Против отстраняването на Диана Савова от директорски пост

Габриеле Димитров

/ #34 Смях и позор

2014-01-29 22:54

Нереална простотия...не мога да реша да плача ли или да се смея на поредната нечувана глупост, която чувам... Съветвам отсега недоволните от оценките си по математика и също така разглезените лапенца, които прилично следват модата на 21-ви век да плюят отсрещния човек след като дори не познават този невероятен човек... Това е един от малкото хора, които са белязали престоя ми в тази гимназия с чувство за спокойствие, любов и хумор всеки път, когато имах час по математика, колкото и да ми беше омразен този предмет (дори ме оставиха на поправка 2 пъти :D :D) Винаги усмихната и позитивна независимо колко тежки моменти е имала...изпълнена с мъдрост и чистота...всеки, който я познава поне малко може да каже, че е човек, от когото можеш да научиш много...и не ви говоря за знания по математика...макар и тях да може да ви даде в огромни количества...говоря ви за уроците, на които всеки един учител би трябвало да учи своите ученици...Как да бъдем винаги силни, усмихнати, вярващи в себе си и щастливи... Тя е и ще остане една от най-силните и прекрасни хора, които съм познавал някога... Дори и капка от тази глупост да беше вярна (а не е)... пак трябва да се засрамят от постъпката си... Ние сме с вас, г-жо Савова :) Не се предавайте !