Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Медийно отразяване и възможности за реакция / Коментари


Гост

#26

2021-09-09 04:59

Моите деца няма да носят маски! Ще видим какво ще направят.

Гост

#27 Re:

2021-09-09 05:01

#19: -  

  Моля четете между редовете! Добре е, човек да схваща направените намеци. Не винаги в възможно всичко да се казва директно :-)


Гост

#28 Re:

2021-09-09 05:07

#23: -  

 Гледахте ли видеото?
Ако бяхте, нямаше да коментирате неподготвена. Не се обиждайте, просто изгледайте видеоклипа и тогава решете дали сте сбъркала или не относно подкрепата ;)


Гост

#29

2021-09-09 05:15

Моят син ще е в 12 клас и каза,че няма да слага маска и няма да се тества.
Да трабва да се махне.

#30 Re:

2021-09-09 05:18

#10: -  

 


Гост

#31

2021-09-09 05:40

Поздрави и адмирации за отстояването на позициите!

Гост

#32 Re: точно така.. Браво на вас.. Никакви маски

2021-09-09 06:31

#1: -  

 


Гост

#33

2021-09-09 06:33

Извинете, но има противоречие в горното изказване.. До колкото разбрах вие сте против носенето на маски при децата, а в същото време казвате, че искате да изгоните от час дете, което не носи маска. ЦИТИРАМ: " .....отговарям на въпроса какво да правим с факта, че не паднаха задължителните маски при деца от 5-ти клас нататък. С най-голямо съжаление трябва да заявя, че ако в мой час дете не носи маска, аз, според наредбите на МОН, нямам право като учител да го изгоня навън. Максимум да извикам зам. директор да поговори с него и с родителите му. Но училището като цяло няма какво да направи, ако родителите или децата отказват да носят маски в час."?????

Гост

#34

2021-09-09 07:22

Поздравления за г-жа Шишкова, няма да се предаваме, нещата са повече от ясни: редуциране и контрол на всички хора по земното кълбо. С една малка подробност, явно сатаната е забравил, че българският народ е православен и трудно може да бъде излъган с "маската на спасението", която ни налагат атеистите и кукловодите, предвестници на антихриста. Българският народ може да е първичен, но е мъдър и знае кое е добро и лошо. Лошото е, че всички управляващи са подлоги на ЕС, страхът им замъглява разума и спират да мислят по човешки. "Тогава Иисус каза на повярвалите в Него юдеи: Ако пребъдвате в Моето учение, наистина сте Мои ученици; и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни." Йоан /8:31-32/


Гост

#35 Re:

2021-09-09 07:24

#33: -  

 Изгледайте първо видеото и после коментирайте, има тънки неща, които не всеки може да хване....


Гост

#36

2021-09-09 07:35

Благодаря Ви!

Гост

#37

2021-09-09 08:11

Адмирации за постигнатото!!! Мерките, които се взимат трябва да са за здравето на хората, а не обратното. Благодаря за силата и желанието да докарате нещата докрай. Надявам се децата и учителите да са малко по-спокойни през текущата година.

Гост

#38

2021-09-09 08:19

Аз “съжалението” го разбирам и мисля, че всички, които също го разбират, трябва просто да се възползват от този пропуск на репресивната машина, за да се включат в самоорганизиращата се съпротива. А и какъв по-добър урок за децата по солидарност? Вярвам, че повечето с готовност ще се включат. “Маски ли?! Аре стига! Изгони ме, ако можеш. Заедно с останалите.”

Гост

#39

2021-09-09 08:49

Госпожо, аз нещо не Ви разбрах - когато детето не си е сложило маска, вие искате да го задължите да го направи ли?! След като се възмущавате, че нищо не може да се направи с такова дете??? Това нещо не съвпада с исканията май, май ..... Мислех, че защитавате правото на всеки /и конституционно такова/ да носи или не носи маска!!!! Както и за задължителни тестове, ваксини и прочее!!!! Ако Вашата позиция е, че децата трябва да са задължени в час да са с маска, то аз оттеглям своя глас!!!!!!!

Гост

#40 Re: Re:

2021-09-09 08:52

#27: - Re:  

 Напротив!!!! Човек трябва да бъде Честен и да казва нещата откровено. Няма място за шикалкавене!!!!! Още повече, когато се пише под пост и подписка!!!!! Значи в подписката пише едно, после защитаваме друго?! Да се използват гласовете ни като на практика се казва и мисли друго нещо, а и най-вероятно отстоява, това е грубо потъпкване на правата ни и заслужава Линчуване, а и съд!!!!!!

 

Авторката да се обясни и извини на всички засегнати!!!!!!


Гост

#41 Re:

2021-09-09 10:20

#39: -  

 Госпожо, изгледайте първо видеото и ако го разберете, тогава коментирайте, четете все пак и другите коментари, не бъдете като коне с капаци, за това сме на това положение..


Гост

#42 Re: Re: Re:

2021-09-09 10:24

#40: - Re: Re:  

 Авторката няма за какво да се извинява, сам Господ Иисус Христос казва, че с уши ще слушате и няма да чуете и с очи ще гледате и няма да видите.... истинските неща се правят от истински хора, а масата, ако не разбира, да мълчи...


Гост

#43

2021-09-09 10:43

Благодаря! Благодаря! Благодаря!

Гост

#44

2021-09-09 10:44

Извинете, но не Ви разбирам. Защо съжалявате, че няма да можете да изгоните дете, което не носи маска? Малко по-надолу пишете, в резултатите от отвореното писмо, че е недопустимо за деца да носят маски от 5-ти клас и нагоре, тъй като детският организъм се развива до 18 г.

Гост

#45 Re:

2021-09-09 11:12

#44: -  

 Прочете всички коментари и ще Ви стане ясно...


Гост

#46 Re: Поздравления, госпожо Шишкова!

2021-09-09 11:44

#24: Йордан Йорданов - Поздравления, госпожо Шишкова!  

 Аз гледах предаването на живо, а и като го чета ми звучи по един и същ начин - Шишкова съжалява. На някой от вас може да ви привиждат подтекстове, но на практика, толкова важни неща трябва да се казват директно. За всичко друго, да.


Гост

#47

2021-09-09 12:27

Аз нещо не Ви разбрах. Съжалявате, че не може да изгоните детето?

Гост

#48

2021-09-09 12:44

Само не разбрах защо "С най-голямо съжаление..." Та, това всъщност е добра новина, защото според нея никой няма право да изгони или предприеме действия за рестрикции спрямо детето или родителите!? Или нещо не съм разбрала?
Анастасия

#49 Отворено писмо от родители и учители

2021-09-09 13:52

Извинете, малко се обърках като прочетох края на текста. . Неразбрах, децата без маски трябва да бъдат отстранени от час. . явно е неволна грешка, но мисля, че пълното премахване на тези маски няма да създава никакви проблеми! 

Успех желая от сърце!


Гост

#50

2021-09-09 16:26

Възхитена съм от интервюто ви в Тв 7/8! Подкрепям ви във всичко! Аз съм от служителите/психолог/ към МОН, които биха стачкували или потърсили юридическа защита, ако ни задължат да се ваксинираме. В краен случай, бих напуснала.



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...