKI DA GI ZAPOZNAYT NE CAMO C TYXNITE PRAVA NO I C TYXNITE ZADALJENIY I DA 4UCTVAT NYKAKVA OTGOVORNOCT ZA DEICTVIYTA-DELATA CI KAM DRYGAR4ETATA CI KAM VAZRACNITE XORA KAM U4ITELITE CI KAM PRIPODATA I VCYKAKVI VREDNI PREVI4KI I DRUGO KOETO 6TE IM POMOGNE V JIVOTE |
|
| |
|
Гост |
#62014-07-06 21:08Saglasna sam s taka dobre izlogenite problemi na decata,uchitelite, roditelite i zatova shte dam podkrepata si za tazi peticia bezuslovno.Edinstvenoto neshto,s koeto ne moga da se saglasia e vaprosa za bogomilite i moga da obiasnia zashto.No tova e vapros na drug razgovor.Molia da me izvinite,che ne izpolzvah kirilica.Imam vremenno tehnicheski problem. |
|
| |
|
Гост |
#72014-07-07 09:37За повече изкуство и творчество в българското училище, по-близо до природата в нас и около нас! Подкрепям, че трябва да се стремим към образование, което вдъхновява децата и ги развива, вместо да създава напрежение и стрес! България и нейните деца има право на промяна в образованието! |
|
| |
|
Гост |
#8 Re:2014-07-07 09:40Искрено се надявам, че в най-скоро време хора и организации ще се обединят за пораждане на обществена дискусия по този първостепенен въпрос за българското общество! |
|
| |
|
един от вас |
#9 Re: Re:2014-07-07 16:35Децата трябва да са номер1 за всички членове на обществото, включително и на родителите си, а не те да търсят вина за своята безотговорност от всички останали. |
|
| |
|
Гост |
#102014-07-07 21:43Ako тази петиция се осъществи на практика, това ще бъде най хубавото нещо случило се в България за последните 25 години! |
|
| |
|
Гост |
#112014-07-07 21:58Благодарим на всички вас за подкрепата. Разпространете до повече хора интересуващи се от темата. Радваме се че много учители и родители са съгласни с факта, че търпяхме доста дълго тормоза над децата. Нека всички разумни хора извикат - СТИГА! |
|
| |
|
Гост |
#122014-07-07 21:59Ние сме тези, които можем да осъществим петицията. Това е приоритет за нацията! |
|
| |
|
Гост |
#132014-07-08 03:39Сугестопедията/ Р е з е р в о п е д и я е метод на обучение, който се използва с огромен успех в много държави по света. Създателят на този метод е българският доктор Георги Лозанов, учен, работил дълги години в сферата на обучението, психологията и психоанализата.Това е един уникален начин на преподаване ,чрез който се усвоява от 3 до 5 пъти повече материал и преподаван от учител с нужните познания , могат да се достигнат уникални резултати! |
|
| |
|
Гост |
#142014-07-08 07:29Напълно съм съгласен с вас!Нени трябват зубрачи трябватни творци.Напълно поткрепям тази петиция. |
|
| |
|
Димитрина Ангелова Авторът на тази петиция |
#15 Re:2014-07-08 09:03Професор Лозанов е споменат в петицията , като успешен модел за приложение. Радвам се, че и Вие мислите така. Благодаря Ви. Ще успеем, ако сме настоятелни и се включат повече хора. |
|
| |
|
Гост |
#172014-07-08 09:14Подкрепям изцяло всички предложения не трябва да има повтарящи деца учителите трябва да си свършат добре работата Сегашните инспектори не разбират от педагогика Има много квалифицирани учители,които стават отлични и полезни такива.УСПЕХ. |
|
| |
|
Гост |
#182014-07-08 09:18да имаме ли надежда ,че това някога ще стане |
|
| |
|
Гост |
#192014-07-08 10:11Dejstvasht utcitel sam.napalno sam saglasna s kazanoto.Neshtata shte se promenat samo kato se smeni politikata |
|
| |
|
Гост |
#202014-07-08 10:21Формулираното е точно и ясно. |
|
| |
|
Гост |
#212014-07-08 10:31Искрено се надявам да предизвика промени! |
|
| |
|
Гост |
#222014-07-08 11:49Похвално! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#232014-07-08 17:26това е мечтата ми |
|
| |
|
Гост |
#242014-07-08 17:27asd |
|
| |
|
Гост |
#25 Училището - щастливи деца, здрави учители и доволни родители!2014-07-08 17:28sds |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.