Против отстраняването на Диана Савова от директорски пост


Гост

/ #38

2014-01-30 10:18

Завършила съм гимназията 1982 г. Курсова ми бе г-жа Панова (бившата директорка).Дъщеря ми е възпитаничка на изключителния професионалист Диана Савова (завършила е 2003 г.),което ми дава възможност да преценя, че в "трудното" време за обучение на младите, на възпитаване на човечност, знания, умения и колективизъм смея да твърдя, че се справи безупречно. Всеки, който е присъствал в часовете и като мен, може да прецени, че учениците влизаха с ясното съзнание, че не могат да си позволяват да са извън материята, която се преподава и факта, че умееше да им задържи интереса към тази сложна наука, да ги мотивира да надграждат знанията си е достатъчна атестация за един истински професионалист като нея.
Но в политиката всичко е възможно и за съжаление средствата не се подбират...
Жалко, че качествените специалисти са принудени да напускат репресирани от системата, която ги смачква и потъпква личното им достойнство. Щом успяха да го направят с този силен дух, за съжаление нищо няма да може да се промени в този град, в тази страна или държава (всеки сам да си избира) и децата ни ще напускат територията и, но за нас спасение няма.
Подкрепям Савова с името си - казвам се Татяна Димитрова, работя като икономист и съм на 51 г.