Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Защо в никакъв случай не бива да позволим тестването на ученици и всякакви други служители / Коментари

Петя

#26

2021-10-27 14:32

Браво, Яна!!! Слава Богу, че Ви има!


Гост

#27

2021-10-27 14:50

Абсолютно съгласна!


Гост

#28

2021-10-27 14:55

Подкрепям всяка дума в писмото!

Гост

#29

2021-10-27 15:12

Абсолютно съм съгласна!!!В четвъртък съм на протест във Варна.

Гост

#30

2021-10-27 15:25

Вярно!

Гост

#31

2021-10-27 15:25

Адмирации за всяка дума написана от вас!Заставам зад всяка с името си и ви благодаря!

Гост

#32

2021-10-27 16:34

Ще се борим!

Гост

#33

2021-10-27 17:02

Абсолютно! Никакво отстъпление, иначе ще ни превърнат в Австралия.
Foxyeta

#34

2021-10-27 17:28

Утре има протест в много градове, нека всеки да направи усилие и да отиде! Не е без значение дали ще има 1000 души или 50 000. Вижте пристанищните работници в Италия, как се борят за свободата си! Блокират пристанищата и по този начин извиват ръцете на властта, така, както тя се опитва да извива техните. А нашите медии не обелват и дума...

Жалбите, исковете, отворените писма - всичко това трябва да се прави, но когато има протести, нека колкото се може повече хора да са на улицата!

Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#35 Re:

2021-10-27 18:11

#29: -  

 Не ходете. Работодателите са ЗА ЗЕЛЕНИ СЕРТИФИКАТИ за всички.

Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#36 Re:

2021-10-27 18:14

#34: Foxyeta -  

 Не призовавайте за този протест - те са ЗА зелени сертификати за всички.


Гост

#37

2021-10-27 20:21

Днес Гинцбург- създателя на една от руските ваксини официално обяви, че при манипулирането с набождането остава ясна дълготрайна следа по която могат да установят " със специален анализ за наличието на лекарствени маркери", дали действително е извършена " правилната" манипулация или само е получен документ за това. Това го обяви като "доказателство", че 80 % от хоспитализираните с документ реално НЕ са преминали процедурата. https://tass.ru/obschestvo/12750415

Гост

#38

2021-10-27 21:30

Абсолютно ви подкрепям!

Гост

#39

2021-10-28 04:48

Подкрепям Ви! Не мисля нито да се тествам, нито да се ваксинирам. Същото съветвам и моите ученици.

Гост

#40

2021-10-28 05:04

Напълно съм съгласна,дано повече хора го разбират.Не съм съгласна с тестванията.

Гост

#41 Re:

2021-10-28 05:32

#18: -  

Това за домашното обучение е добра идея, но в тази ситуация не знам, колко хора биха могли да си позволят да плащат на учител 😔 Аз имам три деца, като най-голямото е в 11 дуална форма на обучение. Ходят на практика, която в момента също им прекратяват. Средното е 2-ри клас, а най-малкто е на 2 годинки и 4 месеца. Аз не работя имам някой месец обещетение за безработица, колкото да не е без хич, но няма да пусна децата си да бъдат тествани, като добитък! Няма начин да си позволя частен учител ще се мъчим онлайн и това е! Никога не губя вярата си, че доброто ще възтържествува! Трябва да бъдем силни, обединение и да не угасваме светлината в себе си! 


Гост

#42 Re: Re:

2021-10-28 07:51

#41: - Re:   Така е, аз съм на ясно, че не всеки може да си позволи частен учител, но вярвам , че има добри хора, с които да се кооперирате на принципа на кооператива. Стига да се намерим в пространството. Питайте разпитвайте, редувайте се...родители учители...трябва да устоим, да се търсим и да си помагаме. Аз неслучайно си оставих имейл за връзка за да се намерим и обединим усилия. Не може да разчитаме че министерствата ще променят намеренията си, обществото е рязделено. Решението и добруването ни е в собствените ръце и действия. Никой няма да се бори за нас, ако не се борим ние за себе си.

