Да_подкрепим_Илко

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да_подкрепим_Илко


Гост

#176

2012-03-04 15:34

Ами,ако не беше се отбранявал,нали щяха да убият него?Тогава?
forrest gump

#177

2012-03-04 15:44

Прави впечатление, че коментарите срещу Илко са написани от крайно неграмотни хора.
Чалгизацията на нацията май върви към своя логичен завършек, т.е. нормалните млади хора започнаха да отвръщат на удара.
Някоя

#178

2012-03-04 16:03

Илко в НЕВИНЕН!!!

Гост

#179 Първанова

2012-03-04 16:46

Подкрепям Илко.

Гост

#180

2012-03-04 16:51

Илко, с тебе сме! Твоето нещастие обедини града ни, да докажем на всички, че въпреки обидите от рода "дълбока провинция"и т.н. сме способни да защитим децата си! Друо яче не може и да бъде!Трима пияни, а може би и догигирани нахлуват и започват да раздават "правосъдие" с юмруци, ножове, а Илко да стои ли? Естествената реакция на всяко живо същество е, ако му посегнеш-да се защити! Поклон пред паметта на Марио, но..."да би мирно седяло..."Защо брат му не си зададе въпроса, дали той не е виновен за смъртта на близнака си! Трябва да се подведат под отговорност подстрекате-лите! Ако не бяха те, сега нямаше да има толкова много мъка!!! Бог да пази децата ни!!!ИЛКО Е НЕВИНЕН!!!

Гост

#181

2012-03-04 18:10

Ненормално е спящо в стаята си момче,напълно трезвен да бъде въвлечен в полунощ в пиянска свада,която да застрашава живота му.Последствията са чиста САМООТБРАНА.Нека съда има предвид тези обстоятелства!Илко да бъде освободен от всякаква отговорност!

Гост

#182

2012-03-04 18:54

moqt sin u4i v universitet htmu neznam kak da komentiram tazi situacia,no mislq 4e trqbva da ima po golqm kontrol v studentskite obshtejitiq.ne trqbva dori da sashtestvuvat i diskoteki v blizost do tqh,zashtoto az go izprashtam da u4i a ne da upotrebqva alkohol i da stava u4astnik v takiva situacii. Zatova podkrepqm mom4eto s nadejda 4e shte se dokaje negovata nevinnost

Гост

#183

2012-03-04 18:56

Браво Илко. Не си виновен само си се отбранявал, за което смятам, че нямаш вина.

Гост

#184

2012-03-04 20:04

Подкрепям петицията в полза за ИЛКО!Това дете не заслужава такава участ!
Гост

#185

2012-03-04 20:08

ИЛКО НЕ СИ САМ! НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Гост

#186

2012-03-04 20:09

Невинен..

Гост

#187

2012-03-04 20:09

Бъди силен, подкрепям теб и цялото ти семейство!

Гост

#188

2012-03-04 20:26

Илко,подкрепяме те теб и твоето семейство!Ти си невинен!

Гост

#189

2012-03-04 20:37

Не е редно да си примерен гражданин и да бъдеш съден за това,че трябва да си защитиш правото да бъдеш такъв.

Гост

#190

2012-03-04 20:40

Илко ти си невинен! Постъпката ти е правилна за самоотбрана.Има поговорко".... и лудия бяга от пияния....."

Гост

#191 Да не заемаме страна, а да се замислим!

2012-03-04 20:55

Не познавам никого от участниците в тази ужасна драма. По принцип и аз бях склонна да защитя Илко, ако всичко беше наистина така, както е описано в медиите. Обаче и аз си задавам доста от въпросите, които си задават и приятелите на Марио. Разбирам всички да са били на пода, трима да са се нахвърлили върху Илко и той в цялата "битка" да е намушкал без да иска Марио. В такъв случай бих казала, че трите момчета са основно виновни. Обаче тук се замислям: ако е било така, то Илко определено трябва да има някакви наранявания, а на него нищо му няма. Другите двама са според очевидци целите в синини. Не искам да обвинявам никого, но мисля, че и тези които защитават Илко на са съвсем прави. Само разследването (Дано да няма грешки и субективни мнения там) ще покаже какво е станало във фаталната нощ. Но да не се заблуждаваме и от това, че Илко не пие и не пуши, а другите са били пияни. Кой от Вас не се е напивал през студентските си години? Всички големи светци се оказаха. И по това ли се съди кой е добър и кой лош - който не пие е добър, който пие зъл! Така ли? Освен това се знае, че двете момчета не са били алкохолици, които всяка вечер са обикаляли по заведенията. Просто са се забавлявали във фаталната нощ.

