За сградата на Математическа гимназия - Варна

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За сградата на Математическа гимназия - Варна


Anonymous

#51 НЯМАТЕ ИЗЛОЖЕНИ АРГУМЕНТИ ЗА СМЯНА НА СТАТУКВОТО!

2012-04-13 20:52

Р. Стефанова

#52 Re: Re:

2012-04-13 20:53

#50: Борис Гочев - Re:  

 Захари не си иска старата, а ламти за новата сграда, защото е оборудвана с техника, лаборатория, медийна зала, камери в стаите и още други екстри ;-)


Гост

#53

2012-04-14 10:26

Подпишете петицията!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#54

2012-04-14 12:41

http://mon.bg/news-h... - Facebookbg-bg.facebook.com/permalink.php?story...id... - Кеширана версия
Означихте това обществено с +1. Отмяна
Валя Арабаджиева Честит Празник Господин Министър! 15 септември 2011 г . в 10:07 · Любима Йорданова За модерно българско образование!

Гост

#55

2012-04-14 14:48

Ако се премести МГ ще спадне интереса на родителите да записват децата си в Захари. Ще бъдат записвани деца само от квартала а не от целия град. Децата от квартала са малко защото квартал Чайка е все още застаряващ. На срещата с комисията по образованието въпросната директорка на Захари се държа меко казано не като директор - преподавател. Позволи си да нападне г-н Базитов.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-04-15 13:27



Гост

#57

2012-04-15 21:11

Моля ви помогнете ни да запазим МГ-то в сградата му!!!!

Гост

#58 Re:

2012-04-15 21:17

#1: -

БРАВО!!!!


Гост

#59 ВСЕКИ КОМЕНТАР Е ЦЕНЕН ЗА ДОБРУВАНЕТО !!!

2012-04-16 00:19

ЗА ДА ЗАПАЗИМ СГРАДАТА НА МГ Е ДОБРЕ ДА СЕ ЗАМИСЛИМ ЗА ЗАБРАВАТА В КОЯТО ТЪНЕ КУЛТУРАТА НИ И ЗА ОПИТИТЕ ДА СЕ УНИЩОЖИ БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ.
АКО НЕ СЪХРАНИМ ИСТОРИЯТА СИ ЩЕ СЕ УНИЩОЖИМ КАТО НАЦИЯ !

ДЕЦАТА НИ ЩЕ СЕ СКИТАТ НЕМИЛИ, КЛЕТИ, НЕДРАГИ !

МОЛЯ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ДОБРЕ И СЕ ЗАПОЗНАЙТЕ СЪС СЛЕДНАТА СТРАНИЦА:

http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%B4%D0%B0%20%D1%81%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0&source=web&cd=3&sqi=2&ved=0CDAQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDaSpasimKostnicataVBatak&ei=dDyDT_LwHs_xsgaa4PTPBA&usg=AFQjCNFeLlBzPXP3auBMeGzHQhHUlfI7UA&cad=rja

Гост

#61

2012-04-16 11:02

Математическа гимназия "Д-р Петър Берон" е едно от малкото останали средни училище, в които се получава качествено образование не само във Варна, а и в България! Факт е, че възпитаниците на МГ са всестранно развити, за което свидетелстват множеството отличия не само на национално, а дори на европейско и световно ниво! За това допринася модернизирана база, плод на финансиране изцяло от страна на МГ! Аз като бивш възпитаник, считам че съм допринесла за развитието и, и не съм съгласна всичко вложения под форма на финансови средства и труд да отидат на вятъра!

Гост

#62

2012-04-16 14:13

Нека защитим най-доброто училище в гр Варна!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-04-16 18:17



Гост

#64

2012-04-17 15:51

Мг и захари наистина не могат да се поберат в едно училище .заради преместването на 12 клас в смяната на захари два 1 класа са преместени в отсрещният блок,а мястото не трябва ли да им бъде в училището като другите деца? мг си построиха пред училището доколкото знам сграда с 4 класни стаи и си взеха ключето.Стаите на захари по биология и химия са превърнати в класни стаи ,защото няма място.В мг стаите чупят и трошат ,даже паркета са изкъртили ,а после обвиняват захари.Според мен трябва да изместят мг, защото захари е квартално училище и учат малки деца.Вярно е,че 40% от децата не живеят в квартала ,а в например Виница и Траката .Там няма други училища.

