Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Подписка за отмяна на тестването на деца в училищата и разяснения върху самото тестване / Коментари


Anonymous

#26

2021-11-04 12:45

Да тестваш здрав човек за болести по принцип е безумие. Едно мащабно китайско изследване още в началото на пЛандемията сочеше, че безсимптомните "ковидоположителни" практически не разнасят заразата. Но си е друго да не отслабва тормозът над хората. А за издевателствата над децата извергите рано или късно ще си платят, по един или друг начин. И преди някой да ми изтъкне колко "щадящи" са "свръхчувствителните" тестове за малките, нека го попитам колко щадящ е един фалшивоположителен тест със задължителна карантина в най-добрия случай и излишна и напълно травматизираща хоспитализация при някой по-истеричен случай!


Гост

#27

2021-11-04 12:48

Подкрепям изразеното от Вас становище. Родителите на моите ученици са против тестването. Ще продължаваме в ОРЕС.МОН и МЗ не взимат под внимание родителските и учителските протести. Не желая да ми се вменяват задължения на лаборантка. Не желая да участвам в медицински експерименти. Учениците ми НЕ са опитни мишки.

Гост

#28

2021-11-04 12:54

Моето дете завьрши, но на ваше място, не бих отстьпила и милиметьр на това безумие.

Гост

#29

2021-11-04 14:10

Браво, напълно съм съгласна с Вас! Но, за съжаление вного родители не са наясно с опастността от ДНК материала, събиран от тестовете и считат всичко за конспирация. Успех с тази Ваша мисия! Дано повече родители и учители да Ви последват!

Гост

#30

2021-11-04 14:53

НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕСТВАНЕТО ПОД КАКВАТО И ДА БИЛО ФОРМА, НЕ ЖЕЛАЯ ЕКСПЕРИМЕНТИ И НАГЛАСЕНИ РЕЗУЛТАТИ!!! ПРОТИВ СЪМ ВСИЧКИТЕ ИМ УСЛОВИЯ, КОИТО НИ ПОСТАВЯТ, ПО-ДОБРЕ ВКЪЩИ И СПОКОЙНО ДЕТЕ, ОТКОЛКОТО ТЕСТВАНО В УЧИЛИЩЕ!!!

Гост

#31

2021-11-04 16:14

Категорично против съм да се тестват децата. За мен цялата "Пландемия" е базирана на лъжи и следващата стъпка е да се ваксинират децата ни. Отворена съм към идеи как да се обединим по-добре и ако трябва да осигурим образование на децата си извън държавната училищна система.

Гост

#32

2021-11-04 16:28

Не съм съгласна детето ми да бъде тествано. Детето ми не е собственост на държавата и няма да оставя да си правят експерименти с него и тялото му. Не на тестовете и не на ваксините/експериментални течности, без доказан ефект/!

Гост

#33

2021-11-04 16:47

От всичките притеснения във връзка с тази тема искам да питам и да знам дали директорите на училищата официално ще направят запитване към родителите? Разговори по телефона с класните ръководители, които манипулират за да се съгласят половината родители са абсурдни. Сблъсквате ли се с този казус? Как ви питат искате ли или не? (не знам дали въпроса е уместен) ако не е моля да ме извините.

Гост

#34

2021-11-04 16:49

От всичките притеснения във връзка с тази тема искам да питам и да знам дали директорите на училищата официално ще направят запитване към родителите? Разговори по телефона с класните ръководители, които манипулират за да се съгласят половината родители са абсурдни. Сблъсквате ли се с този казус? Как ви питат искате ли или не? (не знам дали въпроса е уместен) ако не е моля да ме извините.

Гост

#35

2021-11-04 16:56

Тестването на децата няма логична обосновка, след като, при положителен резултат, е необходимо да се проведе повторно в лабораторни условия. Тестването ще нанесе тежки щети върху психиката на 7-11 годишни деца, които след 10 години ще бъдат деформирани личности. Не е случайно предупреждението за това, че филми, с определено съдържание, не се препоръчва да бъдат гледани от деца до 12-годишна възраст. Държавната политика превръща децата в участници в абсурден риалити-формат с дългосрочни и непредвидими последици. Алтернативата, е обучение в електронна среда с различни, но също толкова вредни резултати. И двете не са избор! Целта: да си върнем обратно живота и свободата, за да имат бъдеще децата ни! Бъдете здрави и, благодаря, че се борите за най-значимата кауза на днешния ден - свободата и човешките права!

