В подкрепа на Константин Пенчев за втори мандат Омбудсман!
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В подкрепа на Константин Пенчев за втори мандат Омбудсман!
|
Гост |
#12015-07-13 13:41Защото смятам,че К.Пенчев е достоен човек и професионалист. |
|
| |
|
Гост |
#22015-07-13 13:53Познавам Константин Пенчев преди всичко като колега.Изключително толерантен и отзивчив! По-късно имах възможност да наблюдавам работата му и като омбудсман.За мен той е от малкото хора ,които защитават правата на гражданите.Но в тази държава не се търсят профисионалисти , а послушни.Желая успех! |
|
| |
|
Гост |
#32015-07-13 18:32Защото чувам по медиите да се тиражира кандидатурата на Мая Манолова за омбудсман на България! Пази боже това да се случи!!! |
|
| |
|
Гост |
#42015-07-13 19:03Този нито един път не е сезирал конституционния съд! Толкова сигнали са му изпращани за конституционни нарушения, а той си седи, за да си взима заплатата само. По три месеца се чака за уклончивите му отговори. В тях споменава как са нарушени правата на хората, изказва съжаление и казва, че по закон той нищо не може да направи. За какво ни е такъв? |
|
| |
|
Гост |
#52015-07-13 20:13То нали много неща направи по време на първия мандат та да го подкрепим и за втори за дапродължи да не прави нищо. |
|
| |
|
Гост |
#6 Re:2015-07-13 20:36Тотално погрешно. Представете доказателства. Защото на мен лично този човек ми е помагал. Запознат/а ли сте и с работата му с различните български организации в помощ на лица с увреждания и в помощ на българските граждани? Ако не е предприел действия относно ваш случай, то е било, защото сте могъл/ могла и сам/ а да решите проблема си или действително законът не е бил във ваша полза. Все пак се намираме в България и спазваме законите от българското законодателство. И разбира се, че ще се чака. Той е един, а ние колко сме? Точно, защото обръща внимание на всеки случай, се изчаква. |
|
| |
|
Гост |
#7 Re:2015-07-13 20:40Щом твърдите това, не познавате длъжностната характеристика на омбудсмана. Прочетете я и пак коментирайте :) Този човек дори надхвърли възможностите си. Такива нахвърлени просто ей така коментари няма да променят този факт в очите на благодарните граждани. |
|
| |
|
Гост |
#92015-07-13 21:25ЗАЩОТО Е ДОСТОЕН ЗА ОМБУТСМАН. ЖАЛНА НИ МАЙКА АКО МАЯ МАНОЛОВА СТАНЕ ОМБУТСМАН, ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ДОПУСКА. НИКОГА МАЯ МАНОЛОВА ИЛИ ДРУГ КОЙТО Е ОТ БСП ИЛИ АТАКА |
|
| |
|
Гост |
#102015-07-13 21:58Защо подписах тази петиция?! Че не е ли ясно?! Защото не искам комунистическа к.... за такъв!!! |
|
| |
|
maa |
#112015-07-14 06:20Защото г-н Пенчев е ерудит,достоен,неопетнен и върши добре работата си,според това,което законът му позволява. А номинацията на Мая Манолова е просто смехотворна. |
|
| |
|
Гост |
#122015-07-14 06:41Константин Пенчев не е крадец и е един от малкото почтени и честни хора в България! |
|
| |
|
Гост |
#13 Re:2015-07-14 07:06Все пак хубаво е поне да попрочетете малко за това което прави и тогава да коментирате. |
|
| |
|
Гост |
#142015-07-14 08:12Лустрация! |
|
| |
|
Гост |
#152015-07-14 08:20Той е достоен за този пост |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2015-07-14 08:22- Date of removal: 2015-07-14
- Причина за премахване:
|
Гост |
#17 Re:2015-07-14 08:34Оставете политиката и гледайте човека.От много политика я докарахме до това дередже. |
|
| |
|
гост |
#182015-07-14 08:45Защото винаги се опитва да помага и е толерантен, защото има ясна позиция по проблемите и не се страхува да я заяви! За Константин Пенчев!!! Няма ли кой да издигне кандидатурата му?!!!!!! |
|
| |
|
Десислава Й. |
#192015-07-14 09:26Обръщала съм се към г-н Пенчев във функцията му на омбудсман и съм изключително доволна от реакцията му - неговата и на екипа му. |
|
| |
|
Гост |
#202015-07-14 09:52Смятам че г-н Пенчев се справя чудесно в това си качество |
|
| |
|
Гост |
#212015-07-14 09:53Достоен, доказано честен мъж и професионалист!!! |
|
| |
|
Запознат |
#222015-07-14 10:14Мисля, че е време г-н Пенчев да отстъпи място на по достойни за този пост !!!!! Омръзна ми да гледам как безпартийни комунисти управляват държавата и под перелината на центристки и ренегатски партии се домогват до висши държавни постове !!!!!!!! Вън ренегатите и крадците от политиката и защитата на човешките права !!!!!!! Апропо господина Пенчев е време да си почине от преяждане с власт и да поизхарчи малко от "заслужено" натрупаните средства надвишаващи доста предствата на всеки Българин за възнаграждение на "защитник" на правата на гражданите !!!!! Айде да не създаваме втори Цацаров от който и да искаме не можем да се оттървем !!!!!!!! СБОГОМ Г-Н ПЕНЧЕВ !!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#23 Re:2015-07-14 10:33А Вие за съжаление сте преяли със злоба и омраза.ЖАЛКО! |
|
| |
|
Гост |
#242015-07-14 10:41един от малцината не корумпирани и компетентни хора |
|
| |
|
гост |
#252015-07-14 10:43Управляващите искат да проиграят и тази институция. Не ми се живее в такава държава. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.