Търсим истината за Деси!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Търсим истината за Деси!


Гост

#76 Re:

2014-04-25 08:03

#75: -  

Руши се да и най-лошото е, че само си седим и си драскаме по различни форуми неща, които са ясни на всички... А хора, като майката на това изчезнало момиче никога няма да имат нормален живот, заради някакъв изрод, който си мисли, че светът се върти около него. Просто не искам и да си представям какво ли изпитва тази жена, четейки всичко това и виждайки, че няма резултат... Човекът, който очевидно знае какво е станало с дъщеря й си води нормален живот, вдига си сватба, обикаля из Европа, не могат да му бъдат хванати дирите, а тя си тъне в неведение... Просто какво е това безобразие не мога да разбера! Трябва поне максимално да се свързват с всякакви медии, вестници и т.н, за да се разгласява случая, поне всички хора да разберат, не че това ще върне момичето, но защо пък трябва да се оставя да си живурка на спокойствие.


Гост

#77

2014-04-25 12:58

В крайна сметка като толкова знае да се прави на интересен, това нахакано мамино синче заслужава утре, ако някой от близките или приятелите на изчезналото момиче знае къде му е сватбата, да отидат с лозунги и плакати пред църквата или гражданското и да му скапят настроението...

Гост

#78

2014-04-25 15:29

''Трябва поне максимално да се свързват с всякакви медии, вестници и т.н, за да се разгласява случая, поне всички хора да разберат, не че това ще върне момичето, но защо пък трябва да се оставя да си живурка на спокойствие.''

Напълно съгласни, че трябва да се дава гласност по в-ци и медии, за да знаят повече хора и да се борят срещу това зло. Ето сега друго момиче изчезна. Друго младо и красиво момиче този път от Бургас.. Опитват се да спрягат теорията/версията за самоубийство:(((( Другото момиче от Перник го намериха убито и крият инстинския убиец... Колко може..

Гост

#79

2014-04-30 17:48

Всички имаме деца!

Гост

#80

2014-05-02 19:15

полицията спи ли, има и заподозрян а Деси я няма вече толкова години, тарсят ли я въобще

Гост

#81

2014-05-03 14:30

Изглежда полицията не търси Деси, защото знае нещо и предпочита да не 'споделя' с обществото своите 'знания".. Има много въпроси, но никакви отговори..А ние хората им плащаме заплатите чрез нашите такси, за да ни лъжат и крият информация... Ами, ако някой трябва да отиде в затвор, когато тази инфо се появи???? По-добре да си мълчат, заплатите им се плащат редовно, какъв е проблема;(((

Гост

#82 Re:

2014-05-08 13:43

#81

Повече от ясно е, че нарочно случаят се потулва. Нещата са очевадни, престъпникът си се шляе на свобода, гради си семейство, никой за нищо не го закача, даже в чужбина безпроблемно си излиза, така че не знам и аз какво може да се направи в този случай и искрено съчувствам на близките на момичето, че са толкова достойни хора, при тези обстоятелства много трудно би се въздържал човек да не му разбие физиономията на тоя, като по друг начин нещата не се разрешават...


Гост

#83

2014-05-10 12:04

Tq beshe priqtelka na decata mi,,bih iskala da se razkrie istinata.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-05-11 18:07


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-05-11 18:07



Гост

#86

2014-07-03 22:20

Крумови закони трябва да има в България, иначе такива зрънца с връзки винаги ще са ненаказани.

Гост

#87

2014-07-04 13:49

...

Гост

#88

2014-07-04 15:13

Направо съм потресена,от това че толкова много годиди не се е разбрало нищо за Деси.Не е трябвало да се прекратява издурването на Деси.Надявам се че след толкова много години този Божидар,ще му се обади савеста и ще проговори.Не искам да мисля за майката на Деси какво изживява.Дано някой обарне внимание и най-после да се разбере къде е Деси.

Гост

#89

2014-07-04 23:17

...

Гост

#90

2014-07-05 13:58

А такива хора като този Божидар имат ли съвест??? Какъв Божи Дар е този, може да е дар от други негативни сили и енергии. Дано се научи Истината и милата майка на Деси поне малко да се успокои.. И аз имам деца и сърцето ме боли (в подобни случаи) за родителите, които трябва да минат през този ад.

Гост

#91 Гост

2014-07-11 08:54

Искам да попитам има ли някакво развитие по случая изобщо... беше ми попаднала следната статия в blitz преди време http://www.blitz.bg/news/article/255817, но от тогава никъде нищо... Заел ли се е действително със случая и прави ли се нещо по въпроса?

