Против отстраняването на Диана Савова от директорски пост

;)

#26 Re: ;)

2014-01-29 16:11

#7: -

Душата??? Когато застанеш на нейния пост и те притистнат отвсякъде  тогава може да я съдиш ако успееш да се справиш!Хаха само знаете да плюете хората!

;)

#27 Re:

2014-01-29 16:12

#7: -

Душата??? Когато застанеш на нейния пост и те притистнат отвсякъде  тогава може да я съдиш ако успееш да се справиш!Хаха само знаете да плюете хората!


Гост

#28

2014-01-29 16:24

Za ostawaneto na Savova
Димитър
Гост

#29

2014-01-29 16:24

Родител съм на ученик от Търговската гимназия.

Не познавам Г-жа Диана Савова, не знам дали и преподава на детето ми. Подкрепям г-жа Савова, защото смятам, че последните години прекарани от моето дете в това училище не са загубени. Усеща се, че в тази среда то се изгражда като личност. Има мнения за политика и икономика, не е проблем да ми регистрира документ в НАП, само да се оправя в банка, да си търси само работа, да си договаря условията по трудов договор и др.

За сравнение - имам и друго дете, което завърши друго бургаско училище с доста приемлив успех. За съжаление в момента само не може молба за работа и автобиография да си напише...

...

#30 Re:

2014-01-29 17:26

#17: -

Напълно съм съгласна, преподавал ми е. А как оглеждаше ученичките...имах чувството, че ни изпитва на дъската, само и само да ни оглежда...А за преподаването няма смисъл да говоря, в 10 клас знаех повече от него... А за Диана Савова нищо лошо не съм чувала, не ми е преподавала, но от нейните ученици знам, че винаги са били много доволни и са разбирали всичко. А това, че му е наложила наказание е нормално, означава, че следва наложения правилник.

Кристиан

#31

2014-01-29 19:49

Ако някой смее да се изкаже за компетентността на г-жа Савова , то това би трябвало да е някой по знаещ от нея , с по-добра квалификация , а не мисля че въпросните две госпожи могат да стъпят и на котрето на г-жа Савова . 90% от учениците , на които е преподавала , са изкарали на матура по математика по- висок успех от тези явили се от ПМГ , простичка и ясна статистика за определяне на нейната компетентност.
Благодарна

#32 Трагични сте!

2014-01-29 20:16

До всички, уважаеми хорица, които се изказвате толкова невменяемо и безумно, бих искала да ви помоля най-учтиво да се заврете в най-тъмната дупка на нашата скъпа планета и да не излизате от там, докато не изобретят изкуствения интелект.
Диана Савова е на първо място изумителен преподавател - винаги е успявала да създаде необходимата дисциплина, без да повишава тон, любов към предмета, без да се налага и желание за развитие и усъвършенстване без дори да се усетим.
На второ място е невероятен педагог - научи ни да уважаваме себе си и другите, винаги да искаме повече и да отстояваме мнението си и ни даде възможността да намерим себе си, без да знаем какво търсим.
И не на последно място - изключителен ЧОВЕК!!! Съпричастна, състрадателна, мила и винаги загрижена.
В каквото и да я обвиняват, мен лично не ме вълнува - тя е човек, който ни даде много и който може да даде още много на следващите след нас. Учителите, които са стойностни, обичат учениците си, предмета си, в момента в нашата държавица са за Червената книга, така, че трябва да ги опазим с всички сили!
Успех, г-жо Савова, ние сме с Вас!

Гост

#33 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-29 20:27

#25: Живко Букоров - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Отдавна не бях чела нещо добро и стойностно! Съжалявам, че не съм ти преподавала, но се надявам да остана, за да срещна други, като теб! :-)

Габриеле Димитров

#34 Смях и позор

2014-01-29 22:54

Нереална простотия...не мога да реша да плача ли или да се смея на поредната нечувана глупост, която чувам... Съветвам отсега недоволните от оценките си по математика и също така разглезените лапенца, които прилично следват модата на 21-ви век да плюят отсрещния човек след като дори не познават този невероятен човек... Това е един от малкото хора, които са белязали престоя ми в тази гимназия с чувство за спокойствие, любов и хумор всеки път, когато имах час по математика, колкото и да ми беше омразен този предмет (дори ме оставиха на поправка 2 пъти :D :D) Винаги усмихната и позитивна независимо колко тежки моменти е имала...изпълнена с мъдрост и чистота...всеки, който я познава поне малко може да каже, че е човек, от когото можеш да научиш много...и не ви говоря за знания по математика...макар и тях да може да ви даде в огромни количества...говоря ви за уроците, на които всеки един учител би трябвало да учи своите ученици...Как да бъдем винаги силни, усмихнати, вярващи в себе си и щастливи... Тя е и ще остане една от най-силните и прекрасни хора, които съм познавал някога... Дори и капка от тази глупост да беше вярна (а не е)... пак трябва да се засрамят от постъпката си... Ние сме с вас, г-жо Савова :) Не се предавайте !

