Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Национална родителска среща / Коментари


Гост

#1

2021-11-07 08:00

Благодаря ви!

Гост

#2

2021-11-07 08:50

Яна, вие сте изключителна жена, майка и учителка!Всички в моето семейство ще се борим да запазим и освободим, както физически така и духовно децата си от СВЕТОВНАТА ГЛОБАЛНА ТИРАНИЯ!!!!

Гост

#3

2021-11-07 09:33

В София няма да мога да дойда, но излизам днес в Бургас. Незнам как става изтеглянето на детето в самостоятелна форма на обучение, но съм готова, ако се наложи. Ще пусна и този сигнал, вече съм пуснала едно писмо до президент, вице, омбудсман, МЗ, ИАЛ и организация за защита правата на пациентите. Писмото е предоставено от БНО Шипка - Войнски съюз Васил Левски. Усещането ми е, че до март ще има задължителна ваксинация на децата, за да посещават училище, университет и прочие. Как обаче да се накарат лекарите да говорят? Пострадалите? Да се изкарат факти!

Гост

#4

2021-11-07 09:36

Права сте, г-жо Шишкова!

Гост

#5

2021-11-07 09:42

Подкрепям ви напълно, но мисля, че освен трудната задача да организирате съпротивата начело на отчаяния и уплашен народ, можете като професионалисти да започнете да подготвяте алтернативи за обучение и социализиране на децата извън общественото образование. Видно е, че то е загинало безвъзвратно и както се казва няма защо да чакаме от умрял писмо. Светът се промени, животът ни се промени и никога няма вече да бъде същото, колкото и да ни се иска. Тук избора за всички нас е да тръгнем по нов път. МОН няма да промени политиката си, защото няма нито капацитета за това, нито волята. По-лесно им е да смажат протеста с манипулации и други подобни номера, отколкото да защитят децата и правата им. Общественото образование е мъртво и трябва да се даде алтернатива на хората. Само това ще ги вдигне отново. Мислете и в тази посока!

Гост

#6 Re:

2021-11-07 09:43

#3: -  

 Домашна форма на обучение става два пъти в годината. Между двата срока и начало на учебната година. Сега е момента между двата срока да се подадат документи...за да не сезират социалните, че тогава влизазаме в други казуси

Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#7 Re:

2021-11-07 09:48

#5: -  

 Като учител по китайски контактувам само с нашите родители и деца ;))

Говорете с будни учители и организирайте алтернативни форми, ако е нужно. Но най-добре е да се преборим за нормалност в системата, за която ВСИЧКИ НИЕ плащаме едни солидни данъци цял живот.


Гост

#8

2021-11-07 10:13

ПОДКРЕПЯМ ВИ И ИСКАМ ДА СЕ ПРОМЕНЯТ НЕЩАТА, ЗАРАДИ ДЕЦАТА НИ!

Гост

#9

2021-11-07 10:29

Браво!

Гост

#10

2021-11-07 11:18

Заедно за нашите деца!

Гост

#11

2021-11-07 11:18

Подкрепям напълно! Това трябва да спре!

Гост

#12

2021-11-07 11:32

Здравейте, на възраст съм, но горещо ви подкрепям! Децата са националното богатство на една страна и ако сега не се погрижим за тях ,все едно сме ги предали! Видях датата и часът на срещата и това ,което ме тревожи е, че по това време всички родители са на работа. Ще бъде жалко да не присъстват много от желаещите. Може би не е късно да коригирате часа. Вие ме карате да се чувствам горда, че все още свободата ни не е загубена! "Съединението прави силата", обединявайте хората ,имаме нужда от лидери и водачи! Желая ви от цялото си сърце успех и ще направя всичко възможно да присъствам на тази среща !

Гост

#13

2021-11-07 12:06

Абсолютно вярно! Подкрепям...

Гост

#14

2021-11-07 12:20

Бравоо!С вас съм.
Образован българин

#15 Мнение относно петицията

2021-11-07 12:21

"Учителите пеят на 24 май "Науката е слънце", а говорят антинаучни глупости, това е просто срам!" - Любомир Аламанов, БНР, публикувано на 04.11.21 в 16:31.