Гост

#92

2014-08-05 01:55

Mnogo hubavo che se pravi neshto po vaprosa. Vsichki se nadqvame na spravedlivost i dano istinata izleze naqve!
#93

#93 Re:

2014-08-08 08:07

#92: -  

 Според мен трябва да се направят няколко неща:

-да бъде изпратен този на детектора на лъжата,ако откаже,значи,че той е убил момичето,такъв отказ ще бъде сигнал,че той е извършител и ще насочи разследващите да търсят доказателства в тази насока;

-Да обясни той как са попаднали у него златните накити на момичето;

-Да бъде разпитана другата му приятелка,както и момичето,за което казват,че ще се жени,тъй като може да е споделил нещо пред тях;

-Майката на изчезналото момиче трябва да запознае със този случай колкото се може повече медии с оглед на това да се запознае обществото с факта,че разследващите не правят достатъчно,да не кажа нищо за разкриване на извършителя и за решаване на случая.В тази връзка да се потърсят Карбовски,Валя Ахчиева,бтв-репортерите и други разследващи журналисти,които да направят предаване и да накарат органите да се задействат.

Приканвам всички,участващи във форума да помислят още какво може да се направи по случая и да дадат предложения,защото това е начина да помогнем на майката.Тя пък от своя страна нека да каже допълнителни данни,които знае от разследването,за да можем да ги вземем предвид.Успех.


Гост

#94

2014-08-08 13:51

''Тя пък от своя страна нека да каже допълнителни данни,които знае от разследването,за да можем да ги вземем предвид.Успех.''Да, роднините в такива случаи могат много да помогнат. Моето семейство сега води дело и честно казано ние самите си вършим много работа за намиране на доказателства за измама и фалшификация на важни документи въпреки че имаме адвокат. Адвокатите не могат да знаят всички обстоятелства около делото, освен това те работят върху няколко дела. Успех на делото, истината трябва да възтържествува!


Гост

#95 Re: Re:

2014-08-13 12:43

#93: #93 - Re:  

И аз съм съгласен с написаното, лошото е, че случайни хора няма как да разпитат тези лица, нито да се бъркат в личния им живот, освен ако полицията не разпореди... Най-доброто което може да се прави в случая е непрекъснато разгласяване по всякакви медии.

Относно темата за момичето, за което ще се жени - той вече се ожени още преди няколко месеца, познавам я бегло, от тогава почти не може да го засече човек в България, мъкне я и нея по почивки къде ли не, тя изглежда тотално заслепена и според мен явно добре й е замазал очите и парите му основно я впечатляват, защото е една малка пикла и версията му за случая й се струва правдоподобна. А като няма кой да се изправи с някакви по-конкретни доказателства или факти по случая, тя няма да се остави разни случайни хора да я разпитват, предполагам добре я е обучил пред кого какво да говори, надали ще рискува тя да дрънка наляво-надясно.

 


Гост

#96

2014-08-13 15:55

''почти не може да го засече човек в България, мъкне я и нея по почивки къде ли не, тя изглежда тотално заслепена и''

Хмм, че какво работи този млад човек та да има необходимите пари за почивки извън България...тези почивки съвсем не са евтини за българския стандарт. Или той живее по друг стандарт:( Истината за Деси - чакаме!


Гост

#97 Re:

2014-08-13 16:34

#96: -  

Ами ясно е, че е замесен в разни канали.... ама какво от това, кой може да го докаже и как...

тя се хвали наляво-надясно, че има транспортна фирма и се занимава с международни превози... какво да коментираме изобщо! Просто отврат! И факта, че гледа да се задържа минимално време в България и се е покрил тотално, говори сам по себе си, че го е страх! Всеки нормален невинен човек, който вижда, че го плюят и обвиняват, ако не е виновен и вижда как майката на едно момиче се съсипва от мъка и как дори познати и непознати хора се обединяват в нейното търсене, ще се изправи достойно и ще съдейства поне, най-малкото ще защити името си, вие как си представяте примерно някой да ви обвинява толкова години, да създава форуми, страници, да има предавания срещу вас и ако нямате нищо общо да си  мълчите и да се криете упорито в чужбина...

Никой не би допуснал да му се петни името без причина ей така! Ама просто той си е спокоен, че времето си тече, няма нищо конкретно слещу него и пет пари не дава...


Гост

#98

2014-08-13 19:04

Интересно, а тази фирма може ли да се провери какво превозва.... знаем какви 'превози'се заплащат добре... Да, явно на този другра не му е чиста работата, но и в същото време има връзки, които го 'пазят'и помагат...Да се проверят "товарите"и меядународните 'превози' Чакаме истината за Деси- и по-скоро...


Гост

#99 Re:

2014-08-14 09:09

#98: -  

Ми нямам идея как може да се провери, пък и надали не си е пресметнал нещата и ще е толкова очевадно, че не му е чиста работата, пък и явно си има и солидни връзки зад гърба.

То затова са правосъдието в крайна сметка и органите на реда, за да си вършат те работата в такива случаи, а не обикновените хора да се мъчат и накрая някой да си изяде боя примерно, защото си вре носът където не му е работа. За съжаление обаче се вижда толкова години каква работа върши съдебната ни система... Пък и като не могат да му се хванат дирите става още по-сложно, нищо чудно след време съвсем да се покрие някъде по света и иди го търси... с пари всичко става, а той си има бая. 

И.

#100

2014-09-17 22:19

 Нямате ли съвест...?