 


Гост

#43 Re: Re:

2021-10-28 07:56

#36: - Re:

 Абсолютно, хората не четат исканията им. Това е капан. Организатора е с властта. Не се подвеждайте. Всеки действа първосигнално...никой не чете с разбиране...що така? Прочита заглавието и всичко им е ясно...., а по-надолу се крие манипулативен текст. Елементарен подход, който обаче работи...за жалост. Така изманипулираха целия свят!


Гост

#44

2021-10-28 08:54

Напълно подкрепям позицията Ви!За съжаление много хора се поддават на страха и автоматично се превръщат в жертвени агнета.Обединението срещу този сатанински геноцид е не просто необходим,а задължителен! Благодаря на БОГ,че има хора като Вас,Д-р Шишкова!

Гост

#45

2021-10-28 09:14

Уважаема д-р Шишкова, благодаря Ви от сърце и напълно Ви подкрепям! Пожелавам на всички нас силата да отстоим на натиска!

Гост

#46

2021-10-28 09:28

Убиват сега нашите деца и нашите продажни управници са се съгласили на тези нови изисквания, за да не изпуснат евро субсидиите си

Гост

#47

2021-10-28 09:36

Бях на протеста тази неделя 24 окт. много малко хора. И пак ще ходя. Но с толкова малко хора и със сектори, които приемат безропотно изискванията и по този начин този ужас настъпва и поробва Българиуя и нейното население, как ще се получи нещо. Няма ги протестите многохилядни като тези в Италия, Франция, Австралия... Как ще се борим като хората доброволно се подчиняват. Какво ни чака нас и децата ни (моето през 2017 си замина от този свят, но тези, чиито деца са живи, какво ги чака тях - това е бъдещето на народа ни, който без друго се стопява и изчезва) За мен по човешки няма надежда. Единствената ми опора остана Вярата в Бог и в Силите на Светлината. Писано е освен в Откровението на Йоан за тези времена, и в евангелията - и там пише за Последните времена, че те ще се съкратят, за да оцелеят верните на Бога...

Гост

#48

2021-10-28 09:41

Политиците ни се продадоха заради европейските субсидии. Не се заблуждавайте, че мислят за нас. Описали са се да удържат до изборите, но са ги натиснали отвън и затова приеха и се подгъзиха. А България е в тежка ситуация - след серия от предателства отвътре, ние почти нямаме собствени енергийни ресурси - продадоха Невтофим Бургас още Костов, съсипаха Козлодуй, прекратиха проекта Белене, прекратиха по външен натиск Южен поток, както и този, който е от север и сега те ни заобикалят. И могат така отвън да ни мачкат както си искат.

Гост

#49

2021-10-28 11:49

Абсолютна подкрепа! Аз, като родител, няма как да допусна децата ми да бъдат подлагани на "щадящи" и безмислени тестове с цел манипулация на хората. Аз, като ресурсен учител и любител психолог, няма как да допусна нанасяне на щети на психиката на децата, за които властимащите не си дават сметка! Крайно време е Стаматов и всички арогантноподобни медийни личности да ни освободят от присъствието си!
гост

#50

2021-10-28 21:03

Д-р Шишкова, трябва да се атакуват европейските институции. Националните правителства са кукли на конци. Няма никакъв смисъл да се губи време с тях. Спуска се една заповед, преведена на всички европейски езици и всички навсякъде правят едно и също.  Кучето лае, керванът върви. Имат гръб зад себе си . този, който спуска безумните заповеди. Виждате, че всички закони са погазени, начело с Конституцията. И.... това е нормално. Въвежда се нов политически режим, който си идва със своите закони и своя ред, своя трудов и наказателен кодекс. Старите закони не важат. Според законите на новата власт, нямаме право на труд, ако не сме сертифицирани. Нещо повече, по телевизията вече открито се чуват призиви за насилие над хората, които не желаят да участват в експеримента. Акад. Богдан Петрунов нарича отказващите т.нар. ваксиниране, заплаха за националната сигурност. Новопокръстени адвокати говорят, че когато става въпрос за "живота" отнемането на всички права е абсолютно законно, и задължително. Според мен трябва да се атакува в ЕС, заповедите, разбира се,минават от там и се разпределят към страните-членки, но там според мен би имало малко повече смисъл. Правно аргументирано, с цитирани закони, с позоваване на Хартата за правата на човека и т.н., така както е писмото Ви, придружаващо петицията. 




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...