Изслушайте файла!

 

Гост

#16 Петиция

2021-11-07 12:26

Яна Шишкова, предложете конкретен, работещ модел, чрез който да се осъществява образованието на децата ни, като едновременно с това е безопасен и ефективен. Или вероятно мислите, че изминалите 2 години не нанесоха непоправими щети върху когнитивната и емоционалната сфери най-вече на децата, лишавайки ги от лични контакти и истинско обучение, а не - ерзац онлайн и електронно? Ако сега тези дефицити не се виждат или не се артикулират така кресливо, както хора като Вас развяват като знаме тези като настоящата, то след известно време процесите на десоциализация, нарастваща агресия и липсата на емоционална интелигентност у подрастващите ще бъдат необратими.  


Гост

#17

2021-11-07 12:37

Подкрепям напълно и благодаря за смелостта!

Ангелина Маркова

#18 Отворено писмо

2021-11-07 13:29

Напълно съм съгласна с Вас. Назовавате нещата с точните им имена. Трябва да сме готови за тази битка със злото. Не бива да се правят никакви компромиси. Възможно ли е да се сформира някакво обединение на учителите, които мислим по този начин?


Гост

#19

2021-11-07 13:48

Ще се опитам да дойда, макар детето ми да е в Отвъдното от 2017 г., за да подкрепя протеста

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2021-11-07 14:01



Гост

#21 Re: Re: Въпрос за присъствие

2021-11-07 14:05

#7: - Re:

 Може ли да дойдем, да Ви подкрепим и хора, които нямаме деца? Аз и майка ми бихме желали да изразим подкрепата си по някакъв начин. Искаме да помогнем, децата са бъдещето на всички нас. Гордеем се с Вас още по-горда съм, като Ви гледам, че съм Българка, по-нашата земя наистина е пълно със светли хора!!! Яна Шишкова, прекланяме се пред смелостта и ерудицията Ви, ще останете в историята, хората помним будителите си, не се отказвайте, с Вас сме!

Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#22 Re: Re: Re: Въпрос за присъствие

2021-11-07 14:16

#21: - Re: Re: Въпрос за присъствие 

 Не е нужно да се прекланяме пред нищо и никого ;))

Заповядайте с нас да изразим гражданска позиция!

Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#23 Re:

2021-11-07 14:17

#12: -  

 Срещата е определена до 20.00, хората могат да дойдат когато искат.


Гост

#24 Re: Мнение относно петицията

2021-11-07 14:31

#15: Образован българин - Мнение относно петицията 

Нямам намерение, да го слушам. В конспирации не вярвам, но в България е пълно с умни хора. Науката до този момент не знае вирусите част от живата или не живата материя са по принцип. Също няма изолиран корона вирус, от заболял индивид към момента. Големи имена в България тръбят, че на децата не им трябва общо средно образование, а само специализирано. Защо? В този момент си отговарям, аз бях отличник по биология, химия и физика. Средно интилигентен човек, може да седне и знаейки какво да търси, благодарение на Средното си образование, да се ориентира сам в научните трудове и да види, че всичко което говорят е научно не обосновано. После благодарение отново на Средното си образование, може да погледне към втората световна война и машините , и разработки за пропаганда. Страховито е че се случва в световен мащаб. Наистина "Напред науката е слънце" ! Образовайте се сами хора. Чистата наука не лъже. Вирус няма и тези мерки, ако имаше вирус нямаше да помогнат, щяхме да сме измрели до сега. БЛАГОДАРЯ БОЖЕ ЗА УЧИТЕЛИТЕ СИ И ОБРАЗОВАНИЕТО В България!

"Върви към мощната Просвета!В СВЕТОВНИТЕ БОРБИ ВЪРВИ,от ДЛЪЖНОСТ неизменно воден - и Бог ще те благослови!"

" *** Напред! Народността не пада там, дето знаньето живей! *** "


Гост

#25

2021-11-07 14:49

Благодаря.



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...