Гост

#35 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-30 08:23

#33: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Явно Вие сте въпросната г-жа Бакалова , един въпрос : Защо не се срещнете с учениците ? Вие и да не искате това ще стане , но все пак не мисля , че криенето в апартамента Ви ще доведе до някакъв резултат.


Гост

#36

2014-01-30 08:38

Един добър директор ...
17

#37

2014-01-30 08:38

Един Добър Директор...

Гост

#38

2014-01-30 10:18

Завършила съм гимназията 1982 г. Курсова ми бе г-жа Панова (бившата директорка).Дъщеря ми е възпитаничка на изключителния професионалист Диана Савова (завършила е 2003 г.),което ми дава възможност да преценя, че в "трудното" време за обучение на младите, на възпитаване на човечност, знания, умения и колективизъм смея да твърдя, че се справи безупречно. Всеки, който е присъствал в часовете и като мен, може да прецени, че учениците влизаха с ясното съзнание, че не могат да си позволяват да са извън материята, която се преподава и факта, че умееше да им задържи интереса към тази сложна наука, да ги мотивира да надграждат знанията си е достатъчна атестация за един истински професионалист като нея.
Но в политиката всичко е възможно и за съжаление средствата не се подбират...
Жалко, че качествените специалисти са принудени да напускат репресирани от системата, която ги смачква и потъпква личното им достойнство. Щом успяха да го направят с този силен дух, за съжаление нищо няма да може да се промени в този град, в тази страна или държава (всеки сам да си избира) и децата ни ще напускат територията и, но за нас спасение няма.
Подкрепям Савова с името си - казвам се Татяна Димитрова, работя като икономист и съм на 51 г.

Гост

#39 Re: ...

2014-01-30 10:20

#18: хаха - ...

ох, мислете малко преди да пишете злобно! Гнусно!


Гост

#40

2014-01-30 11:45

КАКВО ИМА ДА СЕ КОМЕНТИРА. ТО Е ОТ ЯСНО ПО-ЯСНО. ВСИЧКИ КОИТО СА НАЗНАЧАВАНИ ПО ВРЕМЕТО НА ГЕРБ ИЛИ ИМА ДАННИ, ЧЕ СА СИМПАТИЗАНТИ НА ГЕРБ, ПРОСТО СЕ УВОЛНЯВАТ ОТ ДПС.


Гост

#41

2014-01-30 21:04

Един от най-достойните преподаватели и възпитатели от моето време, достоен истински човек!
Родител

#42 Re:

2014-01-31 09:09

#10: Една ученичка от 11ти клас -

Ако не доброволно.....ДОБРОЗОРНО:)


Гост

#43 Re: ...

2014-01-31 09:22

#18: хаха - ...

Че какво е странното от един компютър да я подпишат няколко човека с различни мейл адреси? Никъде няма изискване да подписваш от различен компютър. Ако няколко човека имат електронен подпис не могат да го ползват от едно ip ли? Първо се подгответе с коментарите и после коментирайте.

Онник

#44 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-31 10:54

#25: Живко Букоров - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Добре казано. Дано и да бъде разбрано. Смяхче, ако има нещо неясно и искаш да ти бъде обяснено лично, винаги съм насрща.

Радостина Генова
Гост

#45

2014-02-01 15:56

НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК И НЕВЕРОЯТЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ!ИМАМ ЩАСТИЕТО ДА ТЕ ПОЗНАВАМ, ИМАХ ЩАСТИЕТО ДА РАБОТИМ ЗАЕДНО, ИМАХ ЩАСТИЕТО МОЯТА ДЪЩЕРЯ ДА МИНЕ ПРЕЗ ТВОЯТА ШКОЛА, ЗА ВСИЧКО ТОВА ... БЛАГОДАРЯ!


Гост

#46 Didi

2014-03-11 22:25

#25: Живко Букоров - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Толкова добре казано, че нямам какво да добавя. А тази дето пише най-вероятно е нещастната Бакалова. Айде по-добре тя вече да тръгне на работа, защото ни омръзна да ходим на училище рано сутрин и да мръзнем, защото не знаем ще имаме ли часове или  пак няма да имаме заради нейните "болнични". Аман от дребни човечета с големи амбиции!