Anonymous

#65 Re:

2012-04-17 19:06

#64: -

госпожо или господине, моля да цитирате конкретен номер стая, за да не сте голословни за "чупенето и трошенето от страна на МГ". Мога да Ви кажа точно обратното - класа на сина ми (МГ) направиха ремонт на чиновете, без да искат пари от учениците на ОУ"З.Стоянов", които учат в тази стая!

Надявам се на ум , разум от страна на родители иучители -  да не се противопоставят децата .

Ето Ви пример за единомислие:

http://www.peticiq.com/signatures/za_bezopasni_podlezi/

Благодаря Ви предварително за бъдещото конструктивно и толерантно поведение!

 


Гост

#66

2012-04-17 22:11

Лично съм участвала преди тридесет години в доброволното почистване на МГ/преди откриването на чисто новата сграда/ като ученичка в нея и не си спомням тогава да е имало съмнение чия е тя.Всеки варненец може да посочи къде се намира МГ на Варна защото нейните възпитаници са много квалитетни,а кой знае къде е въпросното основно училише?

Гост

#67

2012-04-18 00:33

Би било нечувана глупост да се премести МГ заради безочливите претенции на "З.Стоянов" !

Гост

#68 Re:

2012-04-18 22:11

#64: -

Господине,

Аз лично съм родител и предполагам ,че и ВИЕ сте родител .Всички ние като родители сме длъжни да възпитаме и да научим нашите деца да станат  най-вече  ДОБРИ  хора.Всяко от двете училища ,вкл.и родителите в това число са правили и ще правят ремонти за подобрение на материалната база.

НЕ МИСЛЯ,ЧЕ В ТОВА Е ПРОБЛЕМА-КОЙ,КОЛКО РУШИ И КОЙ-КОЛКО РЕМОНТИ Е НАПРАВИЛ?

А  , ТОВА ЧЕ В  кв.ВИНИЦА СПРЕД ВАС НЯМА УЧИЛИЩЕ- СТЕ В ГОЛЯМА ГРЕШКА------- ПРОВЕРЕТЕ ОТ МНОГО ГОДИНИ ВИНИЦА СИ ИМАТ УЧИЛИЩЕ,НА КОЕТО МУ Е РАЗРЕШЕНО 2011-2012учебна година ДА РАБОТИ С МАЛОМЕРНИ ПАРАЛЕЛКИ./така ,че КВ.ВИНИЦА МОЖЕ ДА СИ ПОЕМЕ ДЕЦАТА В КВАРТАЛНОТО УЧИЛИЩЕ.

НЕКА  ДА ПОКАЖЕМ ,ЧЕ СМЕ РАЗУМНИ  РОДИТЕЛИ, УЧИТЕЛИ  И ДОБРИ ХОРА!!!!!!!


Гост

#69

2012-04-19 01:56

Не е редно

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-04-19 11:49


боби

#71 Re: Re:

2012-04-20 12:11

#46: x.o.x.o. - L - Re:

Казах, че сградата е построена по план за основно училище, не съм казал кое. МГ-то са ги преместили по принуда в сегашната сграда след пожара в учителската стая в Музея. :) Така, че сградата не е нито на МГ, нито на Захари. ;) А относно това, че "малките вандали" (до #70) от Захари чупели - не са само те. Бил съм и в двете училища и мога да кажа, че си чупят поравно :)


Гост

#72

2012-04-20 13:44

Дано стане

Гост

#73 Re: Re: отговор на Боби -дискусия 45

2012-04-20 14:39

#48: възпитаник на МГ - Re: отговор на Боби -дискусия 45 

 Вероятно поради голямата дистанция във времето сега съществуват много версии за това кое у-ще първо са преместили, при кое друго и т.н.   ОУ "З.Стоянов" не можа да се премести в сградата , в която до днес е спортното у-ще. Сградата е строена за ОУ "З.СТ." и преди тя да бъде завършена, ученици и учители, при няколко така наречени ленински съботници, почистваха строежа. Разказа би трябвало да е от 1-во лице - участвала съм лично във въпросните почиствания.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-04-21 16:43



Гост

#75

2012-04-24 20:07

Като възпитаник на МГ, учил в настоящата сграда още след построяването и, отлично познавам историята и състоянието и до настаняването на ОУ "З.Стоянов" в нея. Свидетел съм и на западналото състоянието от годините на съвместно ползване, тъй като в нея учиха и моите деца. След като има претенции сградата да има един ползвател и добър стопанин, то това трябва да е МГ "П.Берон", тъй като сградата е строена специално за нея.



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...