Гост

#36

2021-11-04 18:42

Подкрепям! Живеем във време, в което науката е напреднала повече от морала на хората. Има притеснителни данни за възможността генни данни да бъдат крадени за злоупотреба. Подкрепям идеята тестовете да бъдат унищожени на място! Лично аз не желая друг да вземе теста ми, искам аз да си го взема и при нужда да си го унищожа. Нямам доверие в правителството, че тестовете от милиони деца, затворени в чували, ще бъдат унищожени!

Гост

#37

2021-11-04 19:09

Не можах да го изчета до края. Само трябва да се разбере, че няма нищо рационално и разумно в тези дивотии! Вируси и зарази НЯМА! Всичко е психо-война, терор и мачкане на човешкия род от обезумели сатанисти!

Гост

#38

2021-11-04 19:23

Не съм съгласна с тестовете на дечата

Гост

#39

2021-11-04 19:54

Съгласна! Повече от ясно е, че тестовете са за събиране на данни и контрол! Няма изолиран вирус, има биологическа война срещу народите - геноцид чрез отровен химически коктейл! Тези течности не са ваксини!
МИР

#40 Re: С право се притеснявате! Не трябва да допуснем да откраднат живота на поколенията!

2021-11-04 19:58

#26: -  

 


Гост

#41

2021-11-04 22:29

 Гледах филмче по фейсбук на млада жена в Германия, как са дали въпросния тест с плюнката на децата от детската градина на детето й и тя отвори теста, сипа швепс или каквото пиеше там-жълт сок - наричаше го редбул, но като го сипа изчака минутите и теста показа положителен. И тя се пита - ами ако го бях направила на детето си щях да се побъркам че се е разболяло и т.н паника и страх. После взе на друга жена теста и пак повтори действието и пак положителен резултат. И каза - видяхте ли хора с какви тестове са напълнили детската градина / в Германия/ и ни ги дават всяка седмица по 2 / понеже лично го правят, та можем да се разбере истината/ , видяхте ли как предварително са подготвени положителни да са та да правят децата болни!! Сещам се за африканския президент, който после го умориха, как направи писиар на кока кола и излезе положителна. Нищо добро не ни чака от тези "мерки", само ще задълбават робството. Пълен бойкот на мерките и системата!

Чита

#42 Противоречи на закона

2021-11-05 07:41

В допълнение, има закон, по който вземането на слюнка е процедура, която може да се осъществява само в одобрена лаборатория от авторизирани лица. За какви доброволци говорим? Това е протовозаконно....


Гост

#43

2021-11-05 10:57

Положението е на живот и смърт!Най-тъмно е преди зазоряване!Кой както може да помага,да се обединим и да се борим за здравето на децата ни,физическо и психическо!


Гост

#44 Re:

2021-11-05 11:12

#4: -  

 Абсолютно правилно, но трябва мнозинство и обединение


Гост

#45

2021-11-05 13:21

Как така ще правя тестове на децата? Аз учител ли съм, или медицинско лице? Който ги измисля тия глупости, той да дойде ежедневно да бърка в устите на абитуриентите!

Гост

#46 Re:

2021-11-05 13:23

#33: -  

 Нашият директор е категорично против подобни мерки!

Цвета

#47 Re: Re:

2021-11-05 14:05

#3: - Re:  

Ще плюят и ако съмнително достоверния тест позитивира пак ще им бъркат в носа за ПСР платен от родителя!


Гост

#48

2021-11-05 16:17

Това да се тестват децата и то 2 пъти седмично, е безумие. Тестовете първо не са валидни и второ са много вредни. Защо се съгласявате на тези сатинински неща - ще унищожат децата - бъдещето на нацията, която без друго изчезва... Моля не допускайте това безумие. В тестовете има наночастици с неизвестно действие, а и с тях се събира генетичен материал на хората, който отива в суперкомпютъра, създаден, да контолира човечеството. Моля мислете и не допускайте това безумие

Гост

#49

2021-11-06 13:24

То се вижда, че демократично и с мирни средства почти нищо не се постига за жалост! Ако не променим нещо с действията си можем само да наблюдаваме как "кучетата си лаят а кервана си върви"

Гост

#50

2021-11-06 21:54

Благодаря Ви. Аз искам да видя разписана процедурата при положителен тест. Ако родител откаже тест в лаборатория, след 2 седмици детето връща ли се в училище или пак трябва да представи отрицателен тест от лаборатория? Кой заплаща теста в лаборатория и, ако случайно ЛЛ може да издаде направление за тестване веднъж, колко още пъти може безплатно да се тества детето в лаборатория? Дори да получа отговори, пак няма да позволя детето ми да се тества в училище, но без тези отговори родителите не знаят в какъв филм влизат. ..



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...