Нека не обвиняваме никого, нека не съдим никого и да не се влияем от медиите, а просто да се опитаме да разсъдим нормално и да се оттеглим от интернет-пространството, като оставим следователите да си свършат работата. Дано по-скоро повече факти излезнат наяве.

Нека Марио почива в мир. Много ми е тъжно за него и семейството му. Това е жестока травма. Бъдете силни! Аз без да го познавам виждам, че той е бил много добър човек.

Гост

#192

2012-03-04 21:05

Илко е невинен!
друг

#193

2012-03-04 21:32

Браво на вас, защитници!Някой от вас, които така защитавате човек, отнел живот, видял ли е другите 2 момчетата? Бил ли е там, когато това се е случило? Ние,Приятелите на Марио, не се изявяваме медийно, не намигаме на камерите и нямаме нервни тикове.. Да се говори ли очаквате?! Кога? В деня на неговото погребение ли?! Момчетата са смлени от бой,целите са нарязани от ножа и посинени от удари! А на "невинния" имаше ли му нещо,че да проличи, че е бил застрашен живота му? Когато са били толкова пияни, не е ли могъл да ги блъсне по веднъж и да избяга, но явно момчето е изпълнило заканите си, че ще ги убие, както е казвал преди това (факт)! До къде стигнахте, да се подкрепя човек, отнел друг човешки живот! И да, точно защото е бил единствения трезво мислещ човек е можел да го избегне! Но щом е способен на това, когато е на 19, не искам да мисля за по-нататък. Сега може да се съберете и да подкрепите и убиеца на Мирослава, който е "луд" и не е знаел какво прави! Просто съм без думи. Как може хората да си затварят очите за такива неща? Но за държавата ни - Нищо ново! Румен Иванов, бивш началник на полицията в Добрич и настоящ депутат от ГЕРБ, лично се е ангажирал със случая, разговарял с Цветанов и с прокурора, несъгласен със случилото се, след ден "невинното момче", освободено! Браво бе! Точно така се прави! Едно-две телефони позвънявания и вече убиец няма! Не знам дали някой вярва в справедливия български съд.. Аз - не! Явно цената на човешкия живот в милата ни родина струва 1000 лева! Някой ще каже ли защо Илко не си е признал а детектора на лъжата говори вместо него? Как така при самоотбрана наръгваш нападателя си в гръб? Критикувайте, плюйте, кълнете.... Каквото и да направите, не може да се промени факта, че убиеца е убиец, отнел друг живот! Не може и да се върне Марио! Излейте злобата и яростта си...

"О, неразумни юроде, защо ли се срамя да се нарека българин?"

Гост

#194

2012-03-04 21:40

Не приемам Илко за виновен защото, първо събуждат го в 3 часа през нощта с ритници по вратата и я чупят, второ той е този който е отишъл да учи а не да гуляйства и си е легнал да спи защото утрешния ден е на лекции, трето което се учи в семейството, че човек дори и да употреби алкохол вместо да се извини и си легне да спи създава напрежение около себе си, четвърто - пияния до козирката си е поканил бабаити за да се почувства по голям мъж, бих могла да напиша и още и разюздаността идваща от семейството .... за мен това момче е действало при самотбрана, защото можеше да бъде днес той убития, а днес заради това че е бил в неподходящия момент на неподходящото място ще бъде един разбит живот!


Гост

#195 Да не заемаме страна, а да се замислим!

2012-03-04 21:57

#194: -

Аз без да познавам никого просто се замислям, как така на Илко нищо му няма, а другите са пребити. Ако те са го нападнали, защо той18 няма и една драскотина. Дори и да са разбили вратата, никой не може да потвърди, че са го нападнали и той самият е нямал друг избор, освен да наръга някого в гърба. И това, че момчетата са се напили през седмицата не означава, че са пияници и са го правили непрекъснато. Тука има много неизяснени въпроси и докато не се изяснят, за мен всичко е възможно - както Илко да е действал при самоотбрана и да е нямал никакъв избор, така и да е взел ножа и да е наръгал напълно съзнателно Марио.


Гост

#196

2012-03-04 22:00

i namen da mi napraviat sashtite deistvia bih napravil

Гост

#197

2012-03-04 22:00

momceto e pravo

Гост

#198 друг

2012-03-04 22:14

Отишли са да учат - така е! Тогава защо никой не казва, че Илко има 3 двойки, а Марио добри и много добри оценки?! Те да не би да са влезли в чужда стая, а не в собствената си, като Мартин преди това е бил избутан и заключен отвън? И не ми казвайте,че никога праз живота си не сте излизали на дискотека и не сте пили по едно или две!

Гост

#199

2012-03-04 22:30

НЕВИНЕН !

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-03